Първата годинка наближава, МАЙчето нетърпеливо става

  • 39 256
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Палачинке, не може ли да е пропуснете newsm78 Ние още не сме и сложили 6 валентната, мисля че беше абе една единствена сме и слагали май е тази, вие имате ли е при вас?
Джули, аз днес правих кифлички със сирене и мис "Каприз" хапна, мнооого вкусни и ММ ме похвали, "Памук погачата" е рецептата, ама на кифли hahaha
Утре супа "топки" трябва да правя, че днес детето спагети яде за вечеря от "полуфабрикатите" (пюре от буркан) Joy
Мами ние заспиваме само и единствено с рев и мятане в леглото, и през деня и вечер, като вечер е уЖеСТ, тогава просто не иска да спи въобще #Crazy

# 721
  • Мнения: 417
Добро утроооо и хайде на кафетоооо

Pancake_86 на Тео му биха ваксина на 26ти май- тази която се слага на 12 месеца ( не знам каква е точно ) и след нея около седмица беше кошмарно. Все нервен, все мрънкащ, всяка вечер точно в 2ч се будеше с рев и писък и до 4ч нямаше успокояване...просто бяхме луднали. #Cussing out  Сополи и друго нямаше но ...това с тея писъци и по 2 часа рев без да може да се упокои от нищото беше кошмарно . Другата ваксина дето се прави на 13 месеца чак юли ще ни я слагат че педи излиза отпуска..после сестрата..та нея по късно и нямам търпение и тя да мине и да приключим с тея ваксини че ми писнаха!!! #2gunfire
Аз сега чакам една приятелка да дойде да пием кафе и след това заедно с нея и още 3 комшийки нападаме площадката зад съседния блок. Вчера за първи път събрахме децата а хем сме от един вход ...просто сме големи патки ама като ни се разминават режимите така е Whistling И трите бяхме зажадняли за човешко присъствие, че все сами си кукаме и като се отприщихмееее ...точно като латерни  Joy Joy  Днес и 4тата комшийка ще я хванем а тя е с близначки  и моя господин се пада единствен мъж сред женско царство. И то все едни напористи мадами хаххаха ще му бъде весело занапред  hahaha Mr. Green

# 722
  • Мнения: 613
Палачинке , тази на нас ни я биха на 5ти май . Нямаше никаква реакция. Ако досега не сте имали проблеми с ваксините , не вярвам да имате и с тази  Wink

Ние мами продължаваме да капризничим с яденето. Аз само му готвя , той само се мръщи. Както ядеше всичко вече е съвсем на обратно  Close

Вече мога да кажа , че ходим. Клатушка се още като пияница и за това ще изчакам с прощъпулника  Laughing

Опитва се и да говори. Млякото е мака, казва мама гус, а преди малко повтори няколко пъти мерси - мъюси  Laughing Laughing

Хайде мами, оставям ви да си допия кафето. Чакам принца да се събуди  да го водя на разходка.  Wink

# 723
  • Мнения: 855
Здравейте
При нас сополите почти изчезнаха и ако няма нещо неочаквано в понеделник ще ходим за ваксина. По принцип на годинка веше казала, ч е ще слагаме синфлорикс 2, но какво ще реши сега, не знам. Панкейк, освен да ти кажа да не се панираш предварително, не знам какво друго. Ето, може и да няма реакция. Зелделина, това да не са били зъби и просто да е съвпаднало с ваксината?

Аз пратих Д.на разходка с дядо и, че изобщо не мога да намеря време да си измия косата. Като луда съм. Нея съм я нагласила, аз като някакъв прошляк бутам количката.

Ние сме далеч от ходене. Вариантът, който описва Панкейк. Не се усеща и се пуска за малко, но сме далеч.

Яденето е огромна драма, освен закуските. В неделя сме на сватба и ще я гледа майка ми от обяд нататък. Не знам как ще се разправят.

Иначе идентифициран някоя и друга нова дума. Доста е взела да повтаря. Май наистина ще проговори преди да проходи  Grinning

Тази с ракиите и т.н. направо не мога да я коментирам. Някои хора не заслужават да имат деца. Имаше една подобна кукувица в захранващите теми, която твърдеше, че е започнала да дава чесън на бебето си на 1 месец. Направо се усъмних, че съществува, толкова малоумно ми се видя

Хайде хубав ден на всички

Купих амарант и установих, че не знам какво да го правя hahaha Някакви идеи?

# 724
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Хихи, не мога да не се включа като прочетох за шкембе чорбата, ракията и чесъна...

Един наш познат също има дете, само че с 20 дни разлика от нашия (т.е. точно май-че). Тяхното проходи по-рано. Един ден ме видя човека с бурканчетата от детската кухня и ми вика че тази храна не била хранителна, как тяхното не било се наяждало и за това го спрели от ДК. Започнали да му дават кюфтета и пържоли и веднага бил проходил, даже вече взел и да тича. Даже ме съветва и аз да направя същото, за да проходим. Направо не можах да повярвам на ушите си...
Е, момичета, ако искате малчовците да ходят, довечера правете кюфтета и опечете пържола 43 номер.

P.S. Впрочем ние вече проходихме (но не благодарение на соята в каймата, ами на нехранителната детска кухня). Беше много смешен, направи 3 крачки, падна, удари се, разрева се яко и накрая като го успокоих взе да ходи  Shocked Да, залита още, но коридора го няма за нищо, даже по стаите взе да влиза и да "подрежда"  ooooh!

