Хубава мама

  • 7 848
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 375
Не трябва. Но е факт, че много грозни мъже имат хубави жени. Дори не толкова богати. А грозните жени?

# 16
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Ако един мъж е мъжкар на място има ли значение наистина красавец ли е или не според общоприетите критерии? Моя мъж не е плешив ( сега, още е млад но сигурно и това ще стане) , обаче е над 100 кг.- дебел според другите.Според мен е едър.Харесвам си го, обичам си го, грижи се за семейството а секса е супер.Аз по принцип си падам по големи мъже, а ако не си допадаме в леглото изобщо не се тормозя да оставам във връзката. Ако някой се чуди- 45 кг съм, ловя окото

# 17
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
А чувала ли си, че мъжът обича с очите, а жената - с ушите Sunglasses .

# 18
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Чували сте вие, то очи, то уши... Касита го е написала лабораторно ясно - секс.

# 19
  • Мнения: 2 375
Ми както и да е, но не ми се струва справедливо. Една жена да каже, бе не е красавец, но... Докато един мъж обича с очите на първо място.

# 20
  • Мнения: 5 060
Ама теб какво те дразни, не разбирам?
Да не би мъжът ти да те е заменил с по-грозноватичка?

# 21
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Гледах веднъж по един образователен канал, че красивите жени живеели по- дълго.Пропорциите на лицето всъщност  са причината да изглеждат привлекателни за останалите и точно тези пропопирции са външният знак за създаване на здраво поколение за мъжете. Докато за жените на първо място стои въпросът мъжът да може да защити и изхрани семейството. Тинтири- минтири според някои, според мен от инстикта не може да избягаме.

# 22
  • Мнения: 2 375
Дам, с Квазимодо. Обърна резбата. Laughing Шегувам се. Просто ми е истересно защо мъжете могат , а жените не. Или рядко.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ниинооо, взимай уреда и идвай бързо.

Последна редакция: нд, 12 апр 2015, 00:08 от Лилянa

# 24
  • Мнения: X
Ми както и да е, но не ми се струва справедливо. Една жена да каже, бе не е красавец, но... Докато един мъж обича с очите на първо място.

Не било справедливо.  Joy Joy

# 25
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Оплачи се в Съвета за сигурност.

# 26
  • Мнения: 14 478
Всичко е секс, бе хора. Всичко. Има ли качествен такъв и слон с газела ще се чифтосат.
Е. Чак всичко не е. Трябва и пари да има.
Безпаричен мъж, грозен, дебел и стар с млада и засукана виждали ли сте? Аз не съм...

# 27
  • Мнения: X
Права е, че всичко е секс. Що пари са заминали покрай него ... Другото е пълнеж.

# 28
  • Мнения: 2 052
От целия ш#!бан свят, авторката баш в това съзря несправедливост, супер просто Grinning

# 29
  • Мнения: 3 371

Безпаричен мъж, грозен, дебел и стар с млада и засукана виждали ли сте? Аз не съм...

Такова чудо никога не съм виждала.

Иначе съм виждала и двете комбинации - и грозновата жена с хубав мъж, и обратното/много по-често/.

А иначе отговорът ми е -секс и пари в комбинация. Някак място за чувства не знам защо не остава....

Общи условия

Активация на акаунт