Математически турнири - 32

  • 93 712
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 825
А някъде дали има надежда да се появи информация коя задача с колко се оценява? Макар че като ги видях (1-класните) вероятно са с еднаква тежест - няма сякаш по-сложни и по-лесни, въпрос на концентрация...
Има шанс, пише си го на сайта - по 1 точка на задача

# 61
  • Мнения: X
Как така за един и същ брой точки дават различни медали?
Извадка от регламента:
При равен брой решени задачи на по-предно място се класира участникът, който е решил повече от задачите със свободен отговор.
При равни показатели - общ брой решени задачи и брой решени задачи със свободен отговор, по-напред в класирането е този ученик, който е изразходвал по-малко време за решаването на задачите.

# 62
  • Мнения: 112
Тази събота е награждаването на победителите в МБГ, явили се в Детската академия в София http://www.childrens-academy-bg.com/index.php?page=novini&article=215

# 63
  • Мнения: 2 124
ЗА ВАРНА

От явилите се на МБГ в Славейков някой получил ли си е вече сертификата, тъй като на сайта не е актуализирана информацията, дори няма изнесени резултати още; телефон за контакт също няма, а на място вдигат рамене. Поне някой, чието дете учи в това "засекретено" училище, може да има вътрешна информация newsm78

# 64
  • София
  • Мнения: 17 595

Аз пък не мога да намеря резултатите - преди сякаш имаше линк на сайта им?...
И все още не ми е ясно от къде трябва да го взема този сертификат - не че има особена стойност при тези задачи, но... Врячето ще е разочаровано - един вид, най сетне е внимавал малко, пък лошата мама, дето само дава домашни, не му е взела наградата. Тъпо. А някак и телефон на организаторите не видях... Ще съм благодарна за съвети.

# 65
  • Мнения: X

Аз пък не мога да намеря резултатите - преди сякаш имаше линк на сайта им?...

Ако имаш предвид официалния сайт на " Математика без граници" и резултатите от пролетния кръг, там са си.

# 66
  • Мнения: 5 178
Марипоса, в нашето училище също не са раздали наградите.. Предполагам следващата седмица ще е
Някакви официалности не чакай,  просто ще ви ги дадат в канцеларията

# 67
  • Мнения: 444

Аз пък не мога да намеря резултатите - преди сякаш имаше линк на сайта им?...
И все още не ми е ясно от къде трябва да го взема този сертификат - не че има особена стойност при тези задачи, но... Врячето ще е разочаровано - един вид, най сетне е внимавал малко, пък лошата мама, дето само дава домашни, не му е взела наградата. Тъпо. А някак и телефон на организаторите не видях... Ще съм благодарна за съвети.



При нас и медалите и сертификатите ги дават в нашето си училище, то там се явяват и децата ни де. Но самите сертификати към медала са си издадени от организаторите на състезанието, а не като при има едно таралеж гледам от училището ни ги разпечатват и подписват грамотите. Днес не са ги дали очаквам утре да ги дадат.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 709
Много натоварена програма пролетта... останаха още две състезания и на повече няма да го пращам. Даже ми е мило да го карам да решава задачи... времето хубаво... децата играят навън...

# 69
  • Мнения: 2 124
Марипоса, в нашето училище също не са раздали наградите.. Предполагам следващата седмица ще е
Някакви официалности не чакай,  просто ще ви ги дадат в канцеларията

Не чакам тържествено връчване, но ме дразни пълното информационно затъмнение.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 15
ЗА ВАРНА

От явилите се на МБГ в Славейков някой получил ли си е вече сертификата, тъй като на сайта не е актуализирана информацията, дори няма изнесени резултати още; телефон за контакт също няма, а на място вдигат рамене. Поне някой, чието дете учи в това "засекретено" училище, може да има вътрешна информация newsm78



Да, днес си получихме сертификата и златния медал за МБГ. Моето дете е втори клас. Само не знам кога ще има информация за допуснатите до финала.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 907

Да, днес си получихме сертификата и златния медал за МБГ. Моето дете е втори клас. Само не знам кога ще има информация за допуснатите до финала.

Днес, мисля newsm78 - на сайта пише до 17.04.

# 72
  • Мнения: 2 124
ЗА ВАРНА

От явилите се на МБГ в Славейков някой получил ли си е вече сертификата, тъй като на сайта не е актуализирана информацията, дори няма изнесени резултати още; телефон за контакт също няма, а на място вдигат рамене. Поне някой, чието дете учи в това "засекретено" училище, може да има вътрешна информация newsm78




Да, днес си получихме сертификата и златния медал за МБГ. Моето дете е втори клас. Само не знам кога ще има информация за допуснатите до финала.

Благодаря за информацията, значи днес ще се "разходя" до там, дано не е напразно, че в тази невъзможна пътна обстановка и строителна площадка...

# 73
  • Мнения: 910
Ако детето има медал от МБГ/явило се е в Найден Геров/,трябва да отидем до Славейков,за да си го потърсим и вземем ли?Прощавайте,но наистина не мога да разбера. Embarassed

# 74
  • Мнения: 5 178
Не медалите и грамотите ги изпращат по училищата.. Да видим нашите кога ще се набутат да ги раздадат #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт