90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 295

  • 23 998
  • 759
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 377
Ади, поздравления! Гобленът ти е много свеж!
Скрит текст:
Аз уших само 3. Единият е точно като  този, който показваш. Другият е Мона Лиза и третият някаква дева, ама не знам коя. След това нямах време  и така вече не шия. Но е много хубаво хоби.
На всички, които са дали отчет БРАВО ЗА ЧУДЕСНИТЕ РЕЗУЛТАТИ!
Днес бях на леща и съвсем малко зелник.
Утре на прясно зеле с домати, вторник-плодово-салатен, сряда -белтъчен, четвъртък леща от днес/ще запазя във фризера/на 4-ти пак ще лунувам, но с плодове, защото  на 27 лунувах само на вода.
Скрит текст:
Пояснявам на новите, че от 1 год. съм в нищото след 2 врътки и две почивки, та да не се чудят на менютата ми. С две думи, горе-долу спазвам почивен режим, ама с някои издънки, които ме наказват и така  не мога вече няколко месеца да сваля 5 кг. Хубавото е, че дрехите, които накупих след свалените 20 кг все пак ми стават, а  пък "дебелите" дрехи са изхвърлени с малки изключения, които са по-скъпички. Ами ще си ми стоят. Не щат ни хляб, ни вода. Само дано не се наложи да ги обличам!

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 19:56 от K.A.G.

# 76
  • Мнения: 44
Бирените фъстъчки и на мен са ми огромнаа слабост , не съм яла от повече 16 години сигурно и направо си умирам #Crazy
Абе , някъде бях чела че когато сме на въглехидратен ден , салата не се яде , това изобщо вярно ли е? newsm78 Че знаете ли как ми се хапва препечена франзелка с доматки и краставици. ooooh!

# 77
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Кухнята днес затвори в 18, леле от тая смяна така не бях гладна, то все едно 17 по старо му. Хапнах салата доматки със сирене и половин пушено топено сирене във восък, мнооого го обичам(тук няма и от БГ мамчето ми праща разни неща). Тук и бирене фъстъци няма Joy Joy Joy
Курдов и Роузи ако сте тук няма да имате от изкушението си hahaha
За утре май ще са картофи на фурна, купихме пресни и мисля само да ги измия и да ги мятам във фурната Laughing Утре направо не ми се мери, ако съм на плюс, а аз ще съм #2gunfire Тия белтъчни, защо винаги съм на плюс, досега никога за 3мес не съм имала минус.
Ще изчакам да минат два часа след ядене и се мятам пак на степера, сутринта 30минуто, преди лягане ако успея още час  261uu

# 78
  • Мнения: 5 377
А, защо да не се яде салата с въглехидратен солен обяд?! Не съм чула или прочела подобно нещо.
 Аз например много обичам гъбена каша и марулена салата.

# 79
  • Мнения: 858
Много се радвам че ви хареса гоблена, ще кача и другите, ето ги :
Петя БГ , Hrisi , myrkyy , ninnann , K.A.G. ,soleil11   благодаря newsm51
Нинка можеш да се научиш но  не си се опитала   bouquet
Хриси видях те в форума за гоблените  Hug
Много се радвам K.A.G. че и ти обичаш да шиеш гоблени  Hug
Днес го пиша дъждовен, цял ден режимна и една приятелка ме покани на кафи след обяд и там се изкуших с 2 чаени бисквитки  Embarassed

# 80
  • Мнения: 29 201
Привет банда!
Моите мъки с плодовия днес бяха такива, направих аз зелевата салата, ама зелето едно твърдоооо, и леко налютява Shocked, та си викам я бухай мими всичко в тенджерата, плюс един микс зеленчуци от ЛИДЛ и се получи нещо като прословутата ви зелева супа, та към четири ядох от нея, а за вечеря салата авокадо и тученица, ей тва е моя плодов hahaha, дали става незнам Rolling Eyes
Ееееей Курдов пак се уреди,  сега пък с три мацки hahaha
Аз днес доста шетах и поработих мъничко по проекта, че утре пак ще ми пушат ушите, но поне е БЕЛТЪЧЕЕЕЕЕН!
Моите пък сега искали шоколадов кейк, ейййй няма почивка за мен #2gunfire Добре че Филипс имат рецепта за кукър hahaha  chef
Боже, Ади животът ми да зависи таквоз нещо немога извеза hahaha, едно време баба ми ни караше да бродираме през ваканцията Sick, божееее само чаках по бързо да свърша....... hahaha, браво, искрено се възхищавам smile3501 smile3501

# 81
  • Мнения: 858
Мими на времето си мислела как да оставиш иглата и да хукнеш на игра с децата , а сега не си се опитала да видиш каква зарибявка е  Party
Който желае летните отпуски можете да ми дойдете на гости и ще откриеме едно ателие за научаване как се шие гоблени  Joy

# 82
  • Габрово
  • Мнения: 582
Мирки,благодаря ти и на теб за милите думи!
Ади,браво!Много са хубави,аз съм ушила само 3,а мама има сигурно 30,но пък имам страхотна покривка на поанлас.
Мими,и моят плодов стана манджа с грозде Simple Smile Утре съм или на ребра със зеле,или на млечни.Чудя се какво повече ми се яде newsm78 Защо не едното на обяд,а другото на вечеря.
Точица,моля те,недей и ти Praynig Не си заслужава да се отказваш и да минеш на някоя диета,която после ще ти докара двойно повече килограми.Успокой се!Толкова добре изглеждаш.
На тези,които подсетих за смяната на часа Wink разчитайте на мен  и за следващата смяна в края на септември.

