KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - 50 ТЕМА

  • 22 950
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 116

KARADAYI



Излъчва се всеки понеделник по Atv от 20:00 часа




Жанр: Драма

Продукция: Ай Япъм

Режисьор: Улуч Байрактар и Джем Карджъ

Сценаристи: Сема Ергеникон и Ейлем Джанполат

Музика: Тойгар Ъшъклъ



Участват: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Ръза Коджаолу, Улуш Туна Аштепе, Елиф Сьонмез, Лейля Лидия Туутлу, Ерджан Язиджиоулу, Мелике Ипек Ялова, Еркан Авджъ, Керем Фиртина, Хюсеин Сойсалан, Фунда Еруиит и други.



РЕЗЮМЕ:

Някои хора се раждат герои, други по-късно стават такива, като Махир. 1970 г. - Назиф Кара има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийството на главния прокурор, което не е извършил. В началото най-големият му син Махир е сигурен, че това е недоразумение, но постепепно разбира, че е добре подготвена клопка. На Назиф му е постановена смъртна присъда. Махир прави всичко възможно, за да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката. С помощта на семеен приятел, той успява да влезе в съда като стажант-адвокат при съдия Фериде Шадооулу. Насред всичко това се появява и една невъзможна любов.





Сериите с български субтитри

Сериите на турски








ТЕМА 6 ТЕМА 7 ТЕМА 8 ТЕМА 9 ТЕМА 10 ТЕМА 11 ТЕМА 12 ТЕМА 13 ТЕМА 14 ТЕМА 15 ТЕМА 16 ТЕМА 17 ТЕМА 18 ТЕМА 19 ТЕМА 20 ТЕМА 21 ТЕМА 22 ТЕМА 23 ТЕМА 24 ТЕМА 25 ТЕМА 26 ТЕМА 27 ТЕМА 28 ТЕМА 29 ТЕМА 30 ТЕМА 31 ТЕМА 32 ТЕМА 33 ТЕМА 34 ТЕМА 35 ТЕМА 36 ТЕМА 37 ТЕМА 38 ]ТЕМА 39 ТЕМА 40 ТЕМА 41 ТЕМА 42 ТЕМА 43ТЕМА 44 ТЕМА 45 ТЕМА 46 ТЕМА 47 ТЕМА 48 ТЕМА 49

 

НАГРАДИ

Асоциацията на Радио-телевизионните журналисти (RTGD) 2013

Най-добър актьор
и най-добра актриса - Кенан Имирзалъолу
и Бергюзар Корел.


Аяклигазет`2103

Най-добър сериал, най-добър главен актьор (Кенан И.),
най-добра главна актриса (Бергюзар К.),
най-добра поддържаща мъжка роля (Юрдаер Окур),
най-добра музика, най-добра режисура,
операторско майсторство.


Seoul International Drama Awards` 2013
    
Най-добър сериал

2013 Antalya Televizyon Ödülleri
   
Най-добър сериал, най-добър главен актьор (Кенан И.)

2013 Altin Aslan Ödülleri

Най-добър сериал, най-добър главен актьор (Кенан И.),
най-добра главна актриса (Бергюзар К.),
най-добра поддържаща мъжка роля (Р. Коджаоулу)
Най-добра продуцентска къща (Ай Япъм)


2013 Altin Kelebek Ödülleri
 
Най-добър сериал, най-добър главен актьор (Кенан И.),
най-добра главна актриса (Бергюзар К.),
най-добра режисура (У. Барайктар и Дж. Карджъ)


12 "Yilin Yildizlari" ödül töreni`2013

Най-добра актриса в сериал (Бергюзар К.)

2014 Altin Kelebek Ödülleri
 
Най-добър сценарий (С. Ергенекон и Е. Джанполат)

Аяклигазет`2104

Най-добър сериал, най-добър главен актьор (Кенан И.),
най-добра главна актриса (Бергюзар К.),
най-добра поддържаща мъжка роля (Р. Коджаоулу),
най-добра поддържаща женска роля (Мелике И. Ялова),
най-добра режисура и сценарий




ДОБРЕ ДОШЛИ  В 50-ТА - ЮБИЛЕЙНА ТЕМА!!!


ПРИЯТНИ МИНУТИ С ЛЮБИМИТЕ МАХИР И ФЕРИДЕ!

