Пролет вън настана, време е да бъда мама! Бебеправене 2015 - тема 108

  • 27 960
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 657
Здравейте момичета как сте?Благодаря ви за пожеланията но някак си още не го осъзнавам поне докато не мине прегледа!
Искам да попитам вече бременните имахте ли остри боцкания когато направиш рязко движение например при ставане или сядане?
И защо по дяволите пия толкова айрян? newsm78

# 676
  • Мнения: 4 954
София, мисля, че отговор на този въпрос ще получиш в отчетни.
Скрит текст:
Иначе симптомите на всяка са различни, стига да няма силна болка, другите усещания не са притеснителни, може да се пие но-шпа.

# 677
  • Мнения: 555
betyyyyy, Beauty е права, но недей да се вкарваш във филма от първия месец Обсъждали сме доста пъти, че тези методи трябва да започнат след няколко месеца опити. В началото се отпуснете и наслаждавайте, може да сте от късметлиите, при които става от раз. Аз те съветвам да отидеш на гинеколог, да си направиш рутинните профилактични изследвания, да кажеш, е започвате опити и просто да получиш зелена светлина. С мерене на Т, тестове и добавки започнете след няколко месеца.

П.П.: Пак искам да уточня да си направиш рутинните профилактични - цитонамазка, преглед, можеш при личната да си идеш на годишния профилактиен да ти пусне кръвна захар, ПКК, ТСХ, те са си нормални профилактични, а НЕ да правиш изследвания да търсиш репродуктивни проблеми.

# 678
# 679
  • Мнения: 4 696
Бети, добре дошла и бързо забременяване ти пожелавам.
Иначе, и аз мисля, че е рано за тест, но дори и да не стане от раз, те съветвам да не униваш и да бъдеш търпелива!

# 680
  • Мнения: 166
Здравейте, на гинеколог ходих миналия месец, каза че всичко е наред. Този месец сме се разбрали ако не е станало да ида за цитонамазка.

# 681
  • Мнения: 741
Добро утро,желая ви слънчева,късметлийска и успешна седмица! Simple Smile

Дайте ми идея какво може да е 9-10 дни преди МЦ да имам спазми ниско долу като преди МЦ.Имам чувството, че всеки момент ще ми дойде,а си е рано.Sad

# 682
  • Мнения: 4 097
Добро угро и от мен!

Бети, добре дошла!

Ние довечера сме при професора, за да видим какво ще правим занапред.

# 683
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 168
Добро утро, сладурки

Бети, добре дошла и скоро заминала към отчетни

Фрея, стискам палчета да начертаете най-добрия път за действие

При мен нищо кой знае какво чакам си мъжа да си дойде днес или утре. Довечера съм на лекар и се надявям поне да видим някакъв зачатък на фоликул.

# 684
  • Мнения: 1 571
Фрея, Лоли, стискам палци!  Hug

# 685
  • Мнения: 4 097
Лоли, стиснати палци  Heart Eyes

# 686
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 168
Благодаря ви, момичета  Hug

# 687
  • Мнения: 1 487
Ей нещо ни замря старата традиция в понеделник да се развяват положителни тестове!
Не се срамувайте момичета  Mr. Green И тестове за овулация приемаме.

Днес ще стисна силно палците за Фрея и Лоли
Бети добре дошла, скорошен успех ти желая! Не се вглеждай толкова в симптомите и си изчакай датата на цикъла Simple Smile
Росита може да е всичко, включително да имах газове или колит. Успех и на теб   bouquet

Хубава, слънчева, ползотворна и щастлива седмица на всички!  Nature Sunny

# 688
  • Мнения: 1 898
Силно стиснати палчета и от мен за Фрея и Лоли  Praynig
Ще ви чакаме с новини момичета  Hug

Бети Добре дошла и от мен и много да не се задържиш тук Simple Smile

Хубава , усмихната и бебеносна седмица пожелавам на всички  Hug
ПП: Хайде малко прашец от мен по случай започването на 15 г.с  Heart Eyes Дано да ви е на късмет  Hug
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 689
  • Мнения: 1 130
Добро утро  newsm79 newsm79 newsm75 newsm28  да си взема и аз от този прашец , че оволирам и активно бебеправим с ММ. Дано ни е на късмет.. Blush  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт