Нургюл Йешилчай ~ проекти, тв партньори, "Paramparça/Счупени Парчета" ~ Тема 18

  • 74 665
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 725
Привет!  Hug Hug Hug

Свет  Hug Heart Eyes Grinning, знам, че нямаш много вяра на преводите на рускините, но така и така го упражняваш руския, някои неща се изясняват:

Хубав ден!  Hug Hug Hug



КРАТКОЕ СОДЕРЖАНИЕ 31-ОЙ СЕРИИ

ХАЗАЛ НЕ ЧУВСТВУЕТ НОГ

Хазал, упавшая с лестници из-за неправильного поведения Джансу, не чувствует нижнюю часть тела. Все как один, начиная с Диляры и Гюльсерен солидарны и пытаясь скрыть эту информацию от Хазал, не смогут этого сделать.

РАСКАЯНИЕ ДЖАНСУ

Джансу бьется в конвульсиях, обвиняя себя в том, что Хазал прикована к инвалидному креслу. После того, как Джансу узнает всю правду, ее боль перейдет в нестерпимую.

ОПАСНЫЙ ВРАГ НА ПОРОГЕ

Джихан, во время борьбы за здоровье Хазал не знает о том, насколько близко он подпустил к себе старого врага. Харун, представляющий наивысочайшую степень опасности, с помощью адвоката Джандан, начал свою игру для того, чтобы навредить и Джихану и его семье.

ВСЕ ВДРЕБЕЗГИ

Что хочет сказать Джихан словами «Дети погибли, мы уничтожены» …Почему Диляра и Гюльсерен опять стали врагами…Сможет ли остаться невредимым Озкан, который вступил в схватку «за честь»…Для кого в особняке принесет ребенка Нурай, родившая его от Озкана…Озан впутывается в огромные неприятности…Есть ли те, кто услышит просьбу «о помощи» Хазал…Кто положил бомбу в этот автомобиль…Кто находился в автомобиле с бомбой…

Перевод: Виктория Алаташ

# 676
  • Мнения: 220
Момичета, фрагмана е отчайващ, ако е така както го показват, тежко им. Джансу като научи, че упреците й към Хазал са били неоснователни, идея нямам къде ще се дене. А това което са показали за тройката Гюл – Джи – Ди, много ме натъжи. Нищо не оправдава каквато и да близост между Джихан и Гюлсерен в дома на Дилара. Нали са много достойни и двамата, да се махат оттам тогава. Какво, заради попечителството над децата и заради нещастието с Хазал, Дилара трябва да търпи любовните задявки на мъжа си ли, не момичета, бих ги изгонила, пък дори това да ми струва всичко. Подкрепям я напълно.  Що се  отнася до бомбата, ако е за Дилара, освен да е сложена от ISIS, друга логика не намирам.

# 677
  • Мнения: 4 725
Единствената близост, която виждам е резултат от незаслужените, обидни думи и действия на Дилара към Гюл.... Прегледай фрагмента още веднъж, ето и снимки, поредни.....




ISIS  newsm78 newsm78 newsm78

# 678
  • Мнения: 220
Arpha, дано е така както пишеш, защото в противен случай Джихан изобщо не е прав в реакцията си към Дилара, особено след травмиращия за всички нещастен случай с Хазал.
Тези парчета така ги начупиха, че нямат събиране. Веднъж искам Джихан да зареже всичко, да се разведе и да заживее с Гюлсерен, децата са големи и каквото и да реши съда, няма да ги изгубят, все ще ги обичат, все ще се грижат за тях. Друг път ме е вбесявал с отношението си към Дилара.
Тя самата (Дилара), понякога ме умилява и съм смятала, че трябва да си дадат шанс, някак да се преоткрият двамата. Друг път, че трябва да разкара от живота си Джихан и да забрави за него. Трети път пък ми  е противна.
Гюлсерен е чист, светъл образ, но е доста примирена и пасивна за вкуса ми.
Ще гледаме серията и ще видим как са го измислили края.

Това за ISIS беше на майтап разбира се, макар че никак не е шега работота, цели три атентата навъртяха и CNN  ми бръмнаха главата одеве.  

 Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 26 юни 2015, 22:38 от a Wanda

# 679
  • Мнения: 4 725
Ох, леле, сродно мислеща душа,  newsm10 понеже сме писали горе долу по едно и също време, само че моят 1% влияние на новините дори не посмях да го включа..... Wink Wink Wink Аз обикновено едновременно с присъствието ми във форума гледам спорт или друг филм, но този път и мен ме впечатлиха новините..... Ужас! Да пази Господ, да не се случват такива страхотии около нас и у нас!  Praynig Praynig Praynig



За Дилара имах подобни мисли през целия сезон, не криех, че много ми се нравеше в началото, съчувствах ѝ за двойния шок, който ѝ се стовари на главата..... Постепенно се повлиях от повърностните ѝ разсъждения, от това, че допусна Рахми да я командва, от това, че имаше сляпо доверие на Джандан и ме довърши това, че не се погрижи за дъщерите си като истинска майка..... Днес ми изчезнаха и надеждите за промяна ..... Формално погледнато и нейният живот се преобърна, но някак си, тя не ме убеди, че е живяла стойностно досега, а едва ли не, че за нея е важен само имиджа ѝ, нейният и на семейството ѝ..... Писала съм, да не се повтарям по нощите..... Ще чакаме.... Но това е вторият сериал, който разбива на пух и прах всичките ми очаквания, първият беше "Ангелският остров", пак с Нургюл.... Него го спрях, защото ми стана тотално нелогичен. Дано Парченцата не забият към посока: задължителна и непременна изненада на зрителите заради рейтинг......

Бомбата е от врага на Джихан, Харун, на когото Джандан докладваше през цялото време, а като се сещам и за скритите действия на Дилара със записа, дали пък не е номер, чрез който да принудят Джихан да си остане в семейството..... Да почувства заплахата и необходимостта да защитава семейството си..... Да не забравяме колко категорична беше Дилара в заканите си: "Ти няма да ме напуснеш, Джихан!" Това го слушахме през целия сезон....

Може би ще го има и това започване от нулата, за което пък Джихан се кълнеше.....

Лека нощ, мила a Wanda!  Hug Hug Hug













Последна редакция: сб, 27 юни 2015, 00:24 от arpha

# 680
  • Мнения: 2 131
Привет Сладурки wavey wavey wavey wavey

Арфи  Hug a Wanda Адаш  Hug Про  Hug Тигаса Hug

# 681
  • Мнения: 2 131
Arpha, дано е така както пишеш, защото в противен случай Джихан изобщо не е прав в реакцията си към Дилара, особено след травмиращия за всички нещастен случай с Хазал.
Тези парчета така ги начупиха, че нямат събиране. Веднъж искам Джихан да зареже всичко, да се разведе и да заживее с Гюлсерен, децата са големи и каквото и да реши съда, няма да ги изгубят, все ще ги обичат, все ще се грижат за тях. Друг път ме е вбесявал с отношението си към Дилара.
Тя самата (Дилара), понякога ме умилява и съм смятала, че трябва да си дадат шанс, някак да се преоткрият двамата. Друг път, че трябва да разкара от живота си Джихан и да забрави за него. Трети път пък ми  е противна.
Гюлсерен е чист, светъл образ, но е доста примирена и пасивна за вкуса ми.
Ще гледаме серията и ще видим как са го измислили края.

Това за ISIS беше на майтап разбира се, макар че никак не е шега работота, цели три атентата навъртяха и CNN  ми бръмнаха главата одеве.  


Ох, леле, сродно мислеща душа,  newsm10 понеже сме писали горе долу по едно и също време, само че моят 1% влияние на новините дори не посмях да го включа..... Wink Wink Wink Аз обикновено едновременно с присъствието ми във форума гледам спорт или друг филм, но този път и мен ме впечатлиха новините..... Ужас! Да пази Господ, да не се случват такива страхотии около нас и у нас!  Praynig Praynig Praynig



За Дилара имах подобни мисли през целия сезон, не криех, че много ми се нравеше в началото, съчувствах ѝ за двойния шок, който ѝ се стовари на главата..... Постепенно се повлиях от повърностните ѝ разсъждения, от това, че допусна Рахми да я командва, от това, че имаше сляпо доверие на Джандан и ме довърши това, че не се погрижи за дъщерите си като истинска майка..... Днес ми изчезнаха и надеждите за промяна ..... Формално погледнато и нейният живот се преобърна, но някак си, тя не ме убеди, че е живяла стойностно досега, а едва ли не, че за нея е важен само имиджа ѝ, нейният и на семейството ѝ..... Писала съм, да не се повтарям по нощите..... Ще чакаме.... Но това е вторият сериал, който разбива на пух и прах всичките ми очаквания, първият беше "Ангелският остров", пак с Нургюл.... Него го спрях, защото ми стана тотално нелогичен. Дано Парченцата не забият към посока: задължителна и непременна изненада на зрителите заради рейтинг......


