Вече у дома ...

  • 8 526
  • 238
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 655
Вече, съм си у дома, но не знам за колко дни ... Thinking
БЛАГОДАРЯ ВИ за подкрепата и помоща и молбите, които се указаха резултатни!
С бебето устискахме, до днес. Трябва да го направим до 27 март, когата влизам в 9 месец, а всеки ден след това е още един ден и няколко грамчета отгоре за него.
Казвам него, защото все още не се знае какво ще е или момиче или момче.
Екипът беше страхотен, лекарите и акушерките много внимателни и всеотдаини. Нищо не ми спестиха, разбрах цялата истина от първия миг и за какво съм там и за какво се боря.
Сега продължавам. Събота и неделя съм у дома. Трябва само да лежа и да гълтам хапове, за да не тръгва бебето /имам всички симптоми за това, но ще се боря/.
Ако се влоша /не е изключено/ се връщам обратно в болницата.
Това е от мен, за сега.
Минат ли фаталните дни ще изчета всичко, което сте написали.

# 181
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Вече, съм си у дома, но не знам за колко дни ... Thinking
БЛАГОДАРЯ ВИ за подкрепата и помоща и молбите, които се указаха резултатни!
С бебето устискахме, до днес. Трябва да го направим до 27 март, когата влизам в 9 месец, а всеки ден след това е още един ден и няколко грамчета отгоре за него.
Казвам него, защото все още не се знае какво ще е или момиче или момче.
Екипът беше страхотен, лекарите и акушерките много внимателни и всеотдаини. Нищо не ми спестиха, разбрах цялата истина от първия миг и за какво съм там и за какво се боря.
Сега продължавам. Събота и неделя съм у дома. Трябва само да лежа и да гълтам хапове, за да не тръгва бебето /имам всички симптоми за това, но ще се боря/.
Ако се влоша /не е изключено/ се връщам обратно в болницата.
Това е от мен, за сега.
Минат ли фаталните дни ще изчета всичко, което сте написали.


Чудесна новина!!!
Лягай и си почивай, не мисли за нищо друго, освен за малкото бебенце. Ще се справиш, сигурна съм, 27 е толкова близко!

# 182
  • Мнения: 2 849
 Praynig PraynigСтискам палци и  се моля за теб !Пази се ,почивай си повече и мисли позитивно . Praynig

# 183
  • Мнения: 1 809
Добре дошла!  bouquet
Почивай си сега и стискам палци да мине всичко благополучно! Praynig
Ти си страхотен човек,помогнала си на много хора и на мен в това число,затова съм сигурна,че всичко ще бъде наред!Успех!  bouquet

# 184
  • Мнения: 7 107
Пела, аз чак сега виждам темата ти и ми е много мъчно за това, което трябва да изживееш!
Прегръщам те силно и стискам палци, бебо да си стои там на топло в коремчето, докато стане напълно готов да се срещне с мама. На теб ти пожелавам кураж и силна воля (които съм видяла че притежаваш, просто ги мобилизирай), за да се справиш и издържиш още мъничко. Почивай си, мисли положително и всичко ще е на ред, сигурна съм. На малката АЛИ изпращаме много целувки и бързо оздравяване.
 Hug Heart Eyes

# 185
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Лежи, гълтай хапове... каквото са ти казали изпълнявай, само и само всичко да се оправи. Пък после ще имаш време да четеш на воля! Браво, че си попаднала на добър екип!
  Стискам палци!  Peace

# 186
  • София
  • Мнения: 1 951
Послушай съветите на докторите,и ще се оправите с бебето!!Много целувки за каката Али!Стискам палци да издържите докрая на термина!Аз също издържах докрая на моя термин и от все сърце ти стискам палци и на теб,мила ,Пела!Мариана.

# 187
  • София
  • Мнения: 6 743
Стискам палци и знам, че ще издържиш.Почивай си и спазвай каквото са наредили докторите.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 580
          Молим се за тебе, Пела! Важното е да слушаш докторите, за да се роди живо и здраво детенцето. Иначе за килограмите няма страшно. Единият ми син се роди 1750гр и за 4м почти настигна брат си по килограми. Пази се, почивай си, гледай весели филми и времето ще мине неусетно. Желая ти от сърце късмет.

# 189
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
Почивай си колкото можеш повече.  bouquet

# 190
  • Мнения: 1 182
И аз ти желая от все сърце всичко да бъде наред с теб и бебо.Ще стискам палци.  bouquet

# 191
  • Мнения: 11 581
Пела миличка,само се дръж.И аз съм с теб.А ти само си почивай и мисли позитивно.Всичко ще бъде наред.  bouquet

# 192
  • някъде
  • Мнения: 4 961
 Praynig моля се всичко да е наред с вас!

# 193
  • Мнения: 307
Ще се справите. Всичко ще бъде наред.
Успех.

# 194
  • Мнения: 544
от теб сега се иска само търпение.Мисли позитивно и колкото и да ти се иска да свършиш някоя работа,послушай лекаря и си лежи,сега ти се е паднало,после има да шеташ Wink
Втората ми бременост бе по-трудна и аз по съвет на лекаря колкото и да не ми се искаше си налягах парцалите и лежах колкото се може повече,и лекарствата с шепата естествено.Слава богу устисках до 9мес и ме се роди здраво бебче,което пожелавам и на теб!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт