След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.54

  • 20 364
  • 737
  •   1
Отговори
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507


Резюме:
 
Скрит текст:
Зейнеп е  момиче, което живее с майка си на село, там те водят скромен  и спокоен живот. За съжaление , обаче нещата не вървят добре и Демет губи всичко, дори и шивашкото си ателие. Междувременно Жале, нейна приятелка от детството й подава в ръка, в този труден момент. Тя е директор  на един от най-престижните колежи в Истанбул - Колеж Сайер. Въпреки, че Зейнеп не желае да се мести в големия град, по настояване на майка си, която иска дъщеря й да се изучи и прави планове  за нея, заминават за Истанбул. Но всъщност, Жале има други намерения. Тя крие тайна, която може да обърне живота на всички с главата надолу. Зейнеп е млада, инатлива,безмилостна и щура. Още от първият ден, тя си навлича проблеми на главата, като влиза в конфликт  с най-непокорното момче в училището - Керем и стават врагове. Керем, винаги е правил каквото си поиска, разглезен е и използва фамилията си пред всички в училището.  Единственият, който му се противопоставя  и опълчва е Зейнеп. След като вижда какво причинява Керем  на Зейнеп, най-добрият му приятел – Баръш, с който е израснал от детството си и го чувства като брат, й  подава ръка. Зейнеп е привлечена от него и милото му държание. Но в същото време пък, Баръш е влюбен в едно от най-популярните момичета в училището - Мелис. Тя е дъщеря на учителят по физическо - Джихан. И за съжаление много влюбена  в Керем. Докато Зейнеп се опитва да свикне с новия си живот и училището, майка й  започва работа в модната къща на сестрата на Жале – Мелда.  Там тя има неприятна среща с миналото си.


Продукция: D Productions
Режисьор:Алтан Донмез
Сценаристи:Руя Ишсчилери и Дениз Даргъ
Музика:Демир Демиркан
Жанр:Драма

В ролите :





Преводи на епизодите от екипа на BG-MAMMA TEAM

   
#!F9pHyahR!Ow61KSJYoDaOg12XZfIHMlrvKZRU5nNRoxXT6-sYz6I
/" target="_blank" rel="ugc nofollow">Епизод 38














Kerem Bürsin-Керем Бюрсин


Керем Бюрсин е роден на 04.06.1987 година в град Истанбул - Турция. Още от дете заедно със семейството си живее в различни държави. На 12 години заедно със семейството си се установява в Тексас. Завършва Маркетинг и Реклама в Колeжа Емерсън в Бостън. Работи като шофьор в Л.А. Взима участие в няколко американски филма. През 2013 година се връща в Турция и веднага бива забелязан от режисьора Алтан Дюнмез, който му предлага главната роля на Керем Сайер в новия си проект "В очакване на слънцето" където си партнира с Ханде Доандемир. Сериала постига грандиозен успех и Керем е поканен от режисьора Чаан Ърмак да се снима в новия му филм Unutursam Fısılda където играе ролята на Ерхан. Във филма Керем си партнира с Мехмет Гюснюр и Фарах Зейнеп Абдулах. След края на сериала през 2014 година Керем Бюрсин получава предложение да се снима и в нов сериал Şeref Meselesi където ще си партнира с Ясемин Ален и Шюкрю Йозйълдъз. Режисьор на сериала ще е отново Алтан Дюнмез, а сценарият ще е на Елиф Усман.


Филмография:
Rozar Man - Macalester
Thursday - Grauss
Strawberry Melancholy
The Architect - Craig
Killian - Lennox
Wendigo - Andy
Sharktopus - Andy
Palace of the Damned - Adam
Unutursam Fısılda - Erhan

Сериали:
Güneşi Beklerken  - Kerem Sayer/Gunes Sayer
Şeref Meselesi - Tamer

Hande Doğandemir - Ханде Доандемир



Ханде Доандемир е родена на 22.11.1985 година в град Анкара. Ханде е актриса, оператор и социолог. Красавицата има участие и в реклама заедно с известния турски актьор Нежат Ишлер за Етти. Завършва социология в Анкраския университет. Ханде взима участие в множество сериали, но нейния най-голям успех е ролята на Зейнеп Йълмаз в сериала В очакване на слънцето където си партнира с Керем Бюрсин.

