Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-22

  • 111 961
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 610
Най-добрите, които съм ползвала са на Клиник и на Ланком. На Ланком има един, "въздушен", има страхотна покривност, а е супер лек, все едно въздух си нанасяш, а кожата става уникална и всичко заличава Simple Smile




 Кой ФДТ на Ланком имаш предвид и за каква кожа е?

# 706
  • Мнения: 5 892
Може ли да ми кажете хубав покривен фон дьо тен Simple Smile  Embarassed
радиант

# 707
  • Варна
  • Мнения: 128
Здравейте, момичета! Моля за препоръка за фдт за суха кожа от високия глас, търся "глоу" ефект, средно покритие и да не подчертава сухите участъци. Благодаря предварително на отзовалите се   bouquet

# 708
  • Мнения: 912
Туш Екла на Ив Сен Лоран,Teint Miracle на Ланком  bouquet

# 709
  • Варна
  • Мнения: 128
tamar, благодаря! Знам, че тук и ти специално,много хвалите Туш екла, но сравненията с Хелти микс ме отказват- не виждам разлика с/без него  LaughingТърся нещо малко по-покривно. Хем ми се иска да го пробвам, хем ме е страх да не остана разочарована, все пак не е ниска цената му, а и избора на цветове ме затруднява доста, тъй като смятам да поръчам онлайн( имам да оползотворя един ваучер  Mr. Green). Иначе за суха кожа съм много доволна от бб-то на Ести- all glow- всичко, което търся е, страхотен завършек, сочен, цвета се адаптира перфектно, лек е, просто искам да разнообразя с нещо ново. Crazy

# 710
  • Мнения: 49
Здравейте момичета, бях чела из темите за фдт на Revlon за мазна кожа 24 h много хубави отзиви и реших и аз да споделя и мойте впечатления. Фдт е хубав не е тежък не ми запушва порите, определено не лъсвам както е било преди е пак лъсвам но е доста по незабележимо. Използвам го вече месец и мога да кажа, че си заслужава парите, поне за мен.

Грета, пак се обръщам към теб, защото и аз имам мазна кожа и както и сама се сещаш - на мен също известно време след нанасяне ФДТ-ът започва да ми лъщи на кожата. Та искам да те попитам от къде си закупи този ФДТ на Ревлон за мазна кожа 24 h. и на каква цена? Благодаря за отзивчивостта!

Здравей, закупих си го от ЛИЛИ мисля че беше на промоция и дадох около 19 лева, иначе май беше 24 лева.

# 711
  • Мнения: 49


Грета, пак се обръщам към теб, защото и аз имам мазна кожа и както и сама се сещаш - на мен също известно време след нанасяне ФДТ-ът започва да ми лъщи на кожата. Та искам да те попитам от къде си закупи този ФДТ на Ревлон за мазна кожа 24 h. и на каква цена? Благодаря за отзивчивостта!
[/quote]

Не съм Грета... но да си от моя опит - много зависи с какъв крем си под фон дьо тена. Аз също ползвам ревлон за мазна кожа и това е моят фаворит. Докато ползвах матиращия крем на Хисеак всичко беше супер. Смених крема с друг, уж по-хубав (на Nuxe пак за мазна кожа), но за съжаление хич не съм доволна от Nuxe - така ми лъсва лицето, особено около носа и при по-топло време.

Иначе в София има няколко магазина на Bourjois където продават Ревлон и оттам си го взех моя.

С основите някакси нямам късмет - дадох на вятъра 35 лв. за база на Mesauda - ужасна е - хем ти лъсва лицето, хем ако имаш някакви сухи кожички ги подчертава -  с ефект все едно ти се лющи лицето. Друга не съм купувала - страх ме е да не си дам парите само ето така. Гледам на Кларинс много хвалят базата ... но не знам дали прекалено не запушва кожата - има силикон в нея....