a Wanda  smile3521 Арфи smile3521
много от вашите мисли се припокриват с моите по отношение на Дилара  bowuu
аз не мисля че Гюл и Джи биха направили нещо подобно,да заживеят заедно в имението и да флиртуват безсрамно пред погледите на Дилара и най-вече пред  децата,поне до сега нито веднъж не показаха неуважение и безсрамие, но ще изчакаме още два дни и ще видим ,може пък и накрая сценаристите да са решили да им изпуснат края  Joy Joy Joy Joy
а по отношение кой ще пострада от бомбата,не мисля че ще е Дилара  Thinking все пак тя е ключов образ в сериала а да оцелеле от бомба ,ще е чок сачмалък ,може би в колата да е бил дедко Рахми  bowuu
не знаам къде видях снимки с лежащия Рахми и до него бяха Джихан и Озан с отворени ръце,така както ги дават по другите сериали когато почитат някой умрял човек,така че може Рахмито да обере пишкира с бомбата, може сценаристите да са решили да го изкарат от сериала  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
но защо Хазал е на брега и пада в Босфора,дали не е разбрала че няма да може да ходи  Rolling Eyes Rolling Eyes
оффф твърде ми е сложно да мисля сега по задълбочено,нищо логично не мога да измисля...
Скрит текст:
уморат си казва своето,от вчера  до понеделник имам чок тежки дни, имам много заминаващи гости ,които така оставят апартаментите че все едно ураган е бушувал и вечер се прибирам като пребито куче, и от вратата през банята и в кревата
и за да ми е още по гадно ,сватовете ми са тук,те са от Ст. Загора и в  понеделник пък, баш за финала ще имаме семейно мероприятие, разходка покрай морето,така че финалния епизод няма да мога го гледам онлайн Laughing Laughing  

Последна редакция: сб, 27 юни 2015, 06:35 от Свет_ВАРНА

# 682
  • Мнения: 2 131
малко снимки зад кадър









# 683
  • Мнения: 2 131




Щастливи почивни дни   love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 684
  • Мнения: 2 492
Свет Hug благодаря за кафенцето и снимките, приятен ден и на теб   bouquet
Скрит текст:
Гледаш ли нашето сериалче по Диема  Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 4 725
Проооооо  Hug Heart Eyes Grinning,
Скрит текст:
започнах го, макар, че първата серия ме изправи на нокти, аха да се откажа..... За съжаление снощната гледах от средата, но пък каква беше, много се накефих..... Режат ли го? Разбрах, че го има преведен, но планирам да му заседна след десетина дни.....

Ха, привет и от мен, мили момичета!  Hug Heart Eyes Grinning Ето линк за ключови снимки от филма и новини за Нургюл от Зари:

 Hug Hug Hug

SAYILARLA PARAMPARÇA - Hakan GENCE








 

Последна редакция: сб, 27 юни 2015, 20:14 от arpha

# 686
  • Мнения: 5 450
От август месец по принцип започват снимките за вторите, третите ... сезони на сериалите. И тогава започват да излизат информации.

# 687
  • Мнения: 220
 Hug

Ако Харун е поръчал атентата, а това което знаем е, че ненавижда Джихан и че за момента работи срещу  него само с Джандан, то едва ли би пуснал бомбата точно на Дилара. Ако иска толкова да навреди на Джихан, то Джансу би трябвало да е пострадалата.  И така едното дете във водата другото във въздуха - това са малко сценарии от мен  Simple Smile

Приятни почивни дни!

# 688
  • Мнения: 2 558
Здравейте!
Благодаря ви за споделените размисли!  smile3525 smile3525 smile3525
Свет Hug Арфи  Hug  Уанда  Hug Свет  Hug Про  Hug Тигаса  Hug












# 689
  • Мнения: 10 805
Hug

Ако Харун е поръчал атентата, а това което знаем е, че ненавижда Джихан и че за момента работи срещу  него само с Джандан, то едва ли би пуснал бомбата точно на Дилара. Ако иска толкова да навреди на Джихан, то Джансу би трябвало да е пострадалата.  И така едното дете във водата другото във въздуха - това са малко сценарии от мен  Simple Smile

Приятни почивни дни!

И аз снощи...опс оня ден предположих същото ,а и думите на Джи...«Дети погибли, мы уничтожены»,ме навеждат на тази мисъл...bowuu

Вижте наш ергенин как го "разпокъсват " фенките... Rolling Eyes ooooh! #Crazy #Crazy #Crazy




https://www.youtube.com/watch?v=_DEJe5nYeBo


Общи условия

Активация на акаунт