КГБ = Клуб на Готините Баби - 157.

  • 74 673
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 755
Борянче,честита сладка радост!Честити ти внученца Мила и Макс! Да са здрави и бързо да наддават,да сучат лакомо и да имат спокоен сън!Браво на гордата мама-родила едри и доносени близначета и на грижливия татко! Споделям радостта ти,това е най-голямото щастие за баба!

Честито на всички,които са имали именни,рождени дни и други празници!
 Добре дошла на Лус!
  Момичета,благодаря ви за пожеланията и честитките за имения ден на сина ми! Зарадвахте ни!
  Кари ,миличка,благодаря за трапезата,която си спретнала,за да ме отмениш! Hug


    За първи път успях да вляза в темата.Тук нета е отвратителен,а и лаптопа на сина ми не е като моя,та не се справям добре.
    Бавария ми харесва много.Сега навсякъде се виждат  цъфтяши глухарчета.Има огромни жълти полета,дори в градинките между къщите, косят тревата,като заобикалят глухарчетата и лалетата.В училище Вики имаше урок за глухарчетата,та вчера засяхме семенца в саксийка.Сега ще ги наблюдаваме как растат.Едно букетче натопихме във ваза.И него ще наблюдаваме.Вики има характера на леля си Софи-напориста и бърза.Сега се е захванала,да ме учи на немски. hahahaНа отиване и връщане от училище повтарям по 100 пъти непознати думи,а тя брои...е, гледам думите да са от последния и урок.Сутринта повтарях : льовенцан/глухарче/,а вчера беше незабравка/вече не я помня/Много са трудни немските думи.Тя ги запомня бързо,но аз никога няма да мога.
     Беше ми интересно да видя дребните неща от живота тук. Впечатлена съм от хората и държавата.
     Извинявайте,ако съм ви досадила.Имах нужда да си поговоря с вас.

   

# 676
  • Мнения: 1 250
Привет девойки Simple Smile
Яжка,  Hug колко хубаво че успя да влезеш  в темата. И да не си споменала още веднъж за досаждане.
Впрочем Naughty това се отнася за всички, които напоследък, не знам защо newsm78 почнаха да спрягат глагола 'досаждам" #Cussing out
Добре завърнали се на пътешественичките.Тези екскурзии са безценни, остават завинаги като приятен спомен.Със съпруга ми все си мечтаехме като излезем в пенсия какво ще правим, кои места ще посетим.Планове, мечти..Какви ги готвиш, какво ти се поднася  Sad Sad. Затова решавайте и изпълняваите bowuu

Момичета, подхвърлят се разни намеци и идеи за среща, но няма  за сега нищо конкретно- нито за място ,нито за време.Моля ви помислете и ако е сериозно пишете, защото се оказва  че за мен възниква проблем с дните между 28.6 и 8.7 и ако няма среща по това време, май клоня да се откажа от пътуване. Ако питате мен и на Витоша  и на Костенец беше чудесно,та може и да е в този стил и на друго място като може да се направи комбинирано с един - два дни за всички желаещи и  за тези, които им е възможно и по дълго.Само идея , без да се смята в никакъв случай   Peace не дай си боже,  като искане. Или друга дестинация, по задушевна, така че да имаме време да се опознаем още по добре по между си, да се наговорим, напеем и т.н.
 желая на всички ви хубав и приятен уикенд


# 677
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 332

 Здравейте следобедно и от мен!
Много хубави неща са изживели пътешественичките! Еееех, на мен кога ли ще ми се отвори парашутът newsm78 Румъния е на един....такоз място, ама и там за сега не мога да си позволя. Rolling Eyes Пък и то сам да ходиш не е интересно! Я вземете ми намерете един дядо \на около 60! \, че да ми прави компания Joy
 Ние утре сме на фестивал на божурите, ама в едно село Божурово, а не в Беловец. Цял ден! Като се върнем ще разказвам.

# 678
  • Мнения: 18 900
Яне ,за какво ти е  дядо на 60 ,то сега е модерно да е млад ,нещо на 48 ще свърши работа и  да е  хубав и щедър...да те разведе по света и  у  нас..Майтапа настрани ,но който си има дядо да си ги пази ,че иначе  няма много неща.Борбата е безмилостно жестока и  епична...Яжка  много  притеснителна ,аз като ви гледам от кои  години сте и   двойно мнения  съм изпраскала на вашите ,май  трябва да намалявам ,много съм приказлива. Ама си ми е  хубаво тук ,и  тук се похвалих  първо ,и си изживях голямата радост ,защото знам ,че се радвахте с мен от сърце ,очаквахме заедно ...Няма да се затрие  рода ,има наследници ,какво по хубаво от това...Пък да си призная  честно ,спрях да мечтая за пътешествия,трудно пътувам ,проблеми с вестибуларния , ходих до Солун ,стига толкова ,минах границата ,това ми бе мечта. Важното е сега да съм жива и здрава тук , пък вие  ходете и  разказвайте ...пратеници сте...
Кари не разбрах какъв проблем ,от какво естество имаш за идването ,пък и малко ми се вижда престоя. Много ми е рано да кажа  ,но  срещи винаги може да се спретнат ,независимо къде и  за колко дни.

# 679
  • Мнения: 2 029
Привет девойки Hug
Как следобедно бе Яне? Де да беше следобедно - а то още си е "пладне" Joy Joy
Днес никак ,ама никак не ми е работно и само поглеждам часовника.
За това като прочетох на Янето  "следобедното" и се ококорих - викам си брейй още малко и край на раб.време Grinning Mr. Green
Пожелавам ти добре да си изкараш на фестивала , а колкото за "дядо" - няма нужда от нашата помощ .Каквато си ни хубава - само да  решиш и си "хванала"  дедото.


Яжкаа -  Hug Hug нагледай  се на друг начин на живот,събирай впечатления.  А най-важното е,че си с Вики Hug Hug
И какви са тия "досаждания"? newsm78
От доста години съм с вас - не помня някой да  е досадил. За себе си не отговарям Mr. Green

Иха -  вие с Ивлин сте нашите гидове.
Я отидем ,я не  по тези места ,но от разказите и снимките придобиваме представа.
Дано ти се хванат всички нещица ,които си си взела.Нали знаеш ,че "краденото" най-се хваща Grinning Hug

Жабче Hug Joy Joy

Борянче -  сдоби ли се със сак? Събирай багажите и се мятай на транспорта към  децата си  Hug

Маринче - приятно изкарване в Костенец. И по-яваш.Не се преуморявай Hug!Тя работата край няма.

Направо не помня дали поздравих Лусс за добре дошла newsm78
Ако не съм - правя го.  Hug Hug

Фло - отметна ли задачите?
Остави все пак малко време и за почивка де! Hug

Фури, Кари  Hug Hug
Дано не пропускам някого newsm78
Ей за това рядко  коментирам постове.
А да не забравяме ,че съм и на работаа Embarassed Embarassed

На всички споменати и неспоменати  Hug Hug Hug

# 680
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 332
 Гъбче,Бори,  ами те не чакат на опашка пред вратата, бееее... Joy Та ако имате я някой брат, я някой братовчед - свиркайте!
Бори, аз се наситих на млад 35 години! ММ е с 3 години по-млад! Изживях многократно търсенето на по-млада! То не бе софиянка, не бе рускиня... сега вече си падна по тумбак!
 А за национална - аз ще мога от началото на юли!