Сериали:
Güneşi Beklerken - Zeynep Yılmaz
Şubat - Elem
Leyla ile Mecnun - Şans
Böyle bitmesin - Ceylan
İbreti Ailem - Ipek
Sen De gitme - Aslı
Keskin Bıçak - Aslı
Kahramanlar - Zeynep





Тема 120 Тема 121 Тема 122 Тема 123 Тема 124
Тема 125 Тема 126 Тема 127 Тема 127.1 Тема 127.2   Тема 127.3
Тема 127.4 Тема 127.5 Тема 127.6 Тема 127.7 Тема 127.8 Тема 127.9 Тема 127.10 Тема 127.11 Тема 127.12Тема 127.13Тема 127.14
Тема 127.15 Тема 127.16 Тема 127.17 Тема 127.18 Тема 127.19  
Тема 127.20 Тема 127.21 Тема 127.22   Тема 127.23 Тема 127.24
Тема 127.25 Тема 127.26 Тема 127.27 Тема 127.28 Тема 127.29
Тема 127.30 Тема 127.31   Тема 127.32 Тема 127.33 Тема 127.34
Тема 127.35 Тема 127.36 Тема 127.37 Тема 127.38 Тема 127.39  
Тема 127.40 Тема 127.41 Тема 127.42 Тема 127.43 Тема 127.44 Тема 127.45 Тема 127.46 Тема 127.47 Тема 127.48 Тема 127.49 Тема 127.50 Тема 127.51 Тема 127.52 Тема 127.53







Добре дошли и приятни минути в Институт по инфекциозни и заразни болести  ХанКер.

Последна редакция: пт, 10 апр 2015, 22:13 от Ирка Нарцисчева- Вицету

# 1
  • Мнения: 2 804
Ирче,

      Благодавя за красивото Великденско дворче!!

# 2
  • Мнения: 16 938
 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Прекрасна нова тема. Hug

# 3
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
Бабче  Heart Eyes Hug напомни ми да добавя и един колаж по случай празника  Hug

# 4
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Добро утро и тук  Hug Hug Hug
Ирче   bouquet  bouquet  bouquet за темата

# 5
  • Мнения: 2 804
Ирче,колажчето е страхотно-баш Великденско!Мерси! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 6
  • Мнения: 2 341
Добро утро и от мен в новата тема Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ирка, благодаря newsm51 smile3525

# 7
  • Мнения: X
Здравейте и от мен  Hug Heart Eyes
Ирче, мерси за новата къщичка   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes

Как сте след снощният епизод ?  #Crazy newsm78 Да си призная честно, не съм очаквала такава
Скрит текст:
развръзка, мислех, че както голяма част от главните оцеляват след такъв изстрел, че и след по-тежки неща и Сибел ще оцелее, по-скоро мислех, как ще се развият нещата в бъдеще, 2 жени, 2 деца, и т.н., а то Алтан взе, че ме изненада... Но да си призная и друго нещо, снощи имах възможност да гледам серията по ТВ, и въпреки, че не харесвам Ясемин и ролята й във сериала, успя да ме разплаче, или успяха да ме разплачат с Керем двамата, но Ясемин игра, може би за първи път, поне за мен, това момиче игра и даде всичко от себе си...Не зная, дали не е било предвид финалната й изява, но щом успя да ме разплаче образ, който не харесвам, значи се е представила добре....
Иска ми се да изкоментирам серията, тъй като не мога да разбера каква е целта на сценаристите... Сега, разбрахме, че Кюбра каза на Емир, че го обича, и то много, може би не така, както на него му се иска, но е готова да опита, да даде всичко от себе си....Емир, се опита да я целунне, Кюбра избяга уж да види детето как е .....Това, което разирам от Кюбра е, че си иска Йиит, или поне все още не го е прежалила....
На отсрещния фронт - Сибел и Йиит, тя бременна, не ще да се развежда, той готов да я изпрати, разбира за детето, казва, че ще направи всичко за него като баща, но да не го ражда ако се е поддала на емоциии или нещо от сорта, понеже се раждал един нов живот и те така......Ясно и каза, че нещата няма да се стиковат с детето, и че е предложил брак на Кюбра и ако тя беше приела, щял да се ожени за нея....На Селим и Ендер говореше, че вече ще са семейство и така.....Сибел го попита защо ще се ожени за Кюбра, при положение, че не я обича, а Йиит и отговори - ти от къде знаеш?, .....Тези думи всъщност бяха причината Сибелката да си свие партакешите .....Разбра, че Йиит обича Кюбра.....Обаче, тука не ми се връзват и думите му в болницата към Сибел, че ще поправи всичко, ще имат дете, дори няколко, и т.н. дали наистина изпитва това, или от чувство на вина, на мен не ми стана ясно от сценария, но ако предположим, че през деня я отсвири, приемам, че това е вярната позиция и емоция. Предната серия й беше казал, че тя е била един вятър, че е била толкова красива, той се е замаил и е залитнал, но този вятър/полъх вече е отминал...
Аз мисля, че Кюбра също обича Йиит, но не зная какво се опитват да направят сценаристите, едно е сигурно де, че не вървят по оригинала....
След снощната серия, обаче очаквам следният развой - моля ако уцеля да ми напомните този ми пост след време ...Сега Йиит след като вижда, че Сибел умря заради него, ще се дистанцира от Кюбра, т.е. ще я остави с Емир, мислейки си, че така ще са в сигурност двете с Елифчето....И ще се завърне един лош Йиит, който няма да пожали нищо пред себе си / говорим в мафиотски план/ в личен план очаквам - яла ми иди ми между спомените за Сибел, как той е причина за смъртта й и детето им  и любовта към Кюбра, ще играем самотен мафиот. Като казах мафиот, аз не разбирам, защо те се занимават с злата и петроли, един мафиот не продава ли оръжие, дрога и т.н.Нашите май са малко по софт от общоприетия мафиотски образ. За завършек очаквам една самотна смърт на Йиит и една ревяща Кюбра над него...но дали този сезон или идния, малко съм в чуденка, но ако решат да е този сезон, до към 5-6 серии може да го сторят, тамън ще докарат до края на май, началото на юни и финито....Въпреки, че ми се гледа Керем и ми се слуша страхотната музика на сериала .....
Селим и Дерия и те вървят към гаджосване, изобщо пълна омала
Да питам - моста на който стрелнаха Сибел, не е ли мостчето на което Ханде /Зейнеп беше отишла след номера който изигра на Керем на яхтата му , не зная защо се сетих за тази сцена
И капака на програмата - Нургюл от дома на Сайер се е пренесла в болницата като мед.сестра в ШМ, егати работата
Извинявам се за чаршафЪ

