Лидл ::63::

  • 95 482
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 715
Имам центрофуга, но не от Лидл, от по-смотана пластмаса. Когато за първи път видях този уред ми се стори тъпа изг*зица , ноооо вече не мога да си представя да ям мокра салата. Измивам си я в кошницата,после завъртам и е съвсем друго. Като си правиш зелена салата няма локва отдолу, усеща се по-добре вкусът ѝ, както и дресинга не е блудкав.

Препоръчвам!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 052
Имам центрофуга, но не от Лидл, от по-смотана пластмаса. Когато за първи път видях този уред ми се стори тъпа изг*зица , ноооо вече не мога да си представя да ям мокра салата. Измивам си я в кошницата,после завъртам и е съвсем друго. Като си правиш зелена салата няма локва отдолу, усеща се по-добре вкусът ѝ, както и дресинга не е блудкав.

Препоръчвам!
  bouquet Много благодаря!

# 17
  • София
  • Мнения: 689
Хайде и аз в новата тема с едно въпросче: Някой има ли спомен кога пускаха ролерите миналата година? Искам да взема на мен и малкия и се чудя дали ще има. Много добри отзиви за тях получих...

# 18
  • Мнения: 4 864
Този уред за прозорци изглежда интересен. Ще следя кога ще го пуснат

# 19
  • София
  • Мнения: 394
Картофената салата за 2.89, която е намалена от днес дали е хубава?  Thinking

# 20
# 21
  • Мнения: 2 453

Ягодите в Лидл хубави ли са?

Няколко пъти съм взимала тази година, бяха страхотни- сладки и ароматни, за разлика от тези, които онзи ден взех от Била.

# 22
# 23
  • Мнения: 611
Миналата година си спомням, че имаше много доволни от уреда за прозорци.   bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Уредът за прозорци изглежда едно към едно с този на Керхер. Дано го пуснат следващата седмица, че ме очаква пролетно почистване. Simple Smile

# 25
  • Русе
  • Мнения: 520
Да продължа с един въпрос от миналата тема. Аз си купих акумулаторната метла на Виледа от последната промоция и тук ме отчаяхте с това, че не се подменя батерията. Дали все пак няма откъде да се поръчват? Върши ми много добра работа в къщи и не ми се иска да изхвърлям нещо, което струва 60,00 лв. заради батерията. Досега съм я зареждала само веднъж откакто я купих, а я ползвам почти всеки ден, включително и за килими.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 317
Записвам се да ви следя. Центрофугата за салата определено ще пропусна, колкото и интересна да ми се струва... ако домъкна вкъщи още един уред/купа, ще ме изселят Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 27 578
Уредът за миене на прозорци съм почти 100% сигурна, че беше 45 лв на плаката.  Grinning Мисля, че е от следващия понеделник... newsm78
А центрофуга при нас имаше отворена днес- врътнах лекичко дръжката, учудихе се, че вътре кошницата направи много обороти от такова нищожно врътване. Shocked Със сигурност ще върши хубава работа, аз ще и се почудя още малко- единственият ми проблем е, че нямам много място къде да я съхранявам. Rolling Eyes
Аз днес "отмъкнах" две електрически рендета /и за мама/ и съм много доволна! Grinning Тествах у дома приствката за фино рендосване, после и тази за едро- перфектни са! Simple Smile Само видях малко зор докато свикна на какви парчета да нарязвам продуктите- не трябва да са натъпкани много плътно, че рендето започва да буксува Laughing Като схванах доколко да пълня стана много бързо; сега ще правя зеленчукови кюфтенца. Twisted Evil Взех и една книжка за оцветяване, от онези с подвижните очички. Heart Eyes
Пъстървата днес си е пак по 9,99 лв/кг. Вчера взех по 5,99 лв. Simple Smile При нас имаше и намален спанак и салати /не знам дали е навсякъде или само тук/.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 365
Миналата година си спомням, че имаше много доволни от уреда за прозорци.   bouquet
  Peace
И аз се чудя дали ми се дават 45 лв newsm78

# 29
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 034
Счупи ми се домашният кантар - как стана на сол - домочадието мълчи  Mr. Green
Те ги пускаха на около 6м , нали ?

Общи условия

Активация на акаунт