# 681
  • София
  • Мнения: 8 483
А добър вечер. Толкова много работи свърших днес, че съм си заслужила тиквеният медал. Simple Smile
В 10.30 бях в Здравната каса на отчет. Наблъскани като сардели, в един тесен коридор, въздух няма, пот се лее. Така е всеки месец. Когато всичко върви нормално, върви, ама когато Системата зацикли, мани бегай. Днес беше добре. После купих една голяма тортена чиния, картичка за абитуриентката. Казах ли ви, че утре след обяд сме на абитуриентски купон в Брезник? Ходих и на пазар. Приготвих блата за кокосовия сладкиш. Пуснах една пералня. Ходих до офис на Еконт, после до у-щето на Никола. Прибрах го, сдадох го на майка му. Най-после съм си у дома. Ще простра изпраното пране, ще пусна и втора пералня, ще намажа сладкиша със сметана и ще го поръся с кокосови стърготини. Ще спретна някой аламинут за вечеря и край. Преди да си легна, ще се правя на красива. Ако ми останат сили Simple Smile
Радвам се на появата на ЯЖКА.
Продължавам да се вълнувам за Макс и Мила, и още повече за баба им. БОРЯНЧЕ, Макс засука, ами Мила?
ЯНЕ, ровя си главата newsm78 да изнамерим достоен дядо, ама ако се наложи да дойдеш в София? Идваш ли?
ГЪБКЕ, отдели една кратунка за мен, вместо медал Simple Smile
ИХИЧКА, добре сте си дошли. Радвам се за вас. Молодцъй! Липсваше...
Прегръщам всички писали, без да ги споменавам Hug Hug Hug
Отивам да простирам, после всичко останало...

# 682
  • София
  • Мнения: 4 179
Яжка, разхождай се и заради нас и ще докладваш подробно като се върнеш. Много се радвам за теб, че си до Вики и можеш да я нагушкаш.
Фло, ти си фурия №2. Неуморна и прекрасна. Hug
И аз се подстригах и нацапах Сега стоя с боята и ще си сипя една биричка даже. Утре ще видим именничката, да отчетем Гергьовден. Преди беше в нашите къщи национален празник /преди да го обявят за такъв/. Сега само поздравления пращам тук-таме.
Приятен уикенд на всички.

# 683
  • София
  • Мнения: 1 529
Скрит текст:

Нека купона продължи в нашите редици. Днес нашия Велизар е цар, става на 9години.
 Да е все така мил,добър ,обичлив ,гальовен,умен ,да ни е жив и здрав.
Днес стискахте ли ми палци...

# 684
  • Мнения: 18 900
Мале ,каква трапеза ,няма да станем до сутринта...Да е  живи  здрав ,с късмет и хъс за борба в живота ,не много послушан ,само малко ,нормално послушен ,да е  щастлив и  да ви радва ,да остарее  и  побелее като върховете на Пирин 

Аз те мислих ,и  очаквам ,и знам ,че хубави новини носиш...

# 685
  • Мнения: 1 082
http://grabo.bg/spa-krai-karlovo-036t3g8Предложение за национална среща-ваучера е за по-ранен период но...може и за по-късно да се уреди.

# 686
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 332
ШПУНЦ, ЧЕСТИТО ВИ РОЖДЕНИК! ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО И МНОГО КЪСМЕТ!

 Фло, ние кубратчанки сме известни с това, че си водим мъжете в нашио град! Joy

# 687
  • София
  • Мнения: 4 179
Шпунц, Честит рожден ден на Велизар! Да е здрав,  щастлив и да ви радва много!

# 688
  • София
  • Мнения: 2 265
Добър вечер!!!



Шпунц, да ви е жив, здрав, умен, добър и щастлив Велизар!  newsm59 Страхотна трапеза Wink Peace

Фло, много работи свърши днес!!! Заслужи си медала :

Iha , много красиви цветя си показала Peace

rimar , честита прическа и боядисването...


Плешо пред огледалото:
– Вече съм на 60, а пък нямам нито един бял косъм…



# 689
  • Мнения: 2 099
Дидимити, точно за такава оферта си мечтая! Малко скъпичка, но пък с възможности. Аз съм за.
Тежката дума обаче е на карловката Мамси.
Кари, какво се получава около теб? Не може ли да остане същият период?
За Янето ще организираме втори купон.

 newsm19 newsm37 lalalala  sport027

Общи условия

Активация на акаунт