Боядисваме Великденски яйца в очакване на ЮНСКИ слънчеви деца. - тема 11

  • 37 009
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 955
Привет мамчета!
Влизам на бързо да разкажа за моите премеждия и тук /момичетата във ФБ ги разтревожих още снощи  Rolling Eyes/ . Снощи прокървих леко и имах болезнени контракции. Едва съм изкарала нощта от притеснение, а днес рано звъннах на док и заминах за ЯМбол да ме види. За щастие всичко е наред - няма разкритие, шийката е добре, бебка също. Пусна запис на тонове - всичко ок. Вдигна ми дозата на Магнерича 3х2, включи и Но-Шпа за контракциите. Препоръча ми повече лежане и да стискам поне още 3 седм. Златен ми е док, днес му беше почивен ден, но сам ме извика на преглед, без да се налага да го моля и да се обяснявам. Отдели ми повече от половин час да ме преглежда и обяснява и не пожела да ми вземе и 1 стотинка. Де да имаше повече такива Лекари и Хора като него   bouquet!
Geri ATHINA, радвам се, че са се оправили нещата. Дано вече няма проблеми и само положителни емоции ти предстоят  Hug.
polq107, честито и тук!
Dillzz, аз съм от Елхово, ЖК си водя в Ямбол, ще раждам в Бургас Laughing. За Евата съм чувала хубави неща, доста момичета от Елхово раждат там. В Ямбол май никой не иска да ражда Simple Smile.
Ааа, момичета, рано ни е още за бебчета. Нека влезем в 9-я месец поне. Аз така се шашнах снощи, помислих си, че раждането е започнало, а имам още около седмица до 9-я месец и бебка върви малка. Нека постискаме още малко, пазете се  Hug!

# 706
  • Мнения: 309
Meрси и от мен, Heili  Simple Smile
Честито на Поля  Simple Smile
Хубава вечер от мен  Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 672
Еле, да не чувам повече такива неща! Пази се, почивай и стискай още малко. Щом доктора ти е казал, че няма проблем значи е така. Успокой се и не го мисли.
 Аз съм от Ямбол, но живея в София от 12 години. От моите близки и познати в Ямбол знам, че предпочитат да раждат предимно в Сливен или Бургас така, че си направила павилния избор. Още малко търпение момичета- наистина не остана.

# 708
  • Мнения: 2 286
Ел, радвам се, че всичко се е разминало, дано си поседи бебка на топличко още поне 3 седмици Hug

Поля, честита радост!!! Да изпълните новия дом с много любов, щастие, детски смях и прекрасни спомени Heart Eyes .

Гери, като си намериш ЛЛ трябва да се запишеш и на женска консултация, откъдето да издадат документите за раждане, за да си платиш после само избор на екип и каквото си решила, но да не плащаш раждането.

Днес доста натоварен ден беше, но останах без дете за 3 дни Laughing  , утре оставам и без мъж за 2 дни Whistling . Дано ми се получат плановете за мързел и бездействие Mr. Green .

# 709
  • Мнения: 636
Нашата мама с близнаци нещо ми се губи май не е писала скоро . Дано са добре.

# 710
  • Мнения: 410
Аз също се сетих скоро за нея, че не се е появявала скоро.

# 711
  • Мнения: 309
И аз си мислех, че близначетата е най-вероятно да са първите юнчета. Те като правило се появяват по-раничко  Hug Дано всичко е наред там   Praynig

Ел, много неприятно, че е трябвало да минеш през тези емоции. Напълно те разбирам, и аз така се чувствах в понеделник като отивах на лекар без да знам каква е тази подутина около секциото... Вече влизах в сценарии с вадене на бебка, а все си казвах, че е добре още поне 2-3 седмици да поизчака... Мнооого се радвам, че всичко е наред при теб!  Hug Дано няма повече подобни драми до края   Praynig
Още малко да издържим, момичета, и после щастието е огромно!  Simple Smile

Аз от вчера усещам натиск/ стягане в корема. За пръв път не съм сигурна дали просто бебето се натиска силно или е от тези безболезнени подготвителни контракции, които описвате. Много е странно. Честичко го усещам... Вие как различавате двете? Аз като цяло имам чувството, че коремът ми е толкова твърд, че не мога да си представя да се втвърдява повече. Не знам дали не е достигнат лимитът на разтягане...  newsm78

# 712
  • Мнения: 350
polq107 Страхотни новини! Дано бъдете много щастливи,здрави и задружни в новото жилище!
Geri ATHINA Наистина е важно, че се чувстваш добре! Продължавай все така!  bouquet  bouquet
EllleПовече подобни сюрпризи да няма - почивааай!  Hug Hug
hailie Наслука при мързелуването!  Peace Peace

# 713
  • Мнения: 540
Mimko ние с теб изобщо спим ли!?!? Simple Smile

Катерче,аз бебето от контракциите го различавам лесно,когато е то си напипвам гръбначе,глава,дупе....
Честно казано не бях чувала за ромпър  newsm78

В събота се разходихме до Джъмбо,уж си имам всичко,а пак си харесах куп неща   Embarassed
Днес сме на цирк и май ще поспя по време на представлението.....

# 714
  • Мнения: 252
О за спането май до 1-2 сутрин си будуваме повечето.Тренировки на сухо за после.Бубенце а как може да се спи на цирк,мен ще ми е интересно ама аз не съм стъпвала от години там(последно бях на 16 като ходих)

# 715
  • athina
  • Мнения: 524
ЕЛЛЕ-моляте ПОЧИВАЙ.Никакви прокървявания вече,малко остана стискай зъби и мисли за вас двете-ВИЕ сте най-важни в момента.Късмет.

# 716
  • Мнения: 401
Здравейте мамчета ние с бебка бяхме вчера на преглед и всичко е наред, 1,735 кг., малко повечко сме пораснали  Laughing а аз се чудех от къде са тия шутове от това малко създание  Laughing Joy плацентата е първа степен, сърчице, кръвотоци и т.н. доки не спря да ни хвали! А дано! Ремонта ми отнема цялото време, а майсторите ми скъсаха нервите #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 717
  • Мнения: 2 286
Доволна съм! Доста неща заредих за бебка.
Имам и още доста да купувам, де. Но от онлайн борсата каквото можеше да си взема по една бройка си купих Grinning . Имаме си (чакам ги другата седмица) вече хавлийки за баня, бархетни и тензухени пелени, една плетена тъничка пеленка.
Отмятам енергично списъка Laughing .
И за мен накупих доста неща днес, че д-то ми е пораснала ужасно много и всичко ми е възмалко Mr. Green .

Мисля, крайно време е да се отдам на гледане на филми Mr. Green .

Кокона, дано скоро приключите... Ужасен ужас е с майстори Hug Hug

# 718
  • Мнения: 636
каква е тази онлайн борса?

# 719
  • Мнения: 2 286
каква е тази онлайн борса?

Скрит текст:
Надявам се да не се сметне за реклама
http://prestig-s.com/index.php?route=common/home

Има страхотни неща, но повечето са за 3-5 бройки - различни размери или един размер с различни цветове.
За да се видят цените трябва регистрация.

Общи условия

Активация на акаунт