Отговори
# 600
  • Мнения: 18 544
Добро утро, мили дружки и Честит празник!   bouquet

Госпожата  newsm51 txtloves
Снеже  Heart Eyes Hug благодаря ти от сърце!   love001

# 601
  • Мнения: 432
Честит ден на славянската писменост! Честит празник на хората, които дават всичко от себе си за желанието в нашите деца за познание на българската култура! Благодаря, че ви има! Благодаря за това, че познавам толкова всеотдайни в професията си хора! Честит празник на Госпожата  Heart Eyes , Фенчето  Heart Eyes , Шани  Heart Eyes и всички, които днес носят името Учител!   bouquet

Айрка,  Heart Eyes благодаря за Берен! Хареса ми!   bouquet

Киво хич не го долюбвам тип ала Секиз! Нещо напоследък не ми е любим....  newsm43

Радвам се, че още веднъж ще се насладим на Курт Сеит!

Приятен ден!   bouquet

# 602
  • Мнения: 1 072
Привет в деня на славянската писменост Simple Smile Честит празник на всички учители в темата  bouquet Фенче Heart Eyes Hug, Госпожата Heart Eyes Hug, пожелавам ви много професионални успехи и желанието за работа да не ви напуска  love001

Краличке Heart Eyes Hug, защо така си разлюбила Киво в последно време или бъркам newsm78 Simple Smile

Айра Heart Eyes Hug, Берен голяма бузана на снимката Peace Simple Smile С Мелтем и друг път съм споделяла, че ми беше най-естествен,но защото е в началото на кариерата си поне според мен Heart Eyes Но много ми е интересно защо няма нови снимки от Бодрум newsm78 Интервюто от списанието започва с текст от онази песен, която Киво беше публикувал на една снимка от американското лято миналата година и тя се оказа от този филм Сред дивото, който е вдъхновил фотосесията, исках да кажа, че смятам да го гледам този филм, струва ми се, че е много ключов за Киво Wink

Фенче Heart Eyes Hug, може както казваш да се е поотпуснал Киво и да хапва повечко, но аз си мисля, че той държи да изглежда добре и ако не е за роля не ми се струва оправдано това наедряване Peace Simple Smile Разбира се много скоро ще стане ясно Wink По принцип игралните филми ги снимат през лятото, много е вероятно скоро да започне да снима и да използва началото на сезона да види морето Peace Simple Smile

Вече не помня дали съм ги виждала тези снимки Peace Simple Smile От контакта. С тази тениска и шапка помня някакви, но тези точно ми се губят май newsm78



Хубав ден Heart Eyes Hug

# 603
  • Мнения: 18 544
Краличке  Heart Eyes Hug Миси  Heart Eyes Hug благодаря ви, мили мои от все сърце за поздравите!   bouquet
Миси  Heart Eyes аз си имам някакво предчувствие за наш сапфир, да видим дали няма да ме излъже  newsm78 Всички тези слухове за Викингите, немският филм ... според мен не са случайни  newsm78 - готви ни някаква изненада нашичкия, ама да видим  Wink А може и действително да си почива добре, кой знае. Колкото до външния вид ... ами на мен лично ми харесва всякак - и по-слаб и по-едър, все си е Киво - красивото и талантливо момче, което ме грабна с харизма и талант. Това, че е напълнял малко може ли да ме откаже да си го обичам ? Неее ....
от нашата Терзи  Heart Eyes
https://instagram.com/p/3DsQzhtfqk/

# 604
  • Мнения: 18 609
Привет и честит 24 май!! Hug Hug

за Госпожата Heart Eyes и Фенчето Heart Eyes- smile3525  love001

Краличка Heart Eyes Hug Снежка Hug
Миси Heart Eyes Hug, според мен Киво си е в Истанбул Peace Wink
когато е бил с Мелтем-нормално да е нямал толкова задръжки Simple Smile
ама и по-закръглен си го обичаме естествено, почти нищо не може да ме накара на обратното Peace

от мен за празника -умопомрачителена визия  Heart Eyes Crazy




# 605
  • Мнения: 18 544
Айричка  Heart Eyes Hug  love001
вижте колко е пораснал сладура на другия Киво

по едно следобедно ?
Скрит текст:

# 606
  • Мнения: 3 271
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СЛАВЯНСКАТА ПИСМЕНОСТ  И КУЛТУРА ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ УЧИТЕЛИ




# 607
  • Мнения: 1 072
Фенче Heart Eyes Hug, права си Simple Smile Ние всякак ще си го харесваме Heart Eyes

Айра Heart Eyes Hug, добре де, защо няма снимки от Истанбул тогава newsm78 Simple Smile Когато преглеждам контакта за ново инфо, направо ми се втръсва от новини и снимки и то повечето на едни и същи хора.

