Женени от пръв поглед - 4

  • 51 328
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 892
Коментар от фейса ,за Жоро
Тук става яко

# 721
  • Мнения: 1 844
Георги ми беше много симпатичен в началото, но на този етап все повече ми изглежда на един затвърден, корав ерген, който има твърде много кухи претенции към жените, без самият той да блести с нещо вълшебно. Точно той е от този тип мъже, които уж изглеждат що годе добре, хем имат добра професия, хем имат някакъв интелектуален потенциал, но остават сами в живота и хората около тях, които не ги познават добре, седят и се чудят защо това свястно момче няма късмет в живота и все не случва на жена. Отговорът е ясен, няма как да случи на жена на тая планета, на него все нещо, все някога, все някак няма да му хареса. Съответно и свястна жена няма да се задържи дълго до него, мрънкащите никой не ги обича.
Антония и Атанас..типичната лигавщина. Душа човек е Атанасчо, евала за добротата му, но в конкретни моменти не ми прилича на мъж, а на амеба... Лошо съчетание на Бай Ганьовщина и Плужество.
Двойката с шестте кучета най ми харесва  Laughing Е, кучетата и забърсването на мивката след всяко ползване не ми харесват толкова, ама те двамата са сладури!

# 722
# 723
  • София
  • Мнения: 3 081
Пишат, че са видели Георги с друго момиче прегърнати във Варна.

# 724
# 725
  • Мнения: 892
Мацки стягайте се

# 726
# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
На който Герито му се вижда ниска и трътлеста, моля да постне една своя снимка по шортички. 

# 728
  • Мнения: 1 232
Гери си е супер, но С- то с тая черната мивка ме изкърти отвсякъде... Joy Joy Joy

# 729
  • София
  • Мнения: 5 499
На който Герито му се вижда ниска и трътлеста, моля да постне една своя снимка по шортички.  

На мен. Вместо снимка, ще ти кажа, че съм висока около метър и осемдесет - както сама се досещаш, имам доста дълги крака. Ще трябва това да те задоволи. Wink А като реша да се омъжвам по телевизията, ще имаш и шансът да ме видиш. Ако реша. Joy

# 730
  • Мнения: 8 536
Гери си е супер, но С- то с тая черната мивка ме изкърти отвсякъде... Joy Joy Joy
Да, тоя с тая мивка..... Не мога да си представя, че съзнателно ще си причиня тая простотия, да си сложа в банята или където и да е в апартамента  ,нещо което ще е толкова нефункционално, че да го бърша всеки ден. А жилището на мъжкото С въобще не ми харесва

# 731
  • Мнения: 19 116
На който Герито му се вижда ниска и трътлеста, моля да постне една своя снимка по шортички.  

На мен. Вместо снимка, ще ти кажа, че съм висока около метър и осемдесет - както сама се досещаш, имам доста дълги крака. Ще трябва това да те задоволи. Wink А като реша да се омъжвам по телевизията, ще имаш и шансът да ме видиш. Ако реша. Joy

Аз съм 1.75 м висока и не се определям като дългокрака. Сестра ми, която е по-ниска, е по-дългокрака. Съотношението между дължината на краката и торса при нея е по-голямо. Въпреки че като абсолютна стойност краката ѝ са малко по-къси от моите.

Това, че човек е висок, не го прави дългокрак. Зависи си от структурата.

# 732
  • Мнения: 17 546
Не мога да си представя, че съзнателно ще си причиня тая простотия, да си сложа в банята или където и да е в апартамента  ,нещо което ще е толкова нефункционално, че да го бърша всеки ден.
Да ти кажа в магазина не си личи колко им личи на тези мивки всяка капка вода и стоят наистина като мръсни, а и консултантите съвсем съзнателно го спестяват това инфо... Иначе са много красиви, но са наистина за хотел, за да не ти пука, че има петна и за да я чисти камериерката...

# 733
  • Мнения: 6 395
Да и за плот за кухня, също ...... ooooh! всяка капка личи и седи замазано ....../това вместо запис, че изтървах темата/


Ама дали се оказах права, че Гошко е хлътнал по Герганка, ама е инфантилен и не знае какво да прави ни с нея ни със себе си и дава назаден и се държи идиотски, щото по-лесно/или това е сценарият или наистина така ще да е  Wink/

Последна редакция: ср, 15 апр 2015, 23:00 от Звезден^Прах

# 734
  • София
  • Мнения: 5 499
Това, че човек е висок, не го прави дългокрак. Зависи си от структурата.

Именно. Затова намирам Гергана за ниска и трътлеста  - ниска е и има къси крака.

И съм забелязала, че структурата на високите жени е обратната - по-непропорционални са тези с по-дълги крака от нормалното, обаче се харесват - дългите крака по принцип са си добра "придобивка" от Господ. Рядко ще видиш висока жена с къси крака и дълъг торс - аз не съм виждала.

Последна редакция: ср, 15 апр 2015, 22:58 от Popule

Общи условия

Активация на акаунт