Великденски шоколадови яйца

  • 10 201
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • тук
  • Мнения: 510
Много ви благодаря. Няма вече в Лидл, но намерихме и поръчахме. Ще дойде утре, надявам се. Ще покажем какво сме направили живот и здраве.

# 31
# 32
  • Мнения: 25 590
Аз ги направих, обаче нещо пак се изложих откъм дизайн. Пробвах да украся белите с едни боички в тубички на Йоткер, но не се справих добре. Ами така става, когато си абсолютно бездарие в изобразителните изкуства като мен. Crossing Arms
На вкус се получиха доста добре обаче. Този път пробвах друг вид пълнеж. За белите яйца - тип бонбони "Рафаело", даже и бонбони си направих с остатъка (сметана, масло, бял шоколад, кокосови стърготини, натрошени вафлени кори, "Коантро"). Кафявите са два вида - с черен и с млечен шоколад, а плънката е от "Маскарпоне", течен шоколад, бисквитки "Котешко езиче", потопени в кафе с ром и натрошени.
Въпреки неугледния вид, вкъщи ги харесаха много, единственият кусур, който ми намериха, е, че са много малко.  Laughing
Ако си намеря по-малки формички, друг път може и повече да направя.

ПП Не ги слепвах, защото и без това са доста големи и нямаше да се получи добре.

Скрит текст:

# 33
  • Мнения: 5 892
Страхотно изглеждат!

# 34
  • Мнения: 636
Как` Сийка, много са хубави, и онези шаренките в далечината ми харесват.
Ето и моите -кухи са, но им направих допълнителен слой от бял шоколад, нещо като на киндер-а:

# 35
  • Мнения: 25 590
И твоите са много хубави, choppi!
Да, май идеята да се напълнят с нещо не е много добра - стават доста тежки и прекалено големи. Пък ако ги слепя, изобщо няма да могат да се изядат на един път.
Някой ден ще пробвам да ги напълня и със сладолед и ще мирясам вече.

Скрит текст:
Лошо ми е вече от сладки неща, не ми се и поглеждат повече, особено шоколадови яйца.  Sick

# 36
  • Мнения: 35 961
чудни са ти яйцата  Wink
тази година пропуснах моите, но догодина ... ще видим  Mr. Green

# 37

Общи условия

Активация на акаунт