# 83
  • Nederland
  • Мнения: 856
Солей, бързо оздравяване ти желая, но най-вече бързо завръщане на доброто ти настроение! Hug

Точице, не ти давам да се отказваш, ей! Hug
Защото никоя ударна диета няма да ти даде желаният резултат и то трайно!
Знам,че ти е мрачно сега ама помисли си само колко много постигна до тук! А пък и не подценявай почивката!
Както каза Петя пролет идва и с нея освен слънцето и доброто настроение, идат и хубавите плодове и зеленчуци! Ако заминете за Англия това може и да не е съвсем така Laughing ама пак ще е доста по-лесно и разнообразно!
Я се усмихни,така най-много ти отива!  Hug

Мърки, да, така е, навсякъде има посадени лалета,нарциси,минзухари и сега цъфтят и е много красиво!
Но най-красивото място в цяла Холандия в момента е паркът Кюкенхоф, който пожелавам на всеки да види все някога! Wink
Скрит текст:



Ади, страхотни са! Simple Smile Hug

КАГ, аз ще ти правя компания на 4.04., на грейпфрути мисля да съм! Wink

Роузи, салатите са позволени на корем през всички дни, само в плодовият трябва да са неовкусени или само с лимонов сок!

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 20:21 от Fifi Brindacier

# 84
  • Мнения: 114
Петя  Hug много си права! И как се размечтах за черешки, кайсийки...да не говорим за хубави розови домати - перфектни за белтъчен с малко сирене, ммм  Heart Eyes Аз се успокоявам с това, че щом сега издържам (по-точно издържах до преди седмица), после ще е по-лесно. Вече ми омръзва лошото време, въпреки че по принцип не ми пречи, стига да съм си вкъщи на толпо  hahaha Ама вече е време за разходка, малко слънце да грейне.
Междудругото докато четох старата тема ми стана много приятно, че сте се сещали за мен  Hug Hug Hug
И забравих да кажа - Нинка, много добри новини за малката принцеса   bouquet
Курдов посмях се на твоя нов слух, сигурно вече си му свикнал  Mr. Green Важното е, че вече всичко е наред Simple Smile
Фифи, благодаря!!! Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 2 817
Тази вечер ми беше първата истински сладка вечеря (с тортата). Не съм яла редче черен шоколад, но тя тортата си е с черен шоколад - едва ли е необходимо.
Няколко човека вече се похвалиха, че свалят от сладка вечеря - да видим на мен как ще ми се отрази. Ако кача - имам 2 дена да свалям (плодов и воден).  hahaha Joy
Утре си мисля за обяд да си направя някаква салата със зеленчуци - айсберг, морков, краставица, чушка, може би и лимон... нещо от този род.

# 86
  • Мнения: 1 140
Ади, браво на теб, страхотно са ушити. Аз през живота си един гоблен уших, уж беше елипсовиден, но като го приключих имаше най-странната форма на света. Беше една кошница с цветя и изглеждаше така, сякаш цветята всеки момент ще изпадат от кошницата  Joy
Брадичке, къде си, какво стана с великденските картички, няма ли да ни се похвалиш и ти.  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 2 799
soleil11  Hug, благодаря   bouquet

Фифи  Hug, аз непрекъснато ти повтарям, че си бяла и добра  Heart Eyes
Ето и сега с парка ... ми размечтах се, стана ми едно хубаво на душичката  Flutter
Красота  Heart Eyes

Ади, права си  Blush, като се скъса копче и тичам при мама.

Лека ви нощ  Hug
Рано, късно ... все ми е тая - сутринта станах в 7,00 по новото време и се отпускам блаженно с книжка в ръка в леглото ... колко ще изкарам с нея е друг въпрос  Wink

# 88
  • Мнения: 29 201
А който не може да посети парка Кюхенкоф в Холандия, да дойде в морската градина в Бургас:
Ще ги кача лалетата на линкове, иначе снимките не се виждат Simple Smile

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 21:25 от mimi.7299

# 89
  • Мнения: 297
Кога да дойдем в Бургас? Simple Smile
Благодаря на всички за мненията Ви за колана, отказах се! Simple Smile
Четох през телефона и на диагонал, но видях, че Точица ще яде бой, никакво отказване!

Общи условия

Активация на акаунт