Преместване в ново жилище

  • 10 996
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 817
По темата:
Събирате се приятели, нареждате в средата на най-голямата стая малко мечешко ако, заставате в кръг, обръщате се към прозореца и започвате да виете. Помага много срещу...идиотизъм!  Mr. Green Laughing Laughing Laughing

# 31
  • Мнения: 1 400
По темата:
Събирате се приятели, нареждате в средата на най-голямата стая малко мечешко ако, заставате в кръг, обръщате се към прозореца и започвате да виете. Помага много срещу...идиотизъм!  Mr. Green Laughing Laughing Laughing
А мечешко ако откъде се набавя?  newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 44 229
papi6 по тази логика,  по по-модерно му  и нова прахосмукачка Simple Smile

Аз знам само, че ако събереш приятели е хубаво всеки да ти  донесе подаръче за дома (дори нещо дребничко) и до там... малко като на рожден ден.
Но никак не ме гонят суеверия и метли и дъски не са ми ритуални предмети.

# 33
  • Мнения: 2 815
Не взимайте нищо старо от предишния си дом. Купете си нови чехли и влезте с тях. Направете всичко това в неделя - денят на Слънцето. Това ще ви донесе късмет.

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 551
Предстои ни да се нанесем в нова къща и единствено, което ще направим е да я осветим. Ще поканим гости и ще има кетъринг. С това мисля да приключа Blush

# 35
  • Мнения: 1 817
По темата:
Събирате се приятели, нареждате в средата на най-голямата стая малко мечешко ако, заставате в кръг, обръщате се към прозореца и започвате да виете. Помага много срещу...идиотизъм!  Mr. Green Laughing Laughing Laughing
А мечешко ако откъде се набавя?  newsm78
Ако е проблем набавянето, могат да си произведат и свое...Важното е да заблудят духовете... Joy Joy Joy Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 30 205
Предстои ни да се нанесем в нова къща и единствено, което ще направим е да я осветим. Ще поканим гости и ще има кетъринг. С това мисля да приключа Blush

Напълно достатъчно, ако питаш мен.  Peace

Не е задължително да се изпада в някакви крайности.

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 551
Предстои ни да се нанесем в нова къща и единствено, което ще направим е да я осветим. Ще поканим гости и ще има кетъринг. С това мисля да приключа Blush

Напълно достатъчно, ако питаш мен.  Peace

Не е задължително да се изпада в някакви крайности.

А пък, ако зависеше само от мен дори и гости нямаше да каня, а само освещаване, ама мъжа ми като е рекъл гости, та гости Crazy Понеже къщата е единствено и само негова инвестиция много й се радва/на мен тати ми е завещал апартамент Mr. Green/

# 38
  • София
  • Мнения: 30 205
Ние сигурно ще се в много тесен кръг на освещаването. После ще каним приятелите си поетапно. Някак не ми се домакинства точно на този ден.

Общи условия

Активация на акаунт