Лидл ::63::

  • 95 516
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 733
Здравейте!
Някой знае ли за якетата детски които ще пуснат от четвъртак за какъв сезон са? Нещо не мога да се ориентирам и няма посочена каква номерация ще има...хм цената на която ще са е 12,50 лв.

# 61
  • Мнения: 68 795
Здравейте, една приятелка ми спомена че преди време си е купила мини фурна но от Испания. Та да питам пускали ли са тук, на какви парички и отзиви евентуално.
Благодаря   bouquet

Мини фурни пускаха преди около седмица мисля...цената върви около 65-85 лева.
Аз лично имам такава, купувана от лидл, за 85лв, без котлони отгоре..Доволна съм..
Ако нещо те интересува, питай.. Grinning

# 62
  • София
  • Мнения: 6 071
Здравейте!
Някой знае ли за якетата детски които ще пуснат от четвъртак за какъв сезон са? Нещо не мога да се ориентирам и няма посочена каква номерация ще има...хм цената на която ще са е 12,50 лв.
Щом са Lupilu са малки номера, мисля че до 116 или 122. Иначе са доста тънички, по-скоро за пролет-лято. На мен ми трябва точно такова, но момичешко, дано има.

# 63
  • София
  • Мнения: 313
Добро утро, кой питаше за вакуум машинката? Купила съм я на 02.06.14 Simple Smile но ощге не съм я ползвала Simple Smile

# 64
  • Мнения: 17 994
Чакам още отзиви за рендето, основно как се справя с моркови, ряпа, такива твърди неща.

# 65
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
И аз от днес съм с центрофуга, обаче ме е яд, че не отидох вчера. Днес само червени бяха останали... Ще я изпробвам довечера на последната марулка в градината. На тази машинка за вакуумиране, някой може ли да качи линк или снимка?

# 66
  • Мнения: 47 998
И аз с сдобих с рендето, но не съм го пробвала още

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 40 822
Привет и от мен! Peace

Тоя седмица май съм пас...

# 68
  • Асеновград
  • Мнения: 3 093
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=21550
Някой може ли да даде отзиви за пистолета за боядисване.Благодаря.

# 69
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Машината за вакумиране я пускаха втората половина нанмай месец.
Мерси. Grinning Ще я чакам значи! Simple Smile А някой има ли я да каже отзиви?  Laughing
Просто не мога да се нарадвам на ел. рендето  Grinning Утре отивам за още морковчета и разни подобни.  Twisted Evil
Центрофуги и аз съм виждала на по-ниска цена, ама и качеството им беше по-ниско, лидълските повече ми допадат. Thinking
Да кажа, че изобщо не ми харесаха балсамите за устни Сиен със слънцезащитен фактор! Naughty Тези които са в опаковка по 3 броя, сини. Единственото хубаво е, че правят устните наистина меки, обаче /поне за мен и майка ми/ имат адски гаден вкус, на химия, нещо горчиво.... Sick Хвърлих ги направо... Naughty
Кое е това Ел ренде не се сещам нещо

# 70
  • София
  • Мнения: 589
Здравейте момичета.
Миналата година си купих хлебопекарна за 99лв. но се повреди, а не мога да намеря касовата бележка за да я дам на ремонт.  Имам приятели от които мога да взема копие, но имате ли идея дали на касовата бележка е отбелязан примерно номер на самата машина. Притеснявам се дали няма да ми я върнат.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте!
Някой знае ли за якетата детски които ще пуснат от четвъртак за какъв сезон са? Нещо не мога да се ориентирам и няма посочена каква номерация ще има...хм цената на която ще са е 12,50 лв.
Щом са Lupilu са малки номера, мисля че до 116 или 122. Иначе са доста тънички, по-скоро за пролет-лято. На мен ми трябва точно такова, но момичешко, дано има.

До 116 са, за големите започват от 122 номер.

Имам приятели от които мога да взема копие, но имате ли идея дали на касовата бележка е отбелязан примерно номер на самата машина. Притеснявам се дали няма да ми я върнат.
Няма как да проверя моята касова бележка, но не мисля, че има номер. Ако имаше такъв щеше да е на гаранционна карта.

# 72
  • София
  • Мнения: 5 733
Здравейте!
Някой знае ли за якетата детски които ще пуснат от четвъртак за какъв сезон са? Нещо не мога да се ориентирам и няма посочена каква номерация ще има...хм цената на която ще са е 12,50 лв.
Щом са Lupilu са малки номера, мисля че до 116 или 122. Иначе са доста тънички, по-скоро за пролет-лято. На мен ми трябва точно такова, но момичешко, дано има.
На брошурата са показани само момчешки но дано има и за момичета Simple Smile ще отида още в четвъртак сутрин!
Благодаря!
На мен ми се развали сешоара и не мога да си намеря бележката Simple Smile

# 73
  • Мнения: 5 173
Няма никакъв номер на касовата бележка.

# 74
  • София
  • Мнения: 589
Благодаря ви.    bouquet

Скрит текст:
Има някакъв номер, но може да е бар кода!

Общи условия

Активация на акаунт