pri test s vtora bleda cherta - ili +

  • 2 196
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 659
Честито! И при мен беше така преди 1 година.
Леко зацапване за няколко дни и положителен тест newsm68

# 16
  • Мнения: 7 803
ха честито и посети лекаря си   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 878
ОТИДИ НА ГИНЕКОЛОГ - ВАЖНО Е заради зацапването. Моята първа бременност беше с бледа чертичка и кървих с кафяво зацапване около 10 дена, в последствие се оказа извънматочна бременост, което е сериозно. Не искам да те плаша, при теб сигурно не е така и всичко ще е наред, но е по-добре да си сигурна. Отиди на гинеколог за да установи нормална бременост с вагинална ехография на този етап и ПОЧВАЙ ДА ПИЕШ ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 309
При мен също имаше такова зацапване и поради тази причина пих Дуфастон.Чертичките и на 3те ми теста бяха с бледи.А що се отнася до болките,все едно ти идва,също ги имах до към 3м.И то все около датата на евентуалната менструация.Чела съм,че е нормално.
Върви на лекар и се пиши  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 39 764
Аз бях с предменструални болки и 5 положителни теста, с много бледа 2ра чертичка. Ходих 2 пъти на гинеколог. 1вия път за болките. Пих лекарства, но след като не спряха, отидох на 2ри преглед, и на видеозон гинеколога констатира бременността.

# 20
  • Мнения: 1 298
Ами много е рано още да ти се гади,но останалите симптоми означаваха при мен бременност  Peace
Моята линийка също беше бледа и също се чудех като теб.
Също имах менстр.болки 1 седмица,апък не ми идваше.
И да се похвалиш !

# 21
  • Мнения: 163
И моят беше с втора бледа черта а пък сега си гледам бебе

# 22
  • Мнения: 3 447
Моята беше много бледа и на трите теста, които си направих, но можеш да видиш на аватара ми колко е бледа в момента hahaha

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 822
Честито! Лека бременност и безпроблемно раждане Simple Smile
5 теста правих и всичките бяха с 2-ра бледа чертичка

Общи условия

Активация на акаунт