Женени от пръв поглед - 4

  • 51 312
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 183
И аз при вас!

# 46
  • Мнения: 3 819
Георги: "От тук нататък ще бъда лицемер. Всичко ще се взриви, ако бъда искрен."

Вие как тълкувате тези думи?  newsm78
Прави си майтап и лека ирония.
Мммм, мисля, че едно от бившите гаджета на Жорко пише в темата  Thinking

# 47
  • Мнения: 7 848
Темите са по- уникалани от самото предаване. Едва ви изчетох. Невероятни коментари!

Балерина   bouquet

# 48
  • Мнения: 1 804
Георги: "От тук нататък ще бъда лицемер. Всичко ще се взриви, ако бъда искрен."

Вие как тълкувате тези думи?  newsm78

Силно наранен и злоба също има тук!

# 49
  • Мнения: 1 572
Георги: "От тук нататък ще бъда лицемер. Всичко ще се взриви, ако бъда искрен."

Вие как тълкувате тези думи?  newsm78
Силно комплексиран и не наясно със себе си. Прави си предварително извинение. Ако нещо сгафи да каже, че е било игра. Много тъп и явно модерен номер.

# 50
  • Мнения: 17 987
Георги: "От тук нататък ще бъда лицемер. Всичко ще се взриви, ако бъда искрен."

Вие как тълкувате тези думи?  newsm78

Силно наранен и злоба също има тук!

Обаче пък предложи welcome sex  Wink

# 51
  • Мнения: 2 009
Струва ми се,че Георги се опитва да се заяде с Гергана с цел да й привлече вниманието. Според мен й симпатизира доста,но просто не знае как да подходи и е по-лесно за него да я атакува ,за да не изглежда смешен и уязвим

# 52
  • Мнения: 9 057
Aма това момче,май непрекъснато играе пред камера,едни помпозни изрази едни чупки,много неестествен Naughty newsm78

# 53
  • Мнения: 2 650
Моите впечатления за образите - така представени до сега са:

Антония - знае, че не е  вървежна според стереотипите хубавица, затова набляга на  показна екстровертност и шумна веселост - нормална реакция плачеща да те забележат. За това и говори все за душевната красота, като важност, но в момента, в който някой "душевен хубавец" й обърне внимание, важностите й   добиват списъчна дължина.

Атанас -  момче, спряло емоционалното си  развитие си някъде във времето, когато е загубил баща си.  При него комплекси толкова няма, колкото липси. Представя си бащата като герой и желанието му да е рицар е детинско наивен опит да следва този мъжкарски модел, който така и не е имал реално.  Не пита, не се интересува от човека до себе си, защото за него е важен образът, който  сам си създава, а така обикновено  ще привлича вятър и мелници...за съжаление.

Стефан - Чавек, за когото е важно  да е пич пред приятелите си и добър син за семейството. Всичко останало  трябва да се върти около този център. Ако някой негов избор не е вървежен спрямо  центъра,  той го счита за грешен и променя избора си. Затова и му е по-лесно  с екстремността, вълнуваща е и е за кратко, не е нужна лична стабилност от към решения, а и е куул за пред другите.

Светлана - готина,  всеотдайна, но и някак самотна...и  изморена в тази самотност. Желанието да си твори собствения живот е някак  като насилено. Прави неща дори да не й харесват, стига да допринесе за  общия комфорт. Сигурно е страхотна приятелка...

Георги - смотаняка на класа, до толкова се е оградил с предпазни клишета,че вече сам не може да се намери. Ако може да го намери някой друг . Другия обикновено обаче става   непоносим, защото заприличва на онези ,които  са го дистанцирали и преди. И клишетата  на фейса и смешките от там не могат да  му осигурят близост, каквато очаква, защото той сам не си е близък.

Гергана - тя сякаш прилича на Георги точно по това съграждане на образ, като  целево предпазващ.  Затворен човек - между така трябва и така искам. Което не е лошо, стига трябването и искането да не са рамкирани според това - как изглеждам и как ще ме възприемат..
 Общо взето са подбрали типажи...само дето за всеки от тях ми е в някаква степен мъчно. То сигурно и заради това не са си намерили човека до сега.
 /само не ме нападайте - това си е моето  виждане/  Laughing

Последна редакция: ср, 08 апр 2015, 19:40 от ЗАНДАЛИ

# 54
  • Мнения: 2 009
Зандали,Антония е всичко друго ,но не и интроверна  Laughing. Толкова й е екстровертно всичко,че чак дразни

# 55
  • Мнения: 2 650
Да сега видях, че съм объркала. То в бързината с този чаршаф... Laughing Поправих го Peace

# 56
  • Мнения: 15 572
Струва ми се,че Георги се опитва да се заяде с Гергана с цел да й привлече вниманието. Според мен й симпатизира доста,но просто не знае как да подходи и е по-лесно за него да я атакува ,за да не изглежда смешен и уязвим

Точно така. И колкото повече Георги се опитва да се заяжда с нея, толкова тя, с нейния безкрайно спокоен, монотонен тон на гласа му казва това, което мисли и го вбесява още повече  Grinning
И накрая той се пали, а тя се усмихва и спокойно му обяснява, че няма за какво да се ядосва  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 009
Надявам се не се сърдиш за корекцията   bouquet

# 58
  • Мнения: 9
Не знам защо само Георги плювате. Гергана също е голямо дърво. Тя никаква тема не подхвана, никакъв речник не показа, никакъв смислен коментар не направи.  Като е мениджър трябва да умее да комуникира, а това не се вижда. Той все пак се опитва да води разговор, а тя е свикнала май само да й се възхищават на "външността" без да й мерят акъла. Тя е тук за известност, не за семейство.

# 59
  • Мнения: 1 804
Струва ми се,че Георги се опитва да се заяде с Гергана с цел да й привлече вниманието. Според мен й симпатизира доста,но просто не знае как да подходи и е по-лесно за него да я атакува ,за да не изглежда смешен и уязвим

Може и това да е причината - заявява на всички, че ще е лицемерен и ще се държи мило само за пред камерите и така ако го огрее - добре, ако го отхвърлят ще каже, абе то аз така или иначе не я харесвах наистина! Mr. Green

Все пак си мисля, че той е подходил и научно Mr. Green: както писах и преди, има си цяла теоргия как красива и самоуверена жена се сваля като я засегнеш или пренебрегнеш - уязвяваш я и демонстрираш, че не й обръщаш внимание - тя пък се амбицира да ти докаже как може да има всеки мъж и се хваща на въдицата - така популурната напоследък Милена Родригес редовно говори за този подход! Joy

Общи условия

Активация на акаунт