# 1
  • Мнения: 2 399
Майдрими Heart Eyesза темичката саол! Hug и лекаааа  animal037

# 2
  • Мнения: 15 391
На юбилейната тема й се полага, все такава весела компания.  Heart Eyes Изписани страници с удоволствие и позитивизъм!  Praynig Praynig Praynig Heart Eyes

Хем ни е ред, хем ни се пада. Остават осем епизода до финала.  Peace

Майдрийм,  Hug Hug Hug благодаря за темичката.   bouquet

# 3
  • Мнения: 12 152
Благодаря на Mydream за новата тема !   bouquet Щом е юбилейна, трябва да почнем с нещо хубаво, пък в изминалият епизод няма такова  Crossing Arms

По - добре снимка от реала  Grinning Heart Eyes



Лека ви нощ, Хулигани!  Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 5 452
Добро утро! Близо седмица  в размисъл за Кера- жива ли е или напротив. Аз ако съм на Фериде мястото ще се изнеса от този "дом".

# 5
  • Мнения: 2 399
ДобрЮтро! Hug
Ставам и хоп,в темата. hahahaМисля си как булдога ще замете следи.Ами 1.убива Кера и излиза,не забелязва Ведат и Моала.2.Убива Кера,забелязва Ведат и Моала , убива и тях и излиза.Фера се връща и намира труп/ове/,после се връща и булдога и реве...А след това набеждава Махир,че е извършил убийството/убийствата/защото той знае,че Махир е излизал от затвора!Това е... JoyДизито ме е побъркало вече,навсякъде ми се виждат убийства и конспирации hahaha

# 6
  • Мнения: 15 391
Добро утро!
Хубав и слънчев ден ви желая. С мнооооого усмивки и добро настроение изпълнен!  Hug Hug Hug  
Вишоми,  Hug и аз не съм по-малко побъркана  Stuck Out Tongue Winking Eye
 ама... това с набеждаването на Махир хич не ми мина през акъла.  #Crazy Ама току-виж двете чавки него намесили. Колко му е!

По съм склонна да приема версията на Майдрийм, докато си белела ябълка, паднала върху ножа и се пробола.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 691
Добро утро, Hug
Успешна седмица!

# 8
  • Мнения: 23 360

Добро утро и благодаря за новата темичка!  Hug

Вичомче, твоята версия е мътна и кървава.  Joy

Вероятно МС ще излезе без да разбере за Ведат и Моала. Те ще се обадят за линейка. През това време Фериде ще се върне. Колкото и да не искам, май няма да успеят да спасят Керимето. Както беше вече казано везните на страданието трябва да се уравновесят. А и така Фериде ще разбере по-добре Махир, когато й каже " Исках да изляза от затвора и да довърша това, което не успях. Да убия баща ти!", защото след това, което извърши този чакал снощи и на Фериде ще й се прииска да го убие.

# 9
# 10
  • Мнения: 23 360
Добро утро! Близо седмица  в размисъл за Кера- жива ли е или напротив. Аз ако съм на Фериде мястото ще се изнеса от този "дом".

Дано е само седмица, а не повече, че тези дни от сета пълно мълчание.

# 11
# 12
# 13
# 14
  • Мнения: 11 116
Хубава нова седмица на всички! Hug

Ще си изгледам довечера на спокойствие някои сцени.
Изобщо не съм разбрала, че Фериде е дала знак, че си идва,
докато зверЪ извършва поредната жестокост.

Също нещо ми липсваше в сцената с Махир и Фериде. Тя е толкова обезверена спрямо него,
няма сили дори да му говори, не знае как да му говори, разкъсва се между всичко и всички.
Той поне и каза истината. Пак мълча, пак гледа черно, но поне и каза. От една страна - Махир и семейството му с истината за МС, от друга - нейното семейство, което отрича/чрез Кериме/, но пък последните случки в серията накланят везните в друга посока. Пропука се защитата на МС в лицето на Кериме. Само това, че тя  знаеше за Сонгюл означава, че е чула/разбрала за някой, дори и да не е МС, близък до семейството, който е извършил това, т.е., баща и е в течение за всичко, което се случва със Сонгюл, с близките на Махир.
Махир не трябваше да си тръгва от хотела, а пред Фериде да разпита по неговия си начин този отвратителен мъж, кой ги е накарал, кой го е поръчал. Как така си тръгна и толкова? Тези ненаказани ли ще бъдат? Точно там беше моментът, да качат тази мутра в колата на Фериде. Да спрат някъде далеч от полиция и прочие и да го разпитат, да го принудят.
Ама Фериде ще се убеди  по още по-жесток начин.

Общи условия

Активация на акаунт