Скрит текст:
Да ви кажа гледах този Сред дивата природа го преведоха, както и да е....Искам да кажа малко се стреснах, мега странен филм...Бунт срещу обществото, които завърши с фатален край....По-точно бунт срещу семейството, в случая родителите, които са нанесли травма в детството и опит за бягство от действителността, която се оказва измамна  и намиране на щастие сред дивата природа, т.е истинска. Малко, да не кажа много ми е чуждо такова възприятие на света, прекрачването на границите, освобождаването от символите на цивилизацията и пътуване към себе си през дивото и книгите на световни класици за да откриеш, че за да си щастлив не може да си сам. Приключение, което се превърна в капан. Мисля, че накрая главния герой се разкайваше, беше самотен и уплашен, но въпреки това беше щастлив... Не знам дали разбрахте нещо, но много се надявам Киво да не навлиза повече от това сред дивото Praynig Simple Smile Разбирам, че едно такова пътуване има своето очарование, по пътя си главния герой срещна много добри хора, но както  и в неговия случая беше продиктувано от проблеми с родителите. Силно се надявам интереса на Киво да е от съвсем друго естество, но при всички случаи сигурно си има причина Peace Тъжен край...


Хайде и от мен една прическа Simple Smile Wink

Последна редакция: нд, 24 май 2015, 19:06 от Miss60

# 608
  • Мнения: 18 544
Миси  Heart Eyes Hugпу, пу, пу ...
и от мен малко красота

">#t=88[/video]

# 609
  • Мнения: 18 609
Миси Heart Eyes може би се е затворил вкъщи страдайки заради скандала с Башак Wink
този филм за който говориш, американски ли е? интересно ми прозвуча това, което си написала Peace

последна снимка от Башак Simple Smile
харесва ми Peace, не се долавят нотки, че е нещастна примерно.....


Госпожата Heart Eyes Hug къде се загуби newsm78

# 610
  • Мнения: 432
Миси,  Heart Eyes не че съм го разлюбила, по-скоро съм го оставила да ми липсва.  Wink

Айрка,  Heart Eyes не мисля, че човек като Башак ще качи снимка, на която да прозира тъгата й.  Peace Госпожата,  Heart Eyes ако не се лъжа, е на зелено училище.  Hug

# 611
  • Мнения: 18 544
Краличке  Heart Eyes не се лъжеш - Госпожата  Heart Eyes е на зелено училище, да.
Да почерпя по случай празника, много съм задръстена и аз  Embarassed
Скрит текст:




# 612
  • Мнения: 1 072
Фенче Heart Eyes Hug, тенкю за почерпката   love001 Днес цял ден ми вървеше на почерпки, но не се оплаквам Wink Simple Smile

Айра Heart Eyes Hug, американски е, но е странен и има тъжен край така, че се подготви Sad Колкото до Башакчето, тази снимка е след твоята, и е с надпис, звездите не могат да светят без тъмнината. Снимката е от Бодрум сигурна съм, но не съм сигурна дали е публикувана след като е направена или след това newsm78 Така, че отново не мога да разбера къде са #Crazy Но това явно е и целта им, да ни държат в напрежение Wink Simple Smile

# 613
  • Мнения: 8 417
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:


... и по една лимонадка. Wink Heart Eyes



Успешна нова седмица! Hug  bouquet

# 614
  • Мнения: 18 609
Добро утро!

Снежка Hug



Миси Heart Eyes Hug виж пък сега какво са написали ВК newsm78

http://vk.com/tatkvnc?w=wall-64878628_33902%2Fall

хубава и успешна седмица  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт