Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~118

  • 29 511
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 485
Христос Воскресе ! Пожелавам на всички светъл празник !  bouquet
Току що изгледах последен преведен /руски/ епизод…все още съм под въздействието му …

Много красиви младоженците  Heart Eyes





И Керем на сватбата ….

Последна редакция: нд, 12 апр 2015, 02:42 от trendafilka

# 721
  • Мнения: 4 381
Не мога да заспя докато не споделя моя сценарии за Съдбата.
Който не иска да знае, да не чете....Сценария не е хубав....

Скрит текст:
Може би си спомняте, че вече няколко пъти пиша, "ако Елиф роди жив и здрав Топрак"..
След като сценаристите отидоха на тази крайност Дафка да е бременна, може би на сватбата малоумника Керем ще изпълни заканата си да убие Кахраман. Може би както пишат мамашите Елиф ще застане пред него и ще се случи нещо неприятно с бебето. Може би ще се окаже, че Елиф няма повече да има деца. Така ще поставят на изпитание Кахраман - кое ще избере - любовта към Елиф или да бъде с Дафка и да стане баща.
Според мен Кахраман ще избере Елиф....и любовта....И тогава сценаристите нали са магьосници ще направят  чудо и Елиф и Кахраман също ще си имат дете......Любовта ще победи злото.....

Куца ти..сценарият и не ми ааресва... hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Елиф, така или иначе ще го роди Топрак, знаете...началните фотки.. newsm78
Керим, няма да постигне ..нищо, просто ще го разберат всичките..ще си покаже истинското лице! ooooh!
Виж, за това си познала..че, нещо ще се случи  Thinking ooooh!..може би до подписване..няма да се стигне...а, какво...още ..ще гадаем, навярно.. ooooh!
Кахраман, с тази сватба..показва, какъв е изборът му  bowuu Naughty...другото ще е....някакво положение, изнудване..да видим от кого и как ще го постигнат! Thinking
Да видим..какво ще е то... умирам от любопитство..вече....newsm78
Лека, засега..до утре!    bouquet
Тио, Воистина Воскресе...Светъл и твоят Великден...весели празници!
Hug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 4 381
Мамче, готова ли си с новата тема...на 49-та сме... newsm78

# 723
# 724
# 725
  • Мнения: 3 485
  Ани     bouquet    Краличке   bouquet    Дилаханъм    bouquet 
момичета    bouquet


Воистина воскресе !   Hug

И Шукран е готова за сватба ….заголила бедро ...



# 726
# 727
# 728
# 729
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
ХРИСТОС ВОЗКРЕСИ!  Мили момичета, на вас и вашите семейства, желая здраве и благоденствие!  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet easter

# 730
  • Русе
  • Мнения: 6 503
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!



За всички вече поздравили - ВО ИСТИНА ВОСКРЕСЕ! ЧЕСТИТ ВЕЛИКДЕН!   bouquet

А за празничната изненада нямам думи - страхотни снимки, ама...  ooooh! и аз макар и оптимист до дъното на душата, а и след случилото се в КПА съм  Sad убедена, че сватбата няма да завърши добре  ooooh!

# 731
  • Мнения: 36 907
Тио  easter Кралице easter Ели   easter Цвети easter Честит Великден  easter
Здраве, щаствие и благоденствие във всеки дом  Peace
Пуснах новата тема...


# 732
# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт