Четки за грим-6

  • 99 685
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 937
Здравейте, имате ли мнение за четката за фон дьо тен на fancy witch, защото се колебая дали да си я поръчам? Благодаря
Аз не я харесах.

# 676
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Момичета,сайта който е посочен по-назад beautycelekt.bg e на дистрибутора за БГ,който зарежда и Дебенамс.
Скрит текст:
който си е купил продукт на РТ и отзад има етикет на Бг език,може да провери
Разговарях лично и с дама,техен търговски представител. Така,че няма логика да не са оригинални Peace Пазарувам и от сайта,и от магазина,убедена съм на 100 % в оригиналността. Това за мен де,не ангажирам никого с мнението си Peace, нито пък им правя реклама. Отделно е въпроса,че често в Дебенамс почти всеки месец има намаления и на РТ,и на Екотуулс,та си струва човек да се разходи до там лично,ако има възможност и да види цените(или пък да звънне по телефона) Peace За да прецени от къде му е по-изгодно да пазарува Wink

# 677
  • Мнения: 3 642
esmeralda23,реших да те послушам и да поръчам core colection с четири четки. Но дали в  http://beautycelekt.com/real-techniques/original-real-techniques/real-techniques-komplekti-chetki-za-grim/1403-real-techniques-komplekt-chetki-za-grim-core-collection са оригинални четките и като цена с намаление добра ли е? Или да поръчам по-изгодно от другаде?
Мисля, че Бюти Селект са вносителя на Риъл Техник за България, качеството обаче на четките в новите опаковки, за мен е по-ниско от предишните, които имах.
Аз и по-рано писах, ако успеете да си намерите от някъде да поръчате от старите комплекти с черния калъф, новите в сивия изглеждат различно.
Аз съм купувала РТ от Амазон, продавач амазон, там често са намалени.

# 678
  • Мнения: 7 753
Търся мнение за тези четки ,много ще съм благодарна,ако някой ги е ползвал да сподели впечатления. bouquet

# 679
  • Мнения: 7 613
Канди гърл, аз имам такива пподобни в розово обаче, удобни са и са мекички. Не се скубят. Доволна съм от тях. Четките за лице от комплекта влизат по-често в употреба от другите. От къде ще ги поръчваш?  Peace

# 680
  • Мнения: 7 753
Канди гърл, аз имам такива пподобни в розово обаче, удобни са и са мекички. Не се скубят. Доволна съм от тях. Четките за лице от комплекта влизат по-често в употреба от другите. От къде ще ги поръчваш?  Peace

енцо. bouquet

# 681
  • Мнения: 7 613
Прати линк, ако можеш. Стана ми интересно действително ли са на it cosmetics.  Peace

# 682
  • Мнения: 678
Този сет е на BHCosmetics, а не на IT. Пише на четките, но снимката е малка и може да се обърка човек. Аз го имам този сет, доволна съм доста  Peace

А сайта на тази фирма Бюти селект е с качество все едно аз съм му писала кода, с крака си  ooooh! Дано го оправят. Щом даже Черен Петък ще имат явно не е направен и зарязан, но е много аматъорско направен.

# 683
# 684
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте как поддържате четките си ?
На ден ползвам доста и мине трудно всеки ден да ги мия .

# 685
  • Мнения: 3 642
Здравейте как поддържате четките си ?
На ден ползвам доста и мине трудно всеки ден да ги мия .

И на мен ми е трудно затова имам много, мръсните слагам в един буркан и чакат да хванат ред, тези за прахообразни продукти ги почиствам с течността на Мак, а кремообразните след едно, максимум две използвания отиват в буркана.

Тези дни в немския Амазон, че и в английския имаше доста намалени четки Риъл Техник, който се интересува може да проследи, мисля че още два дни ще продължат промоциите.

Зоева не вдигнаха ли цените? С тези 20% достигат ли до предишното ниво?

# 686
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте как поддържате четките си ?
На ден ползвам доста и мине трудно всеки ден да ги мия .

И на мен ми е трудно затова имам много, мръсните слагам в един буркан и чакат да хванат ред, тези за прахообразни продукти ги почиствам с течността на Мак, а кремообразните след едно, максимум две използвания отиват в буркана.

Тези дни в немския Амазон, че и в английския имаше доста намалени четки Риъл Техник, който се интересува може да проследи, мисля че още два дни ще продължат промоциите.

Зоева не вдигнаха ли цените? С тези 20% достигат ли до предишното ниво?
Благодаря
А друг въпрос имам Мн четки и вече се бъркам коя за какво беше . Вие как се оправяте ? Мисля да ги надписвам вече

# 687
  • Мнения: 3 642
На мен не ми трябва даже да са надписани от производителя, ти ако ползваш редовно четки сама ще знаеш коя за какво ти е, много често дадена четка от производителя е за пудра например, а аз я ползвам за нещо друго. Типичен пример са четките на Фенси уитч, редовно ползвам тази за бронзант за пудра, а тази за пудра за фон дьо тен, а четката за фон дьо тен често я използвам за контуриране. На Риъл Техник четката за руж я ползвах за пудра, четкитете им за очи често ги ползвам за коректор, а тази за очна линия я ползвам да си поправяма грима, когато се омажа със спирала например и т.н.

Сега виждам, че РТ имат нов комплект, но офертата от 15 паунда е само за хора с активиран Прайм акаунт
https://www.amazon.co.uk/Real-Techniques-Your-Picks-Gift/dp/B01D … s=real+techniques

# 688
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Сега виждам, че РТ имат нов комплект, но офертата от 15 паунда е само за хора с активиран Прайм акаунт
https://www.amazon.co.uk/Real-Techniques-Your-Picks-Gift/dp/B01D … s=real+techniques

Леко в дясно на страницата се намира Other Sellers on Amazon  £15.25
+ FREE UK delivery
Sold by: CrazyKangaroo
Не е чак такава голяма разликата и на свободна консумация.

# 689
  • Мнения: 7 613
Това същото комплектче го мернах днес заредено в Ремедиум, 56 лв.  Имаше и стабилни намаления на гъбката за фон дьо тен, за който се интересува. Продават вече и един друг комплект, който включва експерт бръш, гъбката и четка за коректор, но не помня цената.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт