След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.54

  • 20 360
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Şeref Meselesi 22. Bölüm Özeti
Yiğit ve Emir, Sibel’in intikamı için iş birliği yapıyor; Seyhan ise, bu kez hedefine Kübra’yı alıyor. Şeref Meselesi 22. Bölüm 19 Nisan Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!
Sibel’in ardından herkes büyük bir acı yaşar. Yiğit, doğmamış bebeğinin ve Sibel’in ölümünden kendisini sorumlu tutar. Yaşadığı acıyla derinden sarsılan Yiğit, bu sefer Emir ile inatlaşmaz ve işbirliği içine girer.

Превод на озета :
Защо е толкова кратък  #Crazy newsm78
Йиит и Емир си сътрудничат/действат заедно, за отмъщението за Сибел. А Сейхан/убиеца/, този път се прицелва/взема на мушка Кюбра.
След Сибел всеки изживява голяма болка, Йиит упреква себе си/намира себе си за отговорен за смъртта на нероденото им дете и Сибел. Йиит се срива/букв.превод е поклаща/ от дълбоката болка която изживява,  и този път, вместо да се инати с Емир, двамата си съдействат.

# 241
  • Мнения: 2 685
    Лени  Hug  нали се "вълнувам " от КибрЙиитови  можеш ли да преведеш това

# 242
  • Мнения: 3 917
Sibel’in ardından herkes büyük bir acı yaşar. Yiğit, doğmamış bebeğinin ve Sibel’in ölümünden kendisini sorumlu tutar. Yaşadığı acıyla derinden sarsılan Yiğit, bu sefer Emir ile inatlaşmaz ve işbirliği içine girer

Nihat'ın kardeşi Seyhan, Sibel olayından sonra Yiğit'in etrafında dolanmaya devam eder... Yiğit ve Emir kendi yöntemleri ile bu beladan kurtulmaya çalışırlar... Şeref Meselesi 22. Bölüm 19 Nisan Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!   Hemen izle

Abisine destek olmak isteyen Emir, Yiğit’i kendi evlerine götürür. Karşısında Yiğit’i gören Kübra şaşkınlığını belli etse de Yiğit’e karşı şefkatle yaklaşır, onu teselli etmeye çalışır.

Yiğit ve Emir, Sibel’in intikamı için iş birliği yapıyor; Seyhan ise, bu kez hedefine Kübra’yı alıyor. Şeref Meselesi 22. Bölüm 19 Nisan Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Seyhan’ın adamlarının yaptığı bir hata emniyetin eline delil geçmesine sebep olur. Seyhan, ardında bıraktığı delillerden kurtulmak için şimdide hedefine Kübra’yı alır. Böylece Emir’i de avucunun içine alacağını düşünür. Kübra’yı kurtarmak için yola çıkan Emir ve Yiğit, Seyhan’la karşı karşıya gelince sürpriz gelişmeler yaşanır.

Şeref Meselesi 22. Bölüm 19 Nisan Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

# 243
  • Мнения: 2 341
Лени, благодаря за превода  bouquet
Погледнах  и анкетите - интересни резултати newsm78. ШМ-то уж с нисък рейтинг, а е с 4-то място, много преди Съдбите, при актрисите онуй ошмуленото и озъбеното  и то наредено - 160 са гласували за нея, изпреварва доста по-талантливи и красиви актриси, а за артист нашето момче - 931 гласували /и аз включително/ доста има да гони Енгин. Моля, призовавам фенки и Нефенки - гласувайте за Керем Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 3 917
Лени, мило извинявай не  видях, нещо  мамата днес се  бъзика с мен Grinning

# 245
  • Мнения: 16 938
Нали все пак Керем и Сера снимат клип все пак и за това трябва да се изкаже тя може ли не може ли да играе.... Mr. Green

# 246
  • Мнения: X
Влади,  Heart Eyes, за какво се извиняваш слънце  newsm78

Това много ми хареса, очите му говорят, ако целят да ни накарат да повярваме, че иска Кюбра, ми аз направо се предадох, нарича я ангел, значи разбира какво й е причинил
http://vk.com/kerem_lovers?z=video71067327_171015397%2Ff307bef1480f4d99f4

Превода :
Скрит текст:
Йиит – здравей
Кюбра – како Нериман, ти можеш ли малко да погледаш Елиф, имам малко работа вътре
Нериман – добре
Йиит – Кюбра, няма ли тема на която следва да поговорим
Кюбра – нее, аз нямам какво да ти кажа
Йиит – не мисли ли над предложението ми ?
Кюбра – мислих.....аз оставам с Емир
Йиит – Кюбра, не прави това ...виж, права си с това, да не ми вярваш / да ми нямаш доверие, но аз ти обещавам/ , нищо няма да бъде както преди
Кюбра – не настоявай Йиит ...аз взех решението си/аз реших, оставам с Емир
Йиит – не разбираш ли, само защото чувстваш благодарност към Емир, жертваш себе си
Кюбра – аз обичам Емир
Йиит – казваш това, за да ме нараниш
Кюбра – да нараниш/нараняването е твоя работа Йиит...аз наистина обичам Емир.....
Йиит – може ли да поговорим на друго място
Кюбра – ти с какво право, с какво право а, така развявайки ръце / има предвид свободно/ влизаш в живота ми, в сладкарницата ми
Йиит – виж Кюбра, не ме изкарвай извън нерви, какво означава обичам Емир, а ? Ти не се ли стара месеци наред, за да бъдем ние заедно, за да не бъда със Сибел, ти не ми ли разказа за връзката им с Емир, а сега си застанала ......Кюбра, ти наистина вярваш ли в тази лъжа, а ?
Кюбра – ти опропасти живота ми бе, използва ме, за да си отмъстиш на баща ми, остави ме сама с детето ми, гледайки ме право в очите стана гадже със Сибел/имаше връзка със Сибел, точно създадох нов живот, точно го вкарах в релси, ти дойде и каза : ”ела да вървим”...докато аз приготвях куфар , за да дойда с теб, научих, че ще се жениш за Сибел, какво още искаш от мен, а ? Колко още болка искаш да ми причиниш, излез от живота ми за Бога
Йиит – добре.....виж, аз направих грешка, направих я, вярно е, но аз не казах на никой, че съм най-надеждния човек на света, аз направих това, което се очакваше от мен и ти стоя там/отстрани като ангел, но сега казваш, че обичаш Емир, за да ме нараниш/причиниш болка
Кюбра – аз обичам Емир, разбра ли ?
Йиит – не го обичаш
„Йиит- Знаеш ли Кюбра, от теб наистина трябва да се страхуваме, ти мисли мисли и това ли направи, а ? Не ти стигна моя живот, сега ив живота на Емир ли се намести, а? Вай, ти каква безкрайна /несвършваща/ Кюбра си била бе ?!”
Кюбра - ти какъв безкраен /несвършващ/ Йиит си бил бе ?!

# 247
  • Мнения: X
Йиит разказва на Селим и Ендер за предложението за брак

Скрит текст:
Йиит – имам една новина за вас....Елиф ще живее вече хем с майка си, хем с истинския си баща
Ендер – как така ?
Селим – със Сибел какво ще стане ?
Йиит – със Сибел се развеждам ...а на Кюбра днес й предложих брак ....затова, както ти е известно Елиф, аз и Кюбра ще станем семейство
Ендер – а Емир какво ще каже за тази работа
Йиит – Елиф е моя дъщеря, Кюбра е майка на дъщеря ми, затова Емир каквото и да каже, няма да може да промени реалността/истината
Селим – а Кюбра какво ще каже, Кюбра ...прие ли ?
Йиит – все още нищо не е казала, разбира се, малко ще се назландисва
Ендер – е какво ще каже бе синко, не ли ще каже на Йиит Кълъч


Интересно ли ви е да превеждам ли, мисля и разговора със Сибел да преведа, ако сте го чели някъде другаде да не го правя ? чакам да ме осветите, отивам да пуша

# 248
  • Мнения: X
Това, което не съм превела от озета е, че Емир ще заведе Йиит у дома, където въпреки учудването си Кюбра ще го посрещне мило и грижовно, ще се опита да го успокои.

Също така, не съм превела, че някаква грешка, която ще направят хората на Сейхан, ще бъде причината в ръцете на полицията да попаднат някакви доказателства / следи.

# 249
  • Мнения: X
http://vk.com/kerem_lovers?z=video71067327_171015399%2F054684e6a886ef427e

превода :
Скрит текст:
Йиит - Сибел.....виж Сибел...аз съм много разстроен / съжалявам, разбираш ли, наистина не съм искал нищо да бъде така, нещата излязоха от контрол ...виж, не плачи..моля те, моля те .... виж, ...ясно е какъв съм и какво правя,  и това, което изживяхме с теб е ясно, затова остави какво искам аз, ти наистина искаш ли това дете ? Виж, това не е детска играчка, една душа/един живот ще се появи на света
Сибел – това на мен ли го казваш Йиит ? Аз съм тази която го носи вътре в себе си
Йиит – да, казвам го на теб ...защото ако родиш това дете, не искам да го родиш заради емоц.причина/букв.превод не се връзва, по-скоро е от яд, или защото си си навила на пръста/, би направила грешка
Сибел – искам да бъда майка на твоето дете Йиит...много искам ...но искам да имаме нормален живот  ...искам да бъдем в сигурност, искам да бъдеш до мен
Йиит – аз никога не мога да бъда там където искаш Сибел ...но...ако решиш да родиш това дете .....бих направил всичко, което се полага на мен
Сибел – погледни ме Йиит, погледни вътре в очите ми ....моля те....аз ти говоря да ти дам семейство ...говоря да ти бъда истинска съпруга .....аз не прося нищо от теб Йиит
Йиит – Сибел...има нещо, което трябва да знаеш
Сибел – какво
Йиит – ако Кюбра беше приела, щях да се оженя за нея
Сибел – защо...защо сега....защо сега Кюра стана безценна, моля те кажи ми ....
Йиит – защото това е което трябваше да се случи от самото начало
Сибел – но ти не я обичаш Йиит
Йиит – от къде знаеш ?
Сибел – аха, добре ....тогава няма какво да обсъждаме/говорим повече ...и от теб нямам нужда, аз мога да си гледам детето...остави ме да си вървя
Йиит – Сибел ....
Сибел – би ли излязъл ако обичаш ... и без това не се чувствам добре ...после ще говорим
Йиит – добре ...ако имаш нужда от нещо викни/ се обади
Сибел – имам нужда от теб...само от теб...малоумник ...

# 250
  • Мнения: 16 938
Благодаря за превода. Hug

# 251
  • Мнения: X
http://vk.com/kerem_lovers?z=video71067327_171015411%2Fe3f670c4363c156c11

Превода :
Скрит текст:
Йиит -  Сибел ....добре си...ще бъдеш по-добре
Сибел – вай бе, Йиит Кълъч гледа в очите на Сибел Йозер....държи я за ръка ...виж, че лошите мъже ми сториха добро на мен ....
Йиит – шшш...не се уморявай...
Сибел – в съня си видях сина ни Йиит.....детето ни е било момченце .....загубва се в една гора, и аз отивам след него /по дирите му ....а после...а после...не си спомням ....Бебето ни, бебето ни добре ли е Йиит ?...Йиит имам едно единствено искане от теб / едно искам от теб ...
Йиит – каквото пожелаеш
Сибел – излез от този свят ...спаси се ....
Йиит – шшшш....така...не говори така сякаш се сбогуваш ...ще се оправиш/оздравееш....ще се върнем в дома ни ....и аз ще поправя/оправя всичко, разбра ли ?
Сибел – а не, аз не съм жива сигурно бе....в рая съм май
Йиит – за да ...за да ме предпазиш мина пред мен ....спаси живота ми ....заради мен / за мен.....въпреки толкова неща, които ти сторих ....
Сибел – Йиит, когато аз те видях за първи път в махалата, знаех, че съм си навлякла беля на главата ...човек усеща ....в този ден съдбата ми се промени ....но колкото и да бягах от това да те обичам, никога не се отказах
 Йиит – шшшш....
Сибел  - Йиит
Йиит – и аз те обикнах/тук обаче думата така е използвана , че може да се разбере и в мин.време/, и то много ...затова никъде няма да ходиш, ок ? Ще компенсираме/наваксаме, виж и детето ни ще се роди, ок, дори не едно, ще имаме няколко деца
Сибел – виж на лудия проблема

# 252
  • Мнения: X
Гале, аз и ти подпираме къщата май  Heart Eyes

Рускините са нарекли Ханде посвоему ХАНЯ , ще ме уморят направо


Вчера чета в един от сайтовете в нета, дете на 2 години се удавило в локва, майката била пияна и не забелязала , че детето пада и се дави, прибрала се да поспи после вкъщи. Рускиня е. Почвам да мисля, че Кирето една рускиня добре ще го разкърши, за месец-два  Joy Joy Joy Joy Joy, това в кръга на тъпизмите ми за деня

# 253
  • Мнения: X


Да поемеш риск. Да изпиташ удоволствие от пътя - така го е превел гугъл, но сигурно е нещо от сорта поеми риск, наслади се на пътуването

# 254
  • Мнения: X
В ФБ са пуснали това, което е харесал преди време, по време на ГБ явно


От новата серия, очакват във ФБ втори фраг на 22 серия

Общи условия

Активация на акаунт