"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 59 тема

  • 40 566
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 229
Девремки,безпроблемен нет Hug И си нагласете кърпичките Peace

# 61
  • Мнения: 10 240
Приятно и безпроблемно гледане!   Hug Hug

# 62
  • Мнения: 13 302
Кратичък ли е озета или на мен така ми се струва?  newsm78 На 15-та минута и са вече на 12 март.  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 4 795
Ами кратичък е, Селфи, и без това ни чака солидна порция мъка, да не ни припомнят предишната  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 219
Приятно гледане,девремки и дано пък ни изненадат приятно.

# 65
  • Мнения: 13 302
Да не вземат да съкратят и болюма?   Wink Laughing

# 66
  • Мнения: 4 795
Да не вземат да съкратят и болюма?   Wink Laughing

Де бой, де  hahaha

# 67
  • Мнения: 1 875
Добър вечер,дами Hug Hug Hug

Пожелавам безпроблемен нет и поносима драма.Ей,вземайте валидоли,валериани и кърпички.Аз залагам на вино и като се омая,поне по-леко да понеса тази серия ooooh!

# 68
  • Мнения: 13 302
Кити, в понеделник резнаха КД от обичайните 2 часа и 20 на 1 час и 40. Сега да видим дали е тенденция.  Thinking

# 69
  • Мнения: 4 795
Кити, в понеделник резнаха КД от обичайните 2 часа и 20 на 1 час и 40. Сега да видим дали е тенденция.  Thinking

Аха, разбрах. Само че ако се заформи такава тенденция хептен ще претупат нещата до края

# 70
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет  Hug и безпроблемен нет.
Тц тц тц никой освен Фентъзи не ми се върза на шегата  Joy Обаче на нейната всички се вързаха  Mr. Green
В интерес на истината, серията хич не беше зле, на второ гледане  Blush

Кити, в понеделник резнаха КД от обичайните 2 часа и 20 на 1 час и 40. Сега да видим дали е тенденция.  Thinking

Ммм, идеално ще е да го резнат и нашия на толкова.

п.п. Някой нуждае ли се от превод на превод,  newsm78

# 71
  • Мнения: 1 875
Хриси,Селфи,предварителни благодарности за предстоящия превод  bouquet  bouquet  bouquet

Айдееее,много кратичък озета,сега Кютахия порцелан и ние сме! newsm45 newsm45 newsm45

# 72
  • Мнения: 13 302
Май бях писала, но пак да си кажа.  Peace Не превеждам бе хора! Като вас гледам руския превод и си коментирам.  Hug

# 73
  • Мнения: 4 795
Keskinowa, не разстройвай редиците отсега де  hahaha hahaha, щото съм "пушла" /плагиатствам  hahaha/ и няма да ми стигне количеството , дето ми е останало  hahaha

# 74
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                                   Привет, Девремки! Hug

    Приятно гледане и безпроблемен нет на всички  ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт