Какво повече НЯМА да КУПЯ - тема 7

  • 140 540
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
Домързя ме да правя крутони и купих готови. Никога повече няма да повторя.

# 16
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 160
Аз имам този:


С него си правя френски маникюр, но напоследък не съм доволна - по гъст е,няма го блясъка и трябва допълнително да минавам с 2 слоя топ лак.  Confused
Това със съпругата..  hahaha
И аз от Тефал съм се отказала - тиган с тефлоново покритие се скапа за няма и 3 месеца. Започна да лепне,а не е като да не е щаден. ooooh! Сапир-а ми още е наред.

# 17
  • Мнения: 20 221
По повод лимоните, и аз съм попадала на много гадни горчиви, от Кауфланд. Някъде преди два-три месеца.

# 18
  • Мнения: 127
Аз имам този:


С него си правя френски маникюр, но напоследък не съм доволна - по гъст е,няма го блясъка и трябва допълнително да минавам с 2 слоя топ лак.  Confused
Това със съпругата..  hahaha
И аз от Тефал съм се отказала - тиган с тефлоново покритие се скапа за няма и 3 месеца. Започна да лепне,а не е като да не е щаден. ooooh! Сапир-а ми още е наред.

Не ги купувайте от не проверени места и не ги ползвайте с метални прибори, които скапват тефлона - или дървени, или ПВЦ, или тефлонови лъжици, шпатули и др.  Naughty

# 19
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Оребрен тиган на Тефал. Купих го на промоция от Метро за около 45лв, След второто ползване покритието започна да се излющва. Въпреки, че го миех внимателно на ръка и не съм ползвала метални прибори след 4-5 ползвания започна да мирише, даже вмирисваше месото. Докато се усетим, че е от тигана бая чудене падна. Когато разбрах директно го изхвърлих. Разочаровах се от Тефал.

# 20
  • Мнения: 1 129
Оребрен тиган на Тефал. Купих го на промоция от Метро за около 45лв, След второто ползване покритието започна да се излющва. Въпреки, че го миех внимателно на ръка и не съм ползвала метални прибори след 4-5 ползвания започна да мирише, даже вмирисваше месото. Докато се усетим, че е от тигана бая чудене падна. Когато разбрах директно го изхвърлих. Разочаровах се от Тефал.

Ние сме с Тефал на промоция от Метро и съм много доволна, но не е оребрен. Вече 6 месеца го ползваме.

# 21
  • Мнения: 18
И аз да се запиша в темата! От 30 яйца от Карфур при варенето 25 се спукаха. Черупката им е като вестник! И не е от варенето - от 20 яйца от магазина под на оцеляха 19 при следващото варене. Честит великден!

# 22
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 160
ЗЛА, закупен е от Кауфланд, не на промоция. Е,резултатът е кофти. Щадях го, повярвай ми. Wink

# 23
  • Мнения: 127
ЗЛА, закупен е от Кауфланд, не на промоция. Е,резултатът е кофти. Щадях го, повярвай ми. Wink

Така и предположих. Точно тази верига редовно разпространява дефектни партиди на най-различни стоки/марки - от обувки, до прахосмукачки. А за фалшификатите всички знаем. И аз съм взимала от там, дори надписа не беше като хората ...

# 24
  • Мнения: 527
Simple Smile страхотна снимка в първия пост! 

Да, има такива лимони с много дебела кора и никакъв сок. Боклуци

# 25
  • Мнения: 10 089
Напатих се от дефектни партиди в Кауфланд.
Единственото,  с което нямаше проблем е една флашка. Другата им техника не струва. Енергоспестяващите  крушки не могат да изкарат и половината от срока.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 637
Няма да купя захар Захира.Рядко ползвам захар ,ама сега заради Великден ми се наложи- не е  сладка и вкуса определено не е като на другата захар

# 27
  • Мнения: 780
Течен прах/всъщност никакъв/ Савекс. Наложи ми се да изпера на ръка една блуза и ми излязоха някакви неща по ръцете, наподобяващи пъпчици, ама не точно...  Peace

# 28
  • Русе
  • Мнения: 5 355
И от мен един глас, че Кауфланд пробутват дефектни партиди храни и напитки. Явно изкупуват брак на безценица. Последни с бира Каменица кен се прецаках и една салата с риба - не се ядеше от кисело. Преди редовно взимах от същата и беше наред, овкусена добре. Козунака с стафиди също не беше хубав като предни години.

# 29
  • Мнения: 1 780
Тоалетна хартия "Сиси"
Скрит текст:
  -  просто отвратителна. Остава на дребни масурчета /топчици/  #Cussing out , да не говорим че не е 35м а само около 31 или 32м. Пише,че съдържа 320бр късове, а когато се налага да ги сгъвам установих че са само 182бр - т.е 138бр  липсват.

Общи условия

Активация на акаунт