Също важна е и пудрата - да е с матиращ ефект (доволна съм от Манхатъна, предполагам и други хубави има).



[/quote]

Здравей, аз ползвам един крем на Елеа за мазна кожа, вътре има едни зелени чатички който според мен помагат на кожата да не се омазнява много бързо.... база не си слагам преди ФДТ, знам че е хубаво да се слага, но аз не обичам да имам прекалено много неща на лицето си... не си слагам дори и пудра само ФДТ и това е... Но определено си права крема за лице има голямо значение, на мен този ми е добре. Бях чела из форумите за един крем за мазна кожа на Христина, мисля сега да го пробвам.

# 712
  • Мнения: 36 134
Бях чела из форумите за един крем за мазна кожа на Христина, мисля сега да го пробвам.

още не си пробвала онзи крем, който вече похвали "с две ръце"? ц-ц-ц!  Crossing Arms

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Бях чела из форумите за един крем за мазна кожа на Христина, мисля сега да го пробвам.

още не си пробвала онзи крем, който вече похвали "с две ръце"? ц-ц-ц!  Crossing Arms


Кой е този крем? Simple Smile

# 714
  • Мнения: 49
Бях чела из форумите за един крем за мазна кожа на Христина, мисля сега да го пробвам.

още не си пробвала онзи крем, който вече похвали "с две ръце"? ц-ц-ц!  Crossing Arms

Ако беше проверила... в сайта на христина има 2 крема за мазна кожа единия е антибактериален
( който аз пробвах )др се води само за мазна кожа... ( който сега ще си закупя за да направя разликата). Надявам се сега да спиш спокойно тъй като явно много те вълнува какъв крем ползвам и кой препоръчвам.
Но предполагам е по-лесно да хейтваш и уж да ме хванеш в крачка,че не съм използвала нито 1 от двата.
Нямам намерение да се занимавам с твойте коментари повече така че вземи се откажи да се захващаш с мен.
Не виждам защо правиш на въпрос всеки мой коментар, като целта на форума е само да си ПОМАГАМЕ не да се ЗАЯЖДАМЕ.
Хайде със здраве

Последна редакция: пн, 28 сеп 2015, 23:35 от Greta Dobreva

# 715
  • Мнения: 36 134
Разбира се, че ме вълнува. Не обичам новодошли да правят на глупаци редовите потребители, регистрирайки профили и правейки нерегламентирана реклама на различни фирми. А някои фирми са особено упорити, за това чета старателно.

# 716
  • Мнения: 49
Разбира се, че ме вълнува. Не обичам новодошли да правят на глупаци редовите потребители, регистрирайки профили и правейки нерегламентирана реклама на различни фирми. А някои фирми са особено упорити, за това чета старателно.

Ако това те притеснява не съм фирма... чела съм голяма част от темите, който са се изписали тук. И много неща съм си купила заради препоръка от др жени в този форум.
Така или иначе не се познаваме няма как да знаеш от какви продукти съм била доволна и от кой не. Реших след дълго четене на форумите да драсна и аз от продукт който съм доволна.

# 717
  • Мнения: 1 206
Най-добрите, които съм ползвала са на Клиник и на Ланком. На Ланком има един, "въздушен", има страхотна покривност, а е супер лек, все едно въздух си нанасяш, а кожата става уникална и всичко заличава Simple Smile


 Кой ФДТ на Ланком имаш предвид и за каква кожа е?


И аз съм любопитна Flutter

# 718
  • Вестерос
  • Мнения: 38 370
И аз чакам за въздушния  Laughing

# 719
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Здравейте!
Купих преди време това ББ на Миша, което за мен си е с покривност на ФДТ, дори с по-висока от някои по-леки ФДТ.



Някъде из блоговете попаднах на мнение, че доста напомня Revlon Colorstay newsm78 Някой опитвал ли е и двата продукта и съгласен ли е с това?

Общи условия

Активация на акаунт