KARADAYI с Кенан Имирзалъоулу - Тема 9

  • 100 825
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 435



Участват: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Юрдаер Окур, Ръза Коджаолу, Шебнем Дилигил, Лейля Лидиа Туутлу, Елиф Сонмез, Улуш Туна Аштепе, Дживан Джанова, Ата Берк Мутлу, Мелике Ипек Ялова, Еркан Авджъ и други.



Жанр: Драма

Продукция: Ай Япъм

Режисьор: Улуч Байрактар и Джем Карджъ

Сценаристи: Сема Ергеникон и Ейлем Джанполат

Музика: Тойгар Ъшъклъ



РЕЗЮМЕ:

Някои хора се раждат герои, някои по-късно стават такива, като Махир. 1970 г. - Назиф Кара има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийство. Постановена му е смъртна присъда. Махир прави всичко възможно, за да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката. Насред всичко това се появява и една невъзможна любов.






Сериите на турски


Снимки от сериала!



Излъчва се всеки понеделник по Atv от 20:00 часа











ТЕМА 7


НАГРАДИ

Асоциацията на Радио-телевизионните журналисти (RTGD)

Най-добър актьор
и най-добра актриса - Кенан Имирзалъолу
и Бергюзар Корел.


Аяклигазет

Най-добър сериал, най-добър главен актьор (Кенан И.),
най-добра главна актриса (Бергюзар К.),
най-добра поддържаща мъжка роля (Юрдаер Окур),
най-добра музика, най-добра режисура,
операторско майсторство.



ДОБРЕ ДОШЛИ И
ПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА!!!

Последна редакция: ср, 10 апр 2013, 22:02 от ·٠•Snejka•٠·

# 1
  • Мнения: 3 404
За първи път някъде първа  newsm44  
чок тешекюрлер Hug Mr. Green

Последна редакция: ср, 10 апр 2013, 00:54 от ZVEZDA *

# 2
  • Мнения: 1 571
 и аз да се разпиша -

# 3
  • Мнения: 13 292
Karadayı 27.Bölüm Fragmanı

# 4
  • Мнения: 13 292
Karadayı 27.Bölüm Fragman 2

# 5
  • Мнения: 654
Хайде и аз да се разпиша!

# 6
  • Мнения: 10
Цитат
Обаче малкият Назиф са го направили прекалено умен, много е сладък, но не се държи като дете, че дори и командва - къде е дядо, искам дядо, защо не ми казахте..............Малко дете е, още го хранят и обличат, а приказва повече от майка си, баща си, леля си, взети заедно.


Валентина,  Hug децата на възрастта на Назиф действително приказват повече от родителите си, много от тях изненадват дори с реплики, коити се чудиш откъде са им попаднали в малките главички. Освен това още от много малки децата проявяват характер, опитват да се налагат, друг е въпросът дали ще им се позволи едно такова поведение. Но смятам, че поведението на Назиф, когато не намери дядо си вкъщи и почувства, че нещо се е случило, бе съвсем нормално. Малкият е много чувствително, умно дете, но не са го направили уникално, защото смятам, че има много такива деца по света.

 Валя, Али Ръза и аз не го харесвах. Въобще отношенията в това семейство бяха странни, необясними за мен. Особено ме дразнеше също и майката, която мислеше май повече за себе си и какво ще кажат хората, а не за децата си. Ужас!

Деляна, Hug благодаря за фрагманите.
Снеже,  Hug  благодаря ти за чудесната тема, както винаги е прекрасна - да си я изпишем с хубави коментари, повече споделени мнения и да я напълним с позитивно настроение. Мерси за това, което си постнала от Аси.бг и специално на bgfan за преводите.  bouquet  bouquet Hug Hug

Момичета, смятам, че ако сценаристките искат да реабилитират Фериде, трябва да направят така, че тя сама да се досети кой е Салих. Това ми хрумна от трея, в който тя чете писмата на Нихан до сина ѝ Махир, а Салих/ Махир плаче. Ако сама се досети /не веднага, разбира се/ смятам, че сценаристките ще бъдат по- оригинални от това някой- Тургут, Мехмет или дори самия Махир- да разкрие Салих.

