Oriflame - натурална шведска козметика

  • 19 177
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 708
Аз имам въпрос към теб. От години си купувам само фон дьо тен на Орифлейм. Наскоро си мислех да взема на Ейвън, но се отказах. Искам си пак на Орифлейм. Кажи някой подходящ, че не мога да чета линка, който си дала, става на йероглифи, нямам инкодинги за него. Кожата ми вече е по-скоро суха, преди беше мазна и матиращия ми действаще страхотно, но сега не знам...

http://bulgaria.oriflame.com/Final/Jena-DekorativnaKozmetika-Sle … -Hidratirasht.htm

# 16
  • София
  • Мнения: 39 765
Аз също имам доста козметика на Орифлейм, не основно рабира се. Кумата от време на време ми се обажда, мята един каталог и казва "отивам да поръчвам - казвай" Simple Smile

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Тук има ли представител от Пловдив?

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Тези новите палитри изглеждат много добре, дали са хубави?
И сивата чанта ми харесва, с цип ли се затваря?

# 19
  • Мнения: 4 546
и аз да се отчета - дистрибутор съм и разбира се, ползвам доста неща от орифлейм.
веднага казвам какво НЕ ми харесва - парфюмите /не са трайни/, продуктите за коса от по-евтините сериии, червилата и моливите на вижънс.
от останалите неща съм доволна, бялата им козметика е супер!  Peace

# 20
  • Мнения: 2 922
Тези новите палитри изглеждат много добре, дали са хубави?
И сивата чанта ми харесва, с цип ли