KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - 50 ТЕМА

  • 22 968
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23 380


Пише и за някаква Фюсун, която ще се играе от Фарах Абдулах  newsm78 newsm78

Била другата жена освен Белгин в подземния свят. Имала неуредени сметки с Белгин. Всъщност пише, че тя убива Белга и то само след три серии. И тя се влюбвала в Махир и му помагала. Аман бе, всички влюбени в Батю.  Joy Но не виждам кога ще ги вкарат всички тия герои.
Варничка,ами ние с гайдите???Там пише ли за нас и за наште лижки и въздишки???? Joy Joy Joy

Вишоми, май тъпани и зурли няма да има и в последния епизод. Само звук на изстрели. На всички им е отреден по един банален куршум. Само Тургут и Белга са привилегировани.   Тургут ще го удушат с жица, а на Белка ще й строшат главата.  Joy

Бай Назиф снощи каза, че нямал сили да чете повече молитви. Ама май следва едно дъъъъълго ходене по гробищата.  Joy

# 46
  • Мнения: 15 391
Ако отпишем мъжете  Laughing ще останат Фериде, Кериме, Илкнур, Сюнгюл, Миндила и... май няма други  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

# 47
  • Мнения: 2 399
Абре тоя редкобретонестия го няма в списъка...Що така??? newsm78

# 48
  • Мнения: 15 391
...Само Тургут и Белга са привилегировани.   Тургут ще го удушат с жица, а на Белка ще й строшат главата.  Joy



 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 11 116


Пише и за някаква Фюсун, която ще се играе от Фарах Абдулах  newsm78 newsm78

Била другата жена освен Белгин в подземния свят. Имала неуредени сметки с Белгин. Всъщност пише, че тя убива Белга и то само след три серии. И тя се влюбвала в Махир и му помагала. Аман бе, всички влюбени в Батю.  Joy Но не виждам кога ще ги вкарат всички тия герои.
Варничка,ами ние с гайдите???Там пише ли за нас и за наште лижки и въздишки???? Joy Joy Joy

Пълна кашотина. ще вкарват някакви нови за 8 епизода, че и ще се влюбват в Махир.
Ами да се влюбват, ще му носят баклава и бюрек в затвора.
Макар, че с тези три убийства, те направо ще го обесят.
Дори и да е при самозащита, дори и да намалят годините. Какво?
Той в затвора примерно  15 години, а Фериде ражда бебето, щастлива и като ходи на свиждане ще вика: Ашколсун, добре, че уби баща ми, да си поживеем на спокойствие...

И кога пък тази Фюсюн ще успее да се влюби в батю. Той нали е в затвора. Докато излиза вечер да ги избива ли? Той така страшно гледа, как да не се влюбя в него. Пък и за какво? В мъж убиец. Не.
Не съм на клонката на Махир.  Joy Joy Joy
Още в началото на сериала съм казала, сакън да не се влюбиш в мъж като Махир Кара.

# 50
  • Мнения: 2 399
Ако отпишем мъжете  Laughing ще останат Фериде, Кериме, Илкнур, Сюнгюл, Миндила и... май няма други  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Мъжете може да ги отстрелват във всеки епизод,садедже Батю да остане,той стига... newsm09

# 51
  • Мнения: 12 152
Кой ще се влюби вече в него  Mr. Green И Селфи я няма  Wink Laughing



открийте разликата  newsm78

# 52
  • Мнения: 2 399
Обаче гледам,че и Ведат и Моала оцеляват.То кой знае каква полза няма,че МС няма да го съдят,ама нейсе #Crazy

# 53
  • Мнения: 11 116
Ако отпишем мъжете  Laughing ще останат Фериде, Кериме, Илкнур, Сюнгюл, Миндила и... май няма други  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

Ама то и от жените толкова ще е останало - ни живи, ни умрели.

Фериде - със севгилим - убиец - таман три пъти, при това на собствения и баща.
Сонга - нещастна без Осман.
Керимето - вдовица, ще дундурка внучето, ако изобщо оцелее горкото, щото Фера няма да има сили.
Миндила с чуждото дете и онази гнида да и се пелтяви там и цял живот с един бандюга/той умира ли този катил, че не мога да си го преведа Joy Joy Joy/
Май само Айшата на Кибрит Ясин ще живее щастливо. Joy Joy Joy Ами той Яската стана най-светлият образ в сериала.

# 54
  • Мнения: 2 399
Кой ще се влюби вече в него  Mr. Green И Селфи я няма  Wink Laughing


Косенце,за Батю или хубаво или нищо....като за умрял!Башка йок! Naughty

# 55
  • Мнения: 15 391
Кой ще се влюби вече в него  Mr. Green

Няма нужда от нови!  Naughty Старите да не би да са малко?    Wink

# 56
  • Мнения: 11 116
Май и тези двамата ще се женят, ама после Осман ще  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImboго олдюруджексън.

Ох, не! Тези ни направиха луди като Тургут. Да се смеем на убитите. Joy Joy Joy
Ами то всичкото мъж избито.
Само Махир ще ги излежава в ризорта.
Освен Сеис, него нали не го убиват, да плаща доживот на някой от стражата в затвора
Махир всяка вечер да излиза и да ходи при Фера и Денизчето. И това е вариант.  Joy Joy
Все едно през деня е на работа, вечер си е при айлето. Joy Joy Joy
Отпочинал, свеж. Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 132
Оф,не съм за лош финал.
И аз да знам,че баща ми е виновен за смъртта на толкова хора,и аз ще искам  смърта му,та той е сериен убиец.
Феновете на сериала негодуват че Махир се държи така с неговата сърничка,така че да се взимат в ръце двете сценаристки,че това на нищо не мяса !!!!
Не стига,че гадините имат по 9 живота,ами и ще се развъждат повече   Naughty

# 58
  • Мнения: 11 116


Вишоми, май тъпани и зурли няма да има и в последния епизод. Само звук на изстрели. На всички им е отреден по един банален куршум. Само Тургут и Белга са привилегировани.   Тургут ще го удушат с жица, а на Белка ще й строшат главата.  Joy

Бай Назиф снощи каза, че нямал сили да чете повече молитви. Ама май следва едно дъъъъълго ходене по гробищата.  Joy
То при Турго не е привилегия, а кадер. Нали и предния път Неждо го душеше с някакъв сиджир. Сега с жица.

# 59
  • Мнения: 12 152
Малко да ви разсея с реала  Hug Grinning Heart Eyes





Общи условия

Активация на акаунт