„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 13

  • 68 613
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 414
Здравейте, момичета! Тази вечер няма Боран Ага, затова ви предлагам алтернатива - Мараз Али:

http://vbox7.com/play:d3938d09a4



Благодаря  smile3525

">#t=2[/video]

# 61
  • Мнения: 3 945
Аз на Патки не завиждам. 3 години загубени и ги приписвам. Само пари и слава спечелила.... тц.тц... дивак и грубиян ама  предизвиква Жената  в теб.... Пък у нея не провокирал нищо...
Лейля я е замотал във филма. Селин пак във филма.. Само нашата фръцла не успя.... Тя до край беше вързана за обеците на Джем Twisted Evil
Пп. Ако можете пуснете му снимка, че пиша от телефона и ми е трудно. ( джем с халки )

# 62
  • Мнения: 1 414
Ето го "красавеца". Joy Joy hahaha hahaha Как човек да се откаже от такава красота.  rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao

# 63
  • Мнения: 124
 vania_e  ,  xxyani

отново голямо благодаря,за огромния труд
и на двете bouquet

# 64
  • Мнения: 3 945
Ох, на кака.....знак за Мир прави....... Добре сключваме мир......няма да плюя повече по Джем. Ти колкото си го плюл, достатъчно му е.....и той е мъж все пак.... smile3534

# 65
  • Мнения: 1 123


 newsm76



 luvbed

]

Ииии тези ръце боже мой , как искам да ме докосват  smile3511 smile3508 newsm50

# 66
# 67
  • Мнения: 21 201
Ето го "красавеца". Joy Joy hahaha hahaha Как човек да се откаже от такава красота.  rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao

Скрит текст:
Карикатура, doh нооооо ненапразно хората са казали, че всеки влак си има пътници.

# 68
  • Мнения: 1 123
Ето го "красавеца". Joy Joy hahaha hahaha Как човек да се откаже от такава красота.  rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao



Нали сте чували приказката " Любовта е сляпа , лудостта я води "  smile3533

Да имаш МАА в ръцете си и да хванеш оня грозник за халките еееее не мога да го приема  smile3507 newsm61 smile3514

# 69
  • Мнения: 94
Момичета, няма нужда да благодарите всеки път за епизода.. аз се радвам, че успях да помогна да се продължи с превода на сериала. Яд ме е само, че не се организирах по-рано.. силно се надявам да стигнем и до последния епизод.  Peace

И за да затвърдя членството си:



Прочетох какво сте писали по-напред.. аз лично харесах МАА още на рекламата на филма. Много ми въздейства погледа му, а пък и още в първия епизод като го съблякаха на чешмата, ме спечели напълно.  smile3521

# 70
  • Мнения: 3 945
nkv_sz И моят мъж има красиви ръце.....ама не докосват така...усещам го....От Агата е друго.. newsm44........нали е чужд. То чуждото е най сладко. Забранено ти е и ти се иска да крадеш, крадеш...

Хахаххха Joy КАТО ГО СЪБЛЯКОХА НА ЧЕШМАТА
кой го съблече да го поздравя,  Господ здраве цял живот да му дава, ....от мен само благодарности и чест за това му дело. Дълбок Поклон! Hug

Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 21:01 от This_season

# 71
# 72
  • Мнения: 1 414
nkv_sz И моят мъж има красиви ръце.....ама не докосват така...усещам го....От Агата е друго.. newsm44........нали е чужд. То чуждото е най сладко. Забранено ти е и ти се иска да крадеш, крадеш... Embarassed


Нали има един лаф- " Ех, жена много си добра, ама да имаше малко чуждо в теб"  Joy Joy

# 73
  • Мнения: 221
Тука май много от нас и завиждаме на Съла. Simple Smile И си мислим, ех да бяхме на нейното място. Joy Joy
Оооо, и още как  Laughing Човека й подарява рокля и иска да я облече, а тя му вика - обърни сееее - що да се обръща мааа, вместо да те грабнееее  Joy hahaha Joy hahaha Тя  като уж не го обичаше му се навираше пред погледа по прозрачна нощничка , а сега много срамежлива стана Simple Smile))) Де да бях ааааз, изобщо нямаше да го карам да се обръщаааааа, направо да ме обръщааааа  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 74
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Малеее, темата много нажежена тази вечер.  Rolling Eyes



Не завиждайте на котката, моля. Все пак е домашен любимец.  Laughing

И понеже споделяте, коя как е паднала в плен на опасния му чар, да споделя и аз, че при мен беше любов от пръв поглед./не ми беше нужно да го събличат, достатъчна ми беше екзотичната му визия с кърпата на главата  Heart Eyes/



Ванче, мерси за темата!  Hug

Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 21:08 от queen_of_spades

Общи условия

Активация на акаунт