Дългото чакане след трансфер-36

  • 77 075
  • 743
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3
Момичета, поздравления на всички с положителни резултати... всяка една от нас, която е тук е преживяла много, така че тези от вас с добри новини имат право да са поне на седмото небе от щастие след всичко през, което са преминали...  Hug.
На останалите стискам палци с цялото си сърце и душа да имат сили, да не се отказват и  да се преборят... не искам да тъжите, ако мога бих ви прегърнала и успокоявала една по една докато е нужно..., защото болката е голяма, но няма да се отказваме и точка.  Heart Eyes
Много ми помагат нещата, които пишете и споделяте, както и куража, който си давате въпреки трудностите и загубите. Благодаря ви!
Аз днес съм осми ден след трансфер на трети ден на едно ембрионче. Попринцип макар, че този опит бях вече с най-мощния вариант на стимулация пак при пункцията извадихме само една яйцеклетка... бях се предала още тогава, но тя се пребори моята яйцеклетка и се оплоди и на трети ден ми върнаха точицата... бях толкова щастлива, че този път поне ми върнаха нещичко, че и през акъла не ми мина да питам за качество, дефекти, развитие и т.н и всъщност незнам какви са ми шансовете освен, че се моля всеки ден и продължавам да се надявам, че моето емрионче е геройче и ще се справи... със страховете си няма да ви занимавам... всички ги знаете какви са на тоя етап, доволна съм, че поне още съм в съзнание : )))
Успех на всички, които чакат и стискам силно палци!  Praynig Praynig  Praynig

# 331
  • Мнения: 326
Стискам ти палци, Злати, това да е твоя опит! За успешна бременност и едно ембрионче е достатъчно, така че имай вяра и чудото ще стане! Hug

# 332
  • Мнения: 11
Момичета ,бъдещи и настоящи мами здравей те! Включвам се и аз във вашата тема на 16.04 ми беше направен трансфер едно ембрионче (така реши доктора Sad) ембриома беше във фаза Бластоцист 5-ти ден . Стискам на всички палци и се моля за всяка една от нас !

# 333
  • Мнения: 269
Здравейте Simple Smile аз май от след траснфера не съм писала, но вече събрах смелост днес да споделя с вас радостта си:) След положителния ЧХГ резултат, който видяхме на Великден, днес, макар и няколко дни по-рано от плануваното, видяхме малко сладко плодно сакче -  цели 6мм:) Безкрайно съм щастлива  Embarassed Grinning

Желая от сърце на всички много късмет, сила и вяра, и скорошно сбъдване на бебешките мечти Praynig Hug

# 334
  • Мнения: 3
Благодаря ти от сърце *Franny*, а на теб лека и успешна бременност до финал и скоро да си най-щастливата Маминка на света  Hug

sisamoda стискам силно палци  Peace Praynig Peace, flyinggirl Честито и само радости занапред  Simple Smile

# 335
  • Мнения: 326
Момичета, да докладвам дотук - днес, на 14 ден от трансфера, се видяха ясно две хубави черти. След снощната липса на симптоми си отдъхнах - "Още съм бременна"  Laughing Обадих се в болницата, казаха да продължавам с всички лекарства до първия преглед за установяване на бременноста на 28 април. Ами това е:) Стискам много палци на всички ни, да стигнем до щастлив финал и да си гушнем бебчетата Simple Smile

# 336
  • Мнения: 784
Да докладвам и аз как се развиват нещата при мен.
На 10 ти ден след трансфер на две петдневни ембриончета, на 13.04 чхг 5.8, на 15.04 вече 24.6, на 17.04 нараства на 67.10, а резултата от днес 21.04 е 613. Като вчера направих уринния тест, който трябваше на 14 тия ден и чертите бяха еднакво ясни. Дано всичко е наред и нашето борбено човече расте на мястото си още 8 месеца. Ще видим другата седмица. Вървим все едно със седмица назад, но не се отказваме.

# 337
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Фолоу, стискам палци, много е борбено вашето ембрионче дано всичко да е наред  Praynig

Честито и на другите бременни момичета!

# 338
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
Фолоу, ти си доказателство, че съществува късна имплантация. Лека бременност!

# 339
  • Мнения: 284
Днес моят опит приключи и си пуснах на ново документите по фонда.Успех на всички желая.

# 340
  • Мнения: 784
Taifun, успех дано следващия е твоя път, а защо не и умножен по 2. Hug

# 341
  • Мнения: 326
Здравейте, момичета! Много съм разтревожена, защото не мога да се свържа с ендокриноложката ми /ходя при д-р Соня Галева в София/, а тсх-то ми все така си стои на 4,2, което май е високо. Чета някакви ужасии по форумите, че това може да предизвика спонтанен аборт. Чудя се какво да правя - на своя глава ли да увелича дозата си л-тироксин, докато се свържа с лекарката /все пак там е цялото ми досие, от години се следя при нея/ или да търся някой ендокринолог на частно по спешност? Направо страшно се филмирах! Sad

# 342
  • Мнения: 2 003
Здравейте, момичета! Много съм разтревожена, защото не мога да се свържа с ендокриноложката ми /ходя при д-р Соня Галева в София/, а тсх-то ми все така си стои на 4,2, което май е високо. Чета някакви ужасии по форумите, че това може да предизвика спонтанен аборт. Чудя се какво да правя - на своя глава ли да увелича дозата си л-тироксин, докато се свържа с лекарката /все пак там е цялото ми досие, от години се следя при нея/ или да търся някой ендокринолог на частно по спешност? Направо страшно се филмирах! Sad

Не се филмирай, успокои се! Щом не можеш да се свържеш, увеличи си го сама - колко пиеш в момента? Или отивай и търси друг - Д-р Начев - в Майчин дом мисля беше - е добър и се занимава точно с проблемите на репродуктивни или бременни вече жени - успех  Simple Smile

# 343
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Ако не се свържеш с твоята лекарка потърси друг. Според мен в момента ТСХ не е реално, след стимулация си все пак.

# 344
  • Мнения: 326
Благодаря ви много, момичета! Днес след работа ще отида до клиниката да попитам на място дали Галева преглежда. Ако я няма, от утре ще си кача дозата на 125 мг /сега пия 100 мг/ и ще потърся този Начев. Аз също съм чувала много добри отзиви за него. Дано всичко е наред - толкова години се боря за това бебче, че ако нещо се случи и го изгубя, направо ще умра:((( Много ви благодаря за подкрепата!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт