„Като две капки вода” - 3 сезон, 4 тема

  • 37 325
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 408
Хм, и аз гледам в момента по Нова плей и при мен е накъсано от реклами. Ето точно в момента има.  Както и да е, не това е най-важното. Съгласна съм с повечето от вас, че снощи беше вечерта на Криско и много ме е яд, че за пореден път не го оцениха. И като Емил Димитров се справи страхотно, и пак нещо не достигна да му дадат повече точки. Много се смях на Ненчо, особено на бабите с цветята  Joy Маца беше много сладка, много добре й се получи. Васко-очаквах повече. Фалцетът го измъчи много. За останалите почти не мога да се изкажа, защото гледах оттук-оттам и се включих чак на Криско. Като ви чета, обичайните заподозрени Нона и Джуджи са били пълна скръб Simple Smile
Водещите ме дразнят вече все повече. Това вече се коментира, но и аз да кажа. 20 минути в началото си говорят глупости, а после не оставят никой да се доизкаже-на края на първото изречение и го пресичат. Грубичко ми е. И като започнат да говорят един през друг  Naughty И Фънки ако мълчи през цялото време, най-добре ще направи. Да седи там за красота само!
Ауууу, Джуджанка какво направи с тази прекрасна песен! #Crazy Думи нямам! Досега ми беше сладурка, защото няма претенции за певица или танцьорка и прави шоу за себе си и публиката. Но точно тази песен, която всички свързват с великата Уитни.....ужас!

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 40 928
Ужас не ами...думи нямам! ooooh! И тая Нона...ако бях на нейно място щях да се откажа,честно! Mr. Green Как пък веднъж не докара някоя песен/изпълнител...само вие кат кобила...каквато е!

# 677
  • Мнения: 18 037
Много силна вечер, страхотни бяха 99 % от участниците.
Криско наистина беше много добър, признавам, направо ми се насълзиха очите, представях си какво им е на близките на Дими с тази добра имитация  Peace
Фил обаче също беше страхотен, а като прибавим и танца  Crazy
Жана- наистина беше много намахана, много добро сценично поведение, пеенето- тя си го може  Peace
Ненчо- ами справи се супер с иначе ужасно тъпа песен.
Джуджи- абе досега май не е имало толкова лошо пеене, а  newsm78 Доста отслабнала ми се струва
Азис- като пя като себе си, беше по- добре
Маца винаги си е в образ, много добре и се получи също снощи.
Нона- най- добре от всеки път, но доста слабо, сравнени с останалите

# 678
  • София
  • Мнения: 20 208
За мен снощи беше най-силната вечер - страхотен концерт се получи. Дори и Нона не ме подразни толкова, колкото друг път. Джуджи беше яко зле, но ме разсмя с една-две реплики и й простих.  Laughing
Криско.... Криско беше неотразим, това определено беше неговата вечер и ужасно ме е яд, че не спечели, защото го заслужаваше. Страхотна услуга си направи това момче с участието си в Капките - тотално промени мнението за себе си в положителна посока.  Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 9 865
Нещо имитациите за другата седмица не ми звучат обещаващо, ама нито една. Или имитираните певци изобщо не ми допадат и не ги познавам като такива (напр. Ники Минаж за мен е пълен мрак), или намирам, че имитацията ще бъде, меко казано, невъзможна (Адриано Челентано и Шаде, хем и двамата ме кефят и предчувствам как и двата образа ще бъдат дълбоко прецакани Crossing Arms).
Относно изпълнението на народната песен от Азис - определено, с неговия глас щеше да звучи една идея по-добре, отколкото на този козелски фалцет, който бяха направили. Да имитираш Янка Рупкина (или Стефка Съботинова, Надка Караджова или някоя от тези певици изобщо) е абсолютно невъзможно, те просто пеят, гласовете им са тяхната емблема, нямат някакво специфично поведение, статични са. Каквото и да беше направил в този случай, все нямаше да е ок. Радвам се, че не ни убеждаваха много дълго колко е велик, неповторим и какво беше там "невероятно същество".

# 680
  • Мнения: 1 227
За мен снощи беше най-силната вечер - страхотен концерт се получи. Дори и Нона не ме подразни толкова, колкото друг път. Джуджи беше яко зле, но ме разсмя с една-две реплики и й простих.  Laughing
Криско.... Криско беше неотразим, това определено беше неговата вечер и ужасно ме е яд, че не спечели, защото го заслужаваше. Страхотна услуга си направи това момче с участието си в Капките - тотално промени мнението за себе си в положителна посока.  Heart Eyes

+1  Peace

# 681
  • Мнения: 8 556

Относно изпълнението на народната песен от Азис - определено, с неговия глас щеше да звучи една идея по-добре, отколкото на този козелски фалцет, който бяха направили. Да имитираш Янка Рупкина (или Стефка Съботинова, Надка Караджова или някоя от тези певици изобщо) е абсолютно невъзможно, те просто пеят, гласовете им са тяхната емблема, нямат някакво специфично поведение, статични са. Каквото и да беше направил в този случай, все нямаше да е ок. Радвам се, че не ни убеждаваха много дълго колко е велик, неповторим и какво беше там "невероятно същество".
Аз мисля ,че журито и всички от екипа ,веднага разбраха това,и за това го помолиха да изпее фраза както той си може ....

# 682
  • Мнения: 208
http://gospodari.com/mobile/view/65134
Ха ха Ненчо пак избива рибата Laughing Laughing

# 683
  • Мнения: 164
Абсолютно подкрепям мнението за Криско. Аз не можех да го понасям преди Капките. Ето, как от едно предаване може да се спечели страхотно много, както и обратното (Нона).

Вчера най-добри бяха Филип и Криско  newsm10

# 684
  • Мнения: 3 405
Аз пак да си кажа, че страшно съжалявам че Криско не успя да спечели снощи. За мен беше уникално добро изпълнение. Не само като пеене, но и като поведение на сцената, и най-вече като дълбочина и чувство на изпяване на песента. Гледах Дими - това е!

Не знам на журито и на публиката какво не й достигна и какво още трябва да направи. Понякога си мисля, че се оценява песента, познаваемостта на имитирания певец, а не реалното изпълнение. Например Жана - да справи се много добре, но гледах и слушах Жана да пее песен на Тейлър Суифт, не да я имитира. Ненчо, колкото и да ми харесва, приличаше и се държеше пародийно и както казаха момичетата - ами гледах Мариян Бачев, не Веселин Маринов. Филип - добър е, но нещо в поведението му ме дразни зверски, прилича на амбициозно момченце, дето е решило д да пробие на всяка цена и е готов да впрегне цялата рода в случая - детската градина на детето, татко му с плакати, другият път очаквам тъщата да е изпекла една баница и да почерпи журето.

Водещите - вече започнах да превключвам канала на лакърдиите им в началото на предаването или между песните - имам чувството понякога, че гледам Шоуто на Рачков и Зуека, а не Като 2 капки вода, явно много им липсват моноспектаклите на тези двамата.

# 685
  • Мнения: 1 350
Едно голямо браво за Криско !
Другите не ща да ги коментирам дори .2 годишният ми син се разплака неутешимо на песента на Азис,та се наложи да я спрем.Ужасно беше !

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Да,и дъщеря ми ме попита-Той ще пее ли нещо?/за Азис/

# 687
  • Майничка
  • Мнения: 12 649
Изпълнението с бащата на Филип ми беше крайно нелепо.
Рачков и Зуека, особено първият, къртят, къртят, та чак накъртват. То бива халтура, ама чак толкова...

# 688
  • Мнения: 1 206
Какъв е критерият, определящ дали се е справил даден участник или не?

Скрит текст:
Степента на настръхналост на космите по ръката на Хилда по десетобалната система Whistling

Тази вечер Нона, която не понасям, беше изключително умело гримирана, това е нейният мейкъп, определено. Няма ли кой да й каже, че е нелепа по начина, по който е винаги намазана, с ярки боички по очи и фейс, извън всякакъв контур? Не знам доколко го докара образа като Мерил Стрийп, но поне й направиха услуга, като й показаха правилната за нея визия.

Последна редакция: вт, 21 апр 2015, 13:41 от elian

# 689
  • España
  • Мнения: 1 308
Азис....пял ,не пял.....ами я си представете,че на Джуджи се беше паднало да имитира Янка Рупкина... Shocked ...
Иначе....за вечерта....най-много бях впечатлена от .....Фиона  newsm47 ! Като 2 капки боза просто...

Общи условия

Активация на акаунт