Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~118

  • 29 511
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 825
момичета Пожелавам ви Честит Великден!  Hug  easter easter

Христос Воскресе!

# 707
# 708
  • Мнения: 36 907
момичета Пожелавам ви Честит Великден!  Hug  easter easter

Христос Воскресе!
Дилаханъм  Hug блбагодаря миличка   love001  love001
Честит Великден  easter easter на теб и цялото ти семейство  easter
Бъдете здрави, щастливи и благословени  Peace весел празник  Hug

# 709
# 710
# 711
  • Мнения: 36 907

Олеееееееееееее какви са хубави  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Чок, чок,чок   love001  love001  love001

# 712
# 713
# 714
  • Мнения: 36 907
Кралице Честит Великден на теб и многолюдното ти семейство  easter easter Бъдете здрави и се обичайте  Heart Eyes Нека всеки ден да бъде Великден за вас  Hug Hug Hug Hug

# 715
  • Мнения: 4 381

Олеееееееееееее какви са хубави  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Чок, чок,чок   love001  love001  love001
Малееее, добре ..че, съм минала през темата...страхотни, значи все пак ще ги оженим!  newsm47 newsm47 newsm47 newsm10 newsm68
Дилаханъм, Христотс Воскресе ..Честит ти Великден и благодарим за новините.. Hug Hug Hug

# 716
  • Мнения: 4 381
Кралице Честит Великден на теб и многолюдното ти семейство  easter easter Бъдете здрави и се обичайте  Heart Eyes Нека всеки ден да бъде Великден за вас  Hug Hug Hug Hug


Мамче, благодаря..Честит да е на теб! Много здраве и късмет за всички ви....особено за гостите ти! smile3521 newsm10 newsm47 newsm51 newsm51 newsm51  love001 Two Hearts

# 717
  • Мнения: 36 907
Кралице



Благодаря за пожеланията  Hug Hug Hug Hug



Откраднах си едно гифче от Хриси - да е жива и здрава и пак да направи  Hug

# 718
  • Мнения: 36 907

Олеееееееееееее какви са хубави  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Чок, чок,чок   love001  love001  love001
Малееее, добре ..че, съм минала през темата...страхотни, значи все пак ще ги оженим!  newsm47 newsm47 newsm47 newsm10 newsm68
Дилаханъм, Христотс Воскресе ..Честит ти Великден и благодарим за новините.. Hug Hug Hug


Мамашите пишат, че може би Керем ще стреля в Кахраман...а може би Елиф ще го закрие....От сценаристите всичко можело да се очаква вече....

# 719
  • Мнения: 36 907
Не мога да заспя докато не споделя моя сценарии за Съдбата.
Който не иска да знае, да не чете....Сценария не е хубав....

Скрит текст:
Може би си спомняте, че вече няколко пъти пиша, "ако Елиф роди жив и здрав Топрак"..
След като сценаристите отидоха на тази крайност Дафка да е бременна, може би на сватбата малоумника Керем ще изпълни заканата си да убие Кахраман. Може би както пишат мамашите Елиф ще застане пред него и ще се случи нещо неприятно с бебето. Може би ще се окаже, че Елиф няма повече да има деца. Така ще поставят на изпитание Кахраман - кое ще избере - любовта към Елиф или да бъде с Дафка и да стане баща.
Според мен Кахраман ще избере Елиф....и любовта....И тогава сценаристите нали са магьосници ще направят  чудо и Елиф и Кахраман също ще си имат дете......Любовта ще победи злото.....




Общи условия

Активация на акаунт