Юлски бебета - тема 32

  • 66 822
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 368
Дидито, честито бебче. Да расте здраво и щастливо и да се погаждат с баткото. Изчистих, сготвих, боядисах яйцата и заслужено се опънах на дивана. Дано малкия да поспи поне още 2 часа, че да си почина. Врънкам ММ да излезем довечера, но той нещо се ослушва. 😡.Не сме оставали само двамата вече повече от месец.

# 61
  • София
  • Мнения: 377
Честито, Дидито! Живо и здраво да е малкото момче. Как го кръстихте?

Мадлен, и аз като Захарчето съм си решила проблема с кварталната баничарница. Страшни козунаци правят, аз няма да мога да го докарам така. Купувам го топъл, топъл и до вкъщи половината изчезва.

# 62
  • Мнения: 4 708
Скарлет, на каква програма го пускаш козунака? Аз след малко подхващам, ама 3.13ч нямам.
Късно го виждам, но на 3ч това е №1 обикновена
Дидито честита радост! Да ви е жив и здрав малкият юнак, а на теб бързо възстановяване.

# 63
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Дидито честито   bouquet Да расте здрав и спокоен малкия юнак.
Как се казва?

Аз също току що приключих с боядисването на яйцата. Отивам след малко да захващам козунака  Mr. Green. Няма почивка днес.

# 64
  • Мнения: 681
Дидито, честито бебе! Да е много щастливо в живота!

Ех, как лесно изглежда всичко отстрани...

Не се хваля, но както всяка година яйцата ми станаха извънземни. Почти всичките са счупени, но са супер. На ред е козунакът, ама и аз само се кандардисвам... Поне съм сложила стафидите в ром. Страх ме е обаче да не се наложи да правя сложни изчисления като Скарлет и тогава ще опра до  акъла на ММ.  Весе, трябва да кажеш къде е тази баничарница, да намина и аз, ако моят не се получи.

# 65
  • Мнения: X
казва се Пламен. Момичета и аз да се похваля, че замесих един козунак в хлебопекарната и сега се пече във фурната Simple Smile  Сега опитах една рецепта на козунак с кисело мляко и се надявам да стане хубав.
Wink

# 66
  • varna
  • Мнения: 871
Дидито, честит юнак! Да се спогаждат с баткото и много да те слушат!
Оф, много съм смотана, да знаете как да махна петна от мазно от стената, без да замине и боята. Изтървах горещата тава от много бързане и от хартията що пък да не лисне върху новата боя - ама съм паткаааа

# 67
  • Мнения: 4 841
сол? сода бикарбонат? пробвай лекичко без много търкане.

# 68
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Христос Воскресе! Великден е - бъдете велики в делата си и добри в душата си.

# 69
  • Мнения: 4 708
Захарче, воистина воскресе!
Дами, желая ви здраве и благодат на вас и семействата ви!

# 70
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Христос Возкресе и от нас!
Бъдете живи и здрави всички.

# 71
  • varna
  • Мнения: 871
Во истина воскресе! Да сме живи и здрави е най-важно, другото се нарежда Simple Smile

# 72
  • Мнения: 2 381
Честита рожба, Дидито. Да е здрав малкият Пламен.

# 73
  • Мнения: 726
Дидито, честита втора рожба! Да ви е жив и здрав, много да ви радва и да се разбират с батко!! Като гледам как си се разшетала около Великден, явно добре се възстановяваш след раждането.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 832
Терп, благодаря за новата тема.
Хера, честит нов дом! Да сте много щастливи в него!
Мадлен, стискам палци всичко да е наред!
Луиза, бързо оздравяване и дано по - бързо да разберете какво му е на Калоян !
Дидито , честито! Да е жив и здрав Пламен!

Общи условия

Активация на акаунт