Едно въпросче за кошарите

  • 1 237
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 787
Имам на Чиполино.Много ми е удобна за игра и за пътуване,но бебо вече не иска да спи в нея.Като почне да се разбужда нощем иска да го галя по главичката или да го хвана за ръчичката,а през мрежата не мога.
Иначе до скоро си спеше в нея без проблем.Вече взе да разбира и сега иска да спи при нас.Кошарата вече се ползва само за игра.
Според ман е най-добре да имаш и такава кошарка и дървено легло.

# 16
  • Мнения: 261
Страшно удобни. Аз ползвах такава и за пътуване, и за игра и за спане. Удобни са и за бебето и за майката. Щом беше в кошарата бях спокойна, че нито ще падне, нито ще се удари в някой ръб на леглото. Живот и здраве отново ще си я ползвам с кеф. А и не са толкова тежки наистина - и сама можеш да я носиш! Не се замисляй, вземай и ползвай.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 822
Страшно удобни са, но ние като пътуваме си я взимаме при нас да спи

# 18
  • Мнения: 1 555
Можеш да го носиш сама и са супер удобни
Peace

# 19
  • Мнения: 4 668
Не тежи и са много удобни ! Peace И в къщи много ми помага , защото малкия се заиграва , обикаля си я и много се кефи да е в кошарата !

# 20
  • Мнения: 442
много удобно нещо е тая кошара! thumbsup ако си бях купила още с първото дете, това щяха да са ми е едни от най на място изхарчените пари. добре че беше една съфорумка (господ здраве да й дава Praynig Hug), че ми даде нейната и сега мога да се разпиша и аз с мнение тук  bowuu

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Супер са,страшно удобни Hug

Общи условия

Активация на акаунт