Къде в Пловдив? - 57 тема

  • 63 088
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 303

♥Elfita♥Идеално ,много благодаря . Лека вечер.

# 61
  • Мнения: X
Трябва ми номер на регистратура на ДКЦ-Надежда, но за джипитата, които се преместиха на бул. Марица.

там няма регистратура, звъниш направо на лекаря, който ти трябва, ако му имаш номера. мисля, че имаха някакъв стационарен телефон, който беше валиден за всичките кабинети,мисля че е 032/951962

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Трябва ми номер на регистратура на ДКЦ-Надежда, но за джипитата, които се преместиха на бул. Марица.

там няма регистратура, звъниш направо на лекаря, който ти трябва, ако му имаш номера. мисля, че имаха някакъв стационарен телефон, който беше валиден за всичките кабинети,мисля че е 032/951962
Благодаря!

# 63
  • Мнения: 2 588
Може ли някой да сподели къде има хубаво йога студио, което да е някъде около центъра.До скоро ходех в Тракия, но живея до Мол Пловдив и ми идва много далече  Sad

Аз съм ходила в Тримонциум, ако те устройва
http://yoga-amrita.org

От къде мога да купя термочаши с капак за еднократна употреба, големи, като в Старбъкс например

# 64
  • Мнения: 734
Момичета, вярно ли, че нямам право да взема две направление за детето ми в един и същи месец?

# 65
  • Мнения: 232
Момичета, вярно ли, че нямам право да взема две направление за детето ми в един и същи месец?

 странно, аз знам, че специално за децата направленията са неограничени, така че не би трябвало да има проблем. до колкото си спомням аз май съм взимала две в един и същи ден...

# 66
  • Мнения: 734
Момичета, вярно ли, че нямам право да взема две направление за детето ми в един и същи месец?

 странно, аз знам, че специално за децата направленията са неограничени, така че не би трябвало да има проблем. до колкото си спомням аз май съм взимала две в един и същи ден...
И аз затова питам. Миналата седмица ми каза, че не може в един и същи ден две. Тази, че не може в един и същи месец. Очевидно лъже, просто незнам как да се справя с тази демонстрация на мускули. За дете става въпрос все пак!

# 67
  • Майничка
  • Мнения: 12 700
Ако е за един и същи специалист - наистина не е редно, защото имаш право на вторичен преглед по първото направление в рамките на месец.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 3 662
Гери вече ти е отговорила.Имаш право само ако са за различен специалист.Може и да ти даде 5 направления ако са за различни специалисти-например нефролог,алерголог или лабораторни изследвания.

# 69
  • Мнения: 734
Гери вече ти е отговорила.Имаш право само ако са за различен специалист.Може и да ти даде 5 направления ако са за различни специалисти-например нефролог,алерголог или лабораторни изследвания.
За различни са - очен и уролог.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 3 662
Няма право да ти откаже.Още повече,че е за дете и че е начало на месеца.
Днес бяхме с малката на ваксина.Понеже работата ми е свързана и с рентген трябва да правя определени изследвания всяка година .Джипито ми даде 4 направления-лаборатория,гинеколог/който пък трябва да ми даде за мамограф/,очен и вътрешни болести.

# 71
  • Мнения: 131

От къде мога да купя от детските татуировки, от тези които се залепят с вода? Бяхме скоро на рожден ден и аниматорите поставяха на децата, та сега сме се тръшнали за такива.

Татуировки има във вендинг автоматите - в мола има поне на 3 места. Също и в големите магазини.
В мола също на щанда за балони /същите са каквито са слагали аниматорите/ - албумчето с по спомен 2,50лв
Има и нов пловдивски производител с Дисни татуировки - Замр кралство и тн т, но не знам къде се продават, предполагам че скоро ще ги има на много места.

Eрин, с известно закъснение /бяхме болни цялото семейство/ много благодаря за изчерпателната информация. От автомат в Гранда купихме по две татуировки, но искат още, така, че непременно ще отскочим и до мола.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Хубави козунаци правят и до църквата "Иван Рилски".

# 73
  • Майничка
  • Мнения: 12 700
...За различни са - очен и уролог.

По спомен, ЛЛ на детето може да даде направление директно за очен, но за уролог - не, трябва да даде за педиатър, който да го прати на уролог.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 465
mandarinka7 в Джъмбо има книжки с татуировки. Много по изгодни са. Пък и ти можеш да си избираш.

Общи условия

Активация на акаунт