Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-212 тема

  • 44 087
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 41 718
Здравейте,момичета! Hug Hug Hug



Вичи HugЛинка HugЦвети HugНадин HugРали Hug

Вече сте съобщили за празниците днес! Laughing

Честит празник на всички майки и на Туба! Heart Eyes Hug



И аз успях вчера да изгледам епизода! PeaceВече сте писали за всичко,което ми направи впечатление и на мен! PeaceСценария ме държи в напрежение докато се разберат истините и се разкрият игрите на лелята,Таяр,Фатих! PeaceДа видим накрая щастливи ГГ! Hug Hug



Ринка Hug благодаря! Hug

Приятен ден ви желая! newsm51 smile3525

# 736
  • Мнения: 4 227
Здравейте Запленени дружки в този слънчев неделен ден!

Най-накрая снощи по нощите успях да изгледам преведения епизод, за което благодаря на Великолепната Четворка newsm20 за поредната доза радост

По епизода вече сте се изказали и вашите мнения са почти като моите впечатления - Цвети, Вичи, Линка Hug Hug Hug
ГГ няма да ги коментирам, защото от една страна вие вече сте го направили, а от друга толкова добре си пасват един към друг, че стават като едно цяло Peace
Преди превода бях убедена, че Фето не е занулил Хю. Ама сега с превода и новия фрагман... ставам 50/50. Надеждата ми е, че играта на Сайгън е доста силна и надали са случайни погледите, които отправя към тейко си в определени ситуации Sunglasses Освен това, Фето каза на Нилю, че единствения начин да се освободи от Мето е да го убие. Ама като как ще стане това? newsm78 А той я обича и се надявам да спази обещанието си пред нея и Йомер Peace  Видяхме на края на серията как се извинява на Ел, че й причинява това. Но може би единствения начин да убеди баща си, в това че иска да му е достоен син, минава през такива доказателства. ooooh! Не че много му е присърце, ама няма друг начин по който да успее да вкара Тайяр в затвора yes Видяхме, че и новия началник на Арда, Пелин, Ипек е човек на Чиче./не включвам Йо, защото той нали вече е началник в друг отдел, естествено ако СЦ не са забравили този факт Mr. Green/


Но пък от друга страна 2 фрагман... ooooh! Защо така ще реагира мама Елван за нечия друга смърт, ако не на Хю? newsm78 И после има снимки от погребение на гробищата Peace И Йо е много натъжен и има сълзи в очите Sad Освен по някакъв начин Фатих да успее да им пробута нечии друг труп вместо този на Хю. И за да е по-достоверен театъра и Тайяр да повярва, че Ел е убила Хю, не е казал на Йо какво всъщност се е случило  Rolling Eyes newsm78 Оф, бе въпроси, въпроси newsm03

Цитат
...Ще видим сега, когато тя ще бъде осъдена като убийца на брат му, докъде се простира неговата любов - ще може ли да я приеме, да я обича като убийца, дори преди да се сети и разбере за постановката...

Линка Peace аз доколкото разбрах Елиф ще бъде обвинена, а не  осъдена.

Боби, Надин, Рали, Злати Hug Hug Hug

Още един прекрасен клип, с музика която ми допада Peace/Цвети  Peace клипа от сутринта си го бях "заплюла" да го сложа, ама ти си ме изпреварила/



А днес е Ден на майката smile3521 Да е честит празника на всички майки в темата!   bouquet
Честит празник и на мама Туба! Да са живи и здрави тя и двете кукли!

Последна редакция: нд, 03 май 2015, 16:51 от kanti

Общи условия

Активация на акаунт