# 725
  • Мнения: 300
Чудя се и аз, защо проходихме на 10 месеца, то от пържолите било Grinning
Луди хора колкото искаш Simple Smile
Ние след малко отиваме на консултация. Ще имаме и ваксина. Миналия месец пропуснахме, че бяхме сополиви. Мамчета стискайте ни палци да сме натежали, че нз вече.
Тази нощ пак не сме спали. Тези зъби ще ни довършат. Надявам се да нямаме проблем и с ваксината, че ще ми се изтормози детето Sad
Добре поне, че днес моята майка ще дойде на гости и ще е при нас до понеделник. Сутринта ме зарадва с новината. Та ще можем да го оставим на нея, ние малко да поспим.
Е, това е от нас. Отивам да мия дупе и да тръгваме Simple Smile

# 726
  • Мнения: 741
Здравейте мами. Моето шило най-накрая заспа след 7ч. маратон на активно будуване.  ooooh!
Гени,не може да не я слагам ваксината,защото ще имаме проблеми с яслата по-нататък,ако ги няма всичките.
Аз говоря за ваксината на 13 месеца,която се поставя,друго всичко сме слагали и освен 3-4 дни да е по-крив от обичайното,други реакции не сме имали. При тази можело да се появи силен обрив 10 дни след поставянето и за сега най-разумното превантивно средство ,което открих е 2 дни преди и след ваксината по 1 ампула вит. С.,с цел да се засили имунитета.Може да няма полза,ама няма и да навреди. Ще го приложа дано да нямаме проблеми,както и вие които още не сте слагали.

Анр,същата е Вес...нещо си ...

За кюфтетата, мога да ви кажа,че е вярно,но действа само,ако са от най-долната кебапчийница. Значи задължително със соев сос,пържени картофи и биричка.  Joy Веднага прохождат децата,след първата биричка нямат страх от нищо. hahaha

# 727
  • У дома
  • Мнения: 4 203
 hahaha Joy Мамии а аз се чудя защо Лили не желае да ходи сама, кюфтетата са ни малко hahaha Joy Тая вечер ще давам кюфтета с пържени картофи, може и една пържола за десерт hahaha
Мамиии, слузта ни не спира, а от няколко дни даже сякаш е повече. В понеделник сме на лекар, дано ми дадат адекватно обяснение за тази слуз, че един месец стана е влачим #Cussing out #Cussing out #Cussing out Смених млякото преди три дни, с Хипп Комбиотик, като се смени млякото колко време минава докато се види разлика, ако е от млякото newsm78 Незнам вече какво да го правя това шило, иначе си играе и ми сппира тока въобще не е унила. Тук само това ме питат, унила ли е отпаднала ли е, а аз такова нещо не виждам, супер дивак е и не иска за секунда да стои на едно място ooooh! Оф дано да се управим скоро Praynig

# 728
  • Мнения: 741
Гени,кажи какво яде малката седмица назад? Нещо ново даваш ли? Венците червени ли са,подути?

Спирай всякакви подправки и сурови плодове. По-малко мазнина в храната и друго не знам. Мисля си да не и е раздразнено стомахчето от нещо. Червеният и черният пипер много дразнят.  newsm78

Последна редакция: пт, 12 юни 2015, 16:03 от Pancake_86

# 729
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Палачинке, ядем си едно и също откакто е захранена, няма нищо ново, пюрета готови и ако аз готвя: супа"топчета", телешка и мусака, основно от картофи и моркови без запръжка с малко телешка кайма. Венците са зверски надутит, две долни зъбчета още ни мъчат да пробият-виждам ги и леееко като че ли задират като проверя с пръст, напоследък иска да си налапа целия юмрук, явно много е дразнят венците. Нямам вече никаква идея от какво е тая слуз, яде същото, сега млякото смених, пробвах една седмица без месо, пак имаше, пробвах без к.м. пак имаше, незнам вече от какво може да е newsm78 Освен някоя бактерия, но тук ме уверяват че нищо и няма и всички изследвания за бактерии, салмонела и тения са отрицателни Thinking

# 730
  • Мнения: 741
Редактирах си поста прочети по-горе. Сигурно е от лигичките,щом и изследванията са ок,не се тревожи.

# 731
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Не мога да редактирам първият пост, та втори пускам съжалявам че ви занимавам мами  bouquet
Така за сурови плодове, не яде, яде пюрета плодови, днес и дадох една "трохичка" диня, ще се поправя няма да й давам нищо. Снощи хапна и половин кифличка, все пак е тесто бяло newsm78 Ако и то дразни, проблема е че е мноого пощелива, иска всичко да опита, и се сърди като не й дадем ooooh! Като цяло от няколко дни ядем пюрета от магазина които са от 6 до 8м, нямаме зъби и не взимам другите, че много големи парчета има и тя не може да ги яде. Мазнина не слагам, даже забравям и масло да сложа като готвя ooooh! Направо незнам, как съсипах детето, дали пък няма да е от суровите плодове newsm78 Ще накарам да и пуснат някакви изследвания за алергии, ако има нещо, тъпата дизентерия, макар че ме съмнява, и пак да видят за бактерии Thinking

# 732
  • Мнения: 741
ЕЕе,хайде сега съсипала детето,ще те нашамаря.  Naughty
Нищо му няма на детето,никнат и зъбки,лигите са много и излизат с акото. Не и давай известно време нищо сурово и от нищо да не "пощипва". Преди време беше казала,че овкосяваш каймата за топчетата,за това ти казах за подправките. Не се тревожи.   bouquet Hug

# 733

Общи условия

Активация на акаунт