Мъжете от коя зодия са най-добри в леглото?

  • 65 426
  • 607
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 46 602
Може там да се крие тайната  Laughing защото и аз съм Дева, но имам доста черти от асцендетнтът ми - Скорпион, а други, типични за Девата, са ми непознати.

# 91
  • Мнения: 105
 Предвид темата сигурно е с асцендент скорпион, луна в лъв и други планети свързани със сек..а в овен Grinning / за споменатата риба говоря/

# 92
  • Мнения: 838
Мисля, че Луна в Лъв ( това северният лунен възел ли е? )

# 93
  • Мнения: 105
Еуфорична, аз не разбирам от астрология и незнам кое какво е, майтап си правя на база казаното в темата и чуто случайно от тук от там  Grinning Нека някой по-запознат с астрологичните въпроси да се произнесе, но аз залагам, че твоята е нетипична риба щом я хвалиш  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 2 457
НСЧ, ти си една от малкото Деви, които харесвам. Принципно не ги долюбвам много, особено мъжете.

# 95
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Тези, вечно разгонените и неподбиращите, за мен са Овните.
Познавам доста овни и неподбиращи е последното определение, което бих употребила за тях, предвид колко са гнусливи и нетърпимостта им към хората изобщо.
Моите впечатления в това отношение определено са към телците.  Laughing

# 96
  • Мнения: X
Човечето и аз я харесвам. Девите и на мен не са ми любими, най-вече мъжете.

Аз съм везна с асцедент скорпион. От скорпитата съм взела ревността. Grinning Везните не са ревниви по природа, но скорпиончетата са опасна работа.

# 97
  • Мнения: 802
Тези, вечно разгонените и неподбиращите, за мен са Овните.
Познавам доста овни и неподбиращи е последното определение, което бих употребила за тях, предвид колко са гнусливи и нетърпимостта им към хората изобщо.
Моите впечатления в това отношение определено са към телците.  Laughing

Много точно казано, овните доста подбират, и са нещо като социални социопати  Laughing хем са доста общителни, хем имат непоносимост към хората..
аз съм жена телец, но мъж телец не харесвам..въобще не подбират,нито по възраст,нито по килограми, нито по чистоплътност  Stop буквално ВСИЧКО женско минават, отвратителни са ми..

# 98
  • Мнения: 3 371


Аз съм везна с асцедент скорпион. От скорпитата съм взела ревността. Grinning Везните не са ревниви по природа, но скорпиончетата са опасна работа.
Аз съм Везна с асцендент Дева и о, небеса - нямаше по-ши*натото място къде да 'кацне' моята прекрасна Венера- та, в Скорпион Mr. Green

# 99
  • Мнения: 3 677
 Аз говоря за тези които аз познавам, вашите сигурно не ги знам.  Grinning
  Което само доказва колко е повърхностно "гледането" по зодии.

# 100
  • Мнения: 2 457
Мъжа ми има приятел  Телец. Чука абсолютно всичко, което върже. Ама каквото и да е.

# 101
  • Мнения: 3 371
То и аз не познавам вашите Телци, ама тези от моята колекция са много одомашнени, силно привързани към майката/повече от Рак, което чак ми се струва абсурдно, ама ей, на , факт  Laughing/, всички до един добре финансово Sunglasses, и ужасно претенциозни спрямо жените.
Леко са ми досадни за слушане/все се върти светът около тях, а пък аз съм нарцис и сме в малък конфликт така  Mr. Green/, но в името на добрата заигравка съм склонна да изтърпя всичките им хвалби в професионално отношение  Twisted Evil . Всички отдавна са качени на стълбата на приятелите  Flutter

# 102
  • град-държава
  • Мнения: 5 863

Много точно казано, овните доста подбират, и са нещо като социални социопати  Laughing хем са доста общителни, хем имат непоносимост към хората..
аз съм жена телец, но мъж телец не харесвам..въобще не подбират,нито по възраст,нито по килограми, нито по чистоплътност  Stop буквално ВСИЧКО женско минават, отвратителни са ми..
Абсолютно! Това, че дори и чистоплътността, по-точно липсата на такава не е причина панталоните им да останат вдигнати, лично мен ме е потрисало. Едни от най-долните мъжки курви, които съм срещала са били все телци.
А човек определено би се изненадал, колко нелепо дори би отвратил един овен.
Че са с нестихваща ерекция е ясно, Laughing но определено не им представлява проблем да си го държат зад ципа. По-скоро ще карат на ръка, колкото трябва, но няма да си го сложат на всяка пред погледа им.

# 103
  • Мнения: 347
 Joy Joy Joy Яка тема, не съм ги пробвала всичките зодии, но Овена си го бива! Залагам на него!  newsm44

# 104
  • Мнения: 802
Мъжа ми има приятел  Телец. Чука абсолютно всичко, което върже. Ама каквото и да е.

вЕрно е  Laughing и моите телци са същите  Sick то бива да нямаш самоуважение...

ПП - не се ли разводни малко темата, би трябвало да се придържаме към заглавието, а не кой мъж от коя зодия какъв характер има, за това си има друга тема.

Общи условия

Активация на акаунт