WIZZ AIR 17

  • 66 173
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 433
Благодаря ,за темата!
И аз мисля,че при две различни резервации ,за един и същи полет,вероятността да се запазят близки места е ако се изберат паралелно.Дали вече някой го е пробвал?

# 16
  • Мнения: 1 166
Здравейте! Благодаря за отговорите!   bouquet
Вчера нямах възможност да вляза и затова чак сега... Има и нова тема, благодаря!
Получих потвърждение на плащането и резервацията, всичко е наред!
Хубави празници и леки полети на всички!   bouquet Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 3 866
Благодаря за новата тема!   bouquet

Чета ви от няколко теми, защото скоро ще пътуваме с Wizz.За първи път с тях и малко ми е притеснено, защото сме с детето, пък не зная дали ще седим тримата заедно,да не ни разделят и да се получи криво,защото надали има дете,което би искало да лети без родител.
Бих искала да попитам с онлайн чекин,ако полета ни е в 6 часа сутринта, в колко часа трябва да сме на летището,в 4 ч. ли?

# 18
  • Мнения: 19 021
Благодаря за новата тема!   bouquet

Чета ви от няколко теми, защото скоро ще пътуваме с Wizz.За първи път с тях и малко ми е притеснено, защото сме с детето, пък не зная дали ще седим тримата заедно,да не ни разделят и да се получи криво,защото надали има дете,което би искало да лети без родител.
Бих искала да попитам с онлайн чекин,ако полета ни е в 6 часа сутринта, в колко часа трябва да сме на летището,в 4 ч. ли?


ако сте с багаж за чекиране 4 - 4.15 ч
ако сте само с ръчен - 4,50 - 5,00ч е ОК

# 19
  • София
  • Мнения: 3 866
Bradley Cooper, благодаря!   bouquet Платила съм голям багаж за чекиране, което значи че в ранния пояс 4 часа.

# 20
  • Мнения: 659
   Добър знак е, че новата тяем стартира с намаление!   Hug

# 21
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и аз да се запиша и да кажа, че съм доволна от новостта с местата  Sunglasses

# 22
  • Луната
  • Мнения: 3 211
пращат ми напомняне за полет след 2 седмици с подканяне да избера ново място  ooooh!

Вече си имаше място на 21 -ви ред, така ли? И сега ново?  newsm78

За полети след две седмици няма места.  Peace
Аз имам точно след месец (преди 19 май) два полета и няма разпределение на места за тях.
Предполагам, че са настроили автоматичните имейли вече да напомнят и за места  Laughing Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 13 175
Woman^In^White , и аз се усетих малко след като писах и затова изтрих тъпия си въпрос.  Embarassed

Благодаря за отговора!   bouquet

# 24
  • Мнения: 19 021
пращат ми напомняне за полет след 2 седмици с подканяне да избера ново място  ooooh!

Вече си имаше място на 21 -ви ред, така ли? И сега ново?  newsm78

За полети след две седмици няма места.  Peace
Аз имам точно след месец (преди 19 май) два полета и няма разпределение на места за тях.
Предполагам, че са настроили автоматичните имейли вече да напомнят и за места  Laughing Thinking




знам, че няма а и вече имам бордна карта , та се чудех какво място ще променям   Laughing


# 25
  • Мнения: 2 838
Запис с пожелание за безбройни и красиви дестинации   bouquet

# 26
  • Мнения: 789
Woman^In^White,    bouquet! Сега вече ми се изясни.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 207
Благодаря за темичката  bouquet
Относно фиксираните места, оказа се, че като притежател на приорити  ме  разпредели също на 21C и услугата се обезсмисля поне за мен!

# 28
  • Мнения: 1 301
Нашите места за Лондон са 15 a,b,c, а в обратна посока 22 a,b,c. На отиване май сме  над крилата и се чудя се за смяна,по 8лв на човек. Бихте ли ми казали кои места да избера,за първи път пътувам със самолет.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 951
Благодаря за темичката  bouquet
Относно фиксираните места, оказа се, че като притежател на приорити  ме  разпредели също на 21C и услугата се обезсмисля поне за мен!
Може да се смени мястото, като за притежателите на приоритито това е безплатно за по-евтините места.

Общи условия

Активация на акаунт