Професионални серии за коса - тема 78

  • 60 896
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 259
Аз минавам за малко и транзит  Laughing
6-то миене на косата- тебешира си седи все така наситен Laughing
И имам питане- можете ли да ми препоръчате някоя протеинова серия за по-често ползване? Мия и косата всеки ден и не мога да ползвам аргитекта на всяко миене, а нещо не успях да уцеля друг ш-н, с който косата ми да изглежда добре?  bouquet

# 676
  • Мнения: X
Здравейте, момичета мили Hug

Днес съм страхотно възхитена от първото пробване на Label.M Sea Salt Sprey (Лу  Hug).
Оформи страхотни чупки, косата е с леко мокър ефект, но на пипане не е твърда, по-скоро лекичко "насолено" се усеща, но мекичка... абе точно като след мокрене в морето. И много важно нещо - подвижна е, а не суха, което не очаквах. С голям кеф ще си го ползвам. Досега такива мокри къдрички си правих с пяна за коса, и то веднъж на 5 месеца, защото не обичам твърда и фиксирана коса, докато сега всичко изглежда почти естествено (отделно че моите естествени вълнички се завръщат успешно последните 2-3 седмици Party).

Бих показала снимка с удоволствие, но да ме убиете не мога да се справя с тези пусти "селфита" Mr. Green Ако моя ме щракне по-късно ще кача.

# 677
  • Мнения: 66
Lollaa*, този шампоан е протеинов, става и за ежедневна употреба, мисля, че и други момичета бяха доволни  http://www.zlatnaribka.com/labelm/za-boyadisana-i-himicheski-tre … -treatment-300-ml

# 678
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
О, Линде, как се радвам, че сте си паснали  Hug

При мен стоеше самотен и пренебрегнат в ъгъла на шкафчето  hahaha

Чудесно е, че при теб не втърдява, това още веднъж доказва колко е персонално всичко. Аз си оставам с незаменимия Бохо спрей, а ти си пръскай Лейбъл М с кеф  Grinning

# 679
  • София
  • Мнения: 2 150
И имам питане- можете ли да ми препоръчате някоя протеинова серия за по-често ползване? Мия и косата всеки ден и не мога да ползвам аргитекта на всяко миене, а нещо не успях да уцеля друг ш-н, с който косата ми да изглежда добре?  bouquet
Аз ползвам този шампоан много често. Мия си косата всеки ден, предимно с него, и на няколко измивания редувам с други шампоани. Ползвам и маската от серията. Шампоанът ми оплита доста /както и другите на Напура, които съм ползвала/, но маската оправя нещата.




Снощи пробвах маската на Макадамия, бяха ми изпратили мостра от Рибката. Много ми хареса, мислех, че ще утежни, но не - косата е плътна, мека, подредена, а ароматът е мммм Heart Eyes Определено ще си я поръчам.
Дали олиото на Макадамия е подходящо за права, тънка коса, утежнява ли? По описание ми се струва, че за мен е по-подходящ спреят за подхранване, но пък олиото е включено в промоционалния комплект и се чудя. Thinking
http://www.zlatnaribka.com/macadamia-natural-oil/olio-i-spreyove … g-oil-spray-60-ml

# 680
  • Мнения: X
О, Линде, как се радвам, че сте си паснали  Hug

При мен стоеше самотен и пренебрегнат в ъгъла на шкафчето  hahaha

Чудесно е, че при теб не втърдява, това още веднъж доказва колко е персонално всичко. Аз си оставам с незаменимия Бохо спрей, а ти си пръскай Лейбъл М с кеф  Grinning
Оо, да, с голям кеф! Благодаря ти много  Hug
Всъщност трябва да го пробвам и след протеиново измиване (макар, че в момента, пък и лятото предимно ще хидратирам), но не вярвам да втърди много, съдейки по това сега как е косата. Просто я оформя Heart Eyes

# 681
  • София
  • Мнения: 586
Соник, аз съм с тънка права руса коса и олиото на Макадамия избощо не ми утежнява. Количеството, което използвам е колкото бобено зърно.  Hug

# 682
  • Мнения: 1 670
http://www.zlatnaribka.com/podhranvashto-termo-krem-olio-s-chere … ice-150-ml?page=3 Термо олиото Митик вече е налично, за който го чака  Peace
Аз забърсах 1+ маската.

# 683
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 787
Лу може ли да сравниш Бохо спрея с този на Лейбъл М ,освен ,че втория ти втвърдява.Питам най-вече за оформяне как са,  защото аз имах Бохо-то но не бях очарована как ми оформяше къдричките( може би проблема е в мен Mr. Green).Иначе не лепне и не втвърдява, което е супер.

# 684
  • Мнения: X
Момичета, давайте днес да изписваме тази тема  Hug
Подготвила съм новата, оправих някои линкове, които водеха до никъде, избрах снимки, въпросите вместо запис тези ли остават?
1. Каква грижа полагахте за косата миналото лято в градски условия и на плажа?
2. Кои са любимите ви продукти през лятото?

Нещо друго ако се сещате да добавя на първа страница или за други въпроси?
Между другото подготвям един материал за това как косъмът се променя след химическо третиране и как не е възможно да възстанови първоначалната си структура след това, а само да се поддържа. Но не знам кога ще го пусна, понеже съм затрупана и с други ангажименти.

# 685
  • Мнения: 4 743
Freya, въпросите ти са актуални за лятото... Peace
Винаги ми се е искало на прочета и мнения от сорта "Кой е най-лошия продукт за коса, който сте пробвали и защо не ви хареса?" Така може би ще имам по-малко неподходящи покупки за коса.... Mr. Green

# 686
  • София
  • Мнения: 1 626
Пуснах една скромна поръчка от Рибката, че най-накрая е зареден шампоана за чувствителен скалп на Лореал, а сестра ми много си го харесва.
Да не съм без нищо, си поръчах една малка маска на Медисютикълс, доста хвалби отнесе.
И протеиновата терапия на Афоджи в 2 стъпки http://www.zlatnaribka.com/aphogee/proteinova-terapiya-komplekt- … asht-balsam-22-ml
Утре ще са при мен и ще експериментирам през почивните дни.
Та, за терапията на Афоджи - тези количества на двете пакетчета стигат за едкнократно ползване нали? И повлиява ли тази терапия цъфтежи в зародиш?

# 687
  • Мнения: X
И повлиява ли тази терапия цъфтежи в зародиш?
Едва ли. Може да го предотвратява, укрепвайки косъма, но само силиконовите маслени финиши слепват цъфтежа и правят косъма гладък и жив, когато вече има такъв.

# 688
  • Мнения: 318
Момичета, можете ли да сравните Lakme L2 и Joico Moisture Recovery търся си нещо за освежаване на косата, прибиране на фризита и в помощ при разресване.

# 689
  • Мнения: 1 304
Freya, въпросите ти са актуални за лятото... Peace
Винаги ми се е искало на прочета и мнения от сорта "Кой е най-лошия продукт за коса, който сте пробвали и защо не ви хареса?" Така може би ще имам по-малко неподходящи покупки за коса.... Mr. Green

+1 за този въпрос Grinning

Общи условия

Активация на акаунт