# 8
  • Мнения: X
Новини от геджето
Главната героиня напусна сериала
http://gecce.com/magazin/foto-galeri/yasemin-allen-seref-meselesinden-ayrildi

Това напускане нещо не е на добре, хич не ми изглежда по сценария-поне не ми се струва достоверно сценаристите да са усетили, че Ясемин и Керем, т.е образите им, не се харесаха от зрителите, или поне на нас не ни харесват, на други - да , та да са я гътнали преждевременно...И такива туитове след нея, всеки и благодари, че е работил с нея, добра , прекрасна била и т.н.

Екипа на новия сериал на Зъбла са чествали 1ви епизод, моля обърнете внимание на дрескода, хеле на герданчето...мммммм
http://gecce.com/magazin/foto-galeri/bana-baba-dediden-1-bolum-kutlamasi

Твърди се, че Чачун ревнувал Сера, на нея пък му писнало от ревностите му, та се разделили,ревнува от наш Кире, той я водил на снимките с Керем и я чакал ....
http://gecce.com/magazin/foto-galeri/cagatay-ulusoyun-kiskanclik-krizi
Имаше една статия, в която се казваше, че Серенай и Керем не се нахвалили един друг, Сера казала за Керем - че е прекрасно да се работи с Керем, изключителен мъж, кавалер и любезен, а Керем е казал - Серенай има прекрасна енергия
Скрит текст:
Kerem çalışması harika, mükemmel bir erkek, beyefendi ve kibar” Bürsin de “Serenay’ın harika bir enerjisi var”
. Та Чачун не се е съгласил явно, някой друг да застрашава сополонката. Правело впечатление, че Керем и Серенай не са се снимали един до друг на представянето на рекламата на Мави, но това било по искане на продуцента на ПОV
Ако може да се вярва на журналистите, сигурно е така.

Сега се сещам, верно, че Керем не написа нищо на Ханденце, чок аркадашката , че е прекрасно да се работи с нея, не я нарече скъпа приятелко, но сигурно има добро оправдание за това, пък знае ли човек, може и прощално да й е поблагодарил за целта  Mr. Green, ох мечти, мечти, и то Великденски

# 9
# 10
  • Мнения: X
Рекламата на Керем и Серенай по всички тв от 21.00 часа и на страницата на мави
Serenay ve Kerem’le ‪#‎ÇokmuÇokMaviyiz‬ reklam filmi bu akşam 21.00’da tüm tv kanallarında ve mavi.com'da!

# 11
  • Мнения: X


От погребението ще да е





Видяла сина им в съня си, загубило се в гората и тя го последвала, е как пък е момче, то поне това е от оригинала

# 12
  • Мнения: X


Вярно е че сбърках / сгреших. Но на никого не казах, че съм най-надеждният човек на света. Аз направих това което се очакваше от мен / това от разговора между тях, когато тя му каза, как да му вярва след всичко това/

Кирето много красив беше в тази серия бе,  Heart Eyes #Crazy

И докато съм се сетила, Иркчони моля те Сечкиновото зърно го остави, виж Кировото може през минута да го пускаш, мотивиращо е  Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 13 апр 2015, 13:38 от Анонимен

# 13
  • София
  • Мнения: 9 300
Ирка   bouquet

Бурджу и Кире много си отиват обаче, де да играеха в друг сериал и да беше друга съдбата на героите им, ама те на...

# 14
  • Мнения: 16 938
Здравейте слънчеви момичета. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт