Мъжете от коя зодия са най-добри в леглото?

  • 65 240
  • 607
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Те мъжете Раци обикновено винаги се радват на женско внимание. Дали защото са чаровни, дали защото обичат да се обграждат с доста жени около себе си.

# 61
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Познавам един драматичен рак ... направо е обсебващ! Не знам как е в леглото, но не бих изтърпяла такъв мъж!

За рибите, ами едни са акули, други шарани, повечето можеш на бастун да ги ловиш. Нарциси са, колата, къщата, жената - с всички да се фукат! Като предмети! Иначе са вървежни, но за флирт не и за брак и дъкга връзка. Общо взето рибите ти показват мечтите и че с тях не се живее истински. Бленуваш за нещо и като го получиш, разбираш че не искаш това за живота си  Mr. Green

Телето е мудно, ама и търпеливо! С него секса е стандарт, няма изненади, няма промени ... затова аз като един близнак, го разхождам из новостите. Стига да съм в настроение  Mr. Green Телците обичат да доставят удоволствие на другия.

# 62
  • Мнения: 870
Вие сериозно ли вярвате на тея дивотии?? Никаква логика не виждам в това кога съм роден и как или дали една жена ще ме запали в леглото. Глупости.

# 63
  • Мнения: 25 600
Ей-това им е хубавото на лъвовете, че не чакат някоя жена да ги запали. Те си палят от раз, че и всичко наоколо подпалват, ако ще и сурово дърво да е.  Laughing
Борилчо, ти от коя зодия си, моето момче?  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 46 510
Вие сериозно ли вярвате на тея дивотии?? Никаква логика не виждам в това кога съм роден и как или дали една жена ще ме запали в леглото. Глупости.

Аз не. Но колкото повече чета, толкова повече виждам, че нещата са 1:1 в почти всички случаи  newsm78

# 65
  • Мнения: 105
 Изумява ме факта колко мнения прочетох, които напълно съвпадат и с личните ми наблюдения, та направо се зачудих дали не е време да изнамеря някой лъв за проба след тази реклама, която им направихте Simple Smile)) Аз все се въртя около скорпионите или такива с асценденти скорпион, имам чувството, че ги надушвам и всеки път като изневеря на "традицията" съжалявам за пропиляното време и емоция. Дори направих грешката да си губя времето с риби, в резултат, на което само се убедих колко са закостенели, смотани и със самочувствие на нищото отгоре. Сякаш живеят извън реалността тези хора ... По отношение на въпроса дали има смотан скорпион, аз такъв не съм срещала, но сигурно има такива, които са с асценденти риби или други важни планети в риба и близнаци, които оказват лошо влияние хаха

# 66
  • Мнения: 870
Какво значи пали от раз, тоест от всяка?  Е мерси, аз не съм такъв животински вид.
Някак нечовешко ми е, за това са нужни двама.
Другото великодушно ще е го оставя на лъвовете.   Wink
Скрит текст:
Добре , че ги имат тях явно, да може да огрее всичко що мърда.   Laughing

# 67
  • Мнения: 46 510
Всъщност са домошари и не се отделят от човека до тях. Само него си палят. Поне по мои наблюдения Simple Smile

Скрит текст:
Ох, като знам колко обичат да ги хвалят, който мине през тази тема със сигурност ще развее гордо грива  hahaha

# 68
  • Мнения: X
Аз не познавам мъж, на който да му става от всяка. Това трябва да е егати и нереза и чудото. Или някой загорял затворник. Laughing

# 69
  • Мнения: 870
Циганин, с 15 годишна присъда, зодия лъв -   мечта , а  Joy

# 70
  • Мнения: 46 510
Циганин, с 15 годишна присъда, зодия лъв -   мечта , а  Joy

Тц. Според анкетата трябва да е Скорпион  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 2 457
Циганин, с 15 годишна присъда, зодия лъв -   мечта , а  Joy

Тц. Според анкетата трябва да е Скорпион  Mr. Green
Тц. На тея присъда не им е нужна Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 3 371
Всъщност са домошари и не се отделят от човека до тях. Само него си палят. Поне по мои наблюдения Simple Smile

Скрит текст:
Ох, като знам колко обичат да ги хвалят, който мине през тази тема със сигурност ще развее гордо грива  hahaha

Не си приятел ти Twisted Evil
Дори не спомена, че мъжът ти е лъв Sunglasses

....Аз не познавам мъж, на който да му става от всяка. ....

И аз не познавам  Simple Smile Ама може и да има, де.

# 73
  • Мнения: 3 677
Скорпионът си има завишени изисквания, не си ляга с всеки. Тези, вечно разгонените и неподбиращите, за мен са Овните.

# 74
  • Мнения: 4 841
Реакцията на Борил ми прозвуча като перифраза на известната филмова реплика "Никой мъж не трябва да чува, че друг мъж е по-потентен и по-желан за партньор от него!"  Joy

Няма нищо лошо в това, мъжът да е в хармония с инстинктите си, и да засвидетелства желанието си към партньорката си по най-естествения за това начин - с мощна ерекция.

Това, че напоследък мъжете (и особено по-младите) имат нужда от допълнителни орално-визуални стимулации, не ги прави по-извисени и по-духовни, а просто по-НЕпотентни  Crossing Arms


Общи условия

Активация на акаунт