Последна редакция: ср, 10 апр 2013, 20:57 от Морски очи

# 7
  • Мнения: 8 435
Морски очиHug
Делина, благодаря.   bouquet

Фрагман 1 Hug

Бахар: Обущарница "Костас".
Махир: Не съм дошъл тук, за да си спомняме за миналото. В тези писма писали ли сте за отношенията си с г-н Сюлейман?
Пазач: Назиф Кара, имате посетител. Кадер Алтън.
Ердал: Ако съдията не счупи писалката, ще подложат под съмнение работата й. Хората ще помислят, че тя защитава Назиф Кара. (за това не съм много сигурна)
Мехмет Саим: Фериде, този човек ще умре.
Неждет: Салих Ипек?
Тургут: Веднага, щом излезе, ще го застреляш.

Фрагман 2 Hug

Нихан: Сине мой!
Гласът на Фериде: Не съм те виждала цели 59 дни. Все още усещам миризмата ти. Имам чувството, че ще си загубя ума, заради липсата ти. Моят Махир, моето агънце! Никога няма да простя на баща ти. Той ми причини най-голямата скръб. Той ме разстрои толкова много. Милото ми момче, ти си моята кръв и живот.

# 8
  • Мнения: 10
Копирано от Аси.бг, превод bgfan

Пише, че са подсказки за 27 епизод

Мехмед Саим научава, че Махир не е от тайните служби и издава присъда.
„Този човек ще умре“

Махир разговаря с един човек и някой друг дочува разговора им.

Писмата се намират, сега е ред да бъдат прочетени.
„Махирим, агънцето ми, скъпи сине, моя плът и кръв“

Тайните между тях ще попречат на Махир и Фериде да изживеят спокойно връзката си.
Махир: Феридем. Извинявай... В момента, в който се натъжиш ме обгръща тъмнина. Имам чувството, че сърцето ми ще изскочи.$"

Махир отново отива при Нихан, за да разговаря за баща си. Отново разтърсваща сцена.
Махир: Ухаеш по същия начин. Години наред не съм те виждал. Но веднага щом влязох си спомних твоето ухание.

Ще попитате дали се разбира, че Салих е Махир. Казвам ви да изчакате края на епизода.

# 9
  • Мнения: 10
Хайде сега, да не би да прострелят, т.е. ранят Салих/Махир и така да стане ясно кой е.

Не, ще се ядосам,  #Cussing out #Cussing out #Cussing outама май натам вървят работите... И този Неждет така ме дразни вече- безмозъчно същество... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 10
  • Мнения: 9 747


Благодаря на ·٠•Snejka•٠· за новата тема и на всички мили дами ,с които споделяме впечатленията и вълненията си за филма Hug  bouquet

Морски очи Hug много ми допадна това,Фериде сама да се сети кой е Салих Peace










# 11
  • Мнения: 35
И аз да се запиша тук  newsm56

# 12
  • Мнения: 3 237
Радвам се много на трейлърите и подсказките.  Grinning
Харесва ми идеята Фериде сама да се досети, и май наистина така ще стане.
Надявах се Бахар като добра приятелка, след като има подозрения или прозрения, да изиграе някаква положителна роля, ама засега не се очертава такова нещо.
За малкия Назиф, вярно, чудесно дете е, умно, обичливо, чувствително, но оставам с впечатлението, че го преекспонират.
Най-много от всичко искам да разкрият Тургут, и също Силиконка да изчезне от хоризонта.
Не ви ли се струва, че за Сонгюл по-подходящ е Осман? Ясин е възрастен, препатил, служебнните му задължения го лишават от личен живот.
Много събития от миналото има да се разплитат - вината на Мелих, Назиф и Кадер/Нихан, и разбира се, убийството на Сюлейман.
Ще чакаме!  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 8 435
Добро утро.  Hug Hug Hug



И на мен така ми се иска - Фери да се досети сама и да му прости. Praynig Според мен, обаче лошото идва след това, независимо какво ще реши тя, защото присъдата на обществото за нея ще е жестока, след всичко това. Sad

Хубав четвъртък.  bouquet

# 14
  • Мнения: 445
Снежка, благодаря за новата тема   bouquet

Само се записвам, не мога гък да кажа за филма, не съм гледала още 24 серия  Embarassed Малкият иска много внимание, иска да излиза, играе, а и задълженията вкъщи си искат своето....  Tired Та, дано скоро наваксам...

Общи условия

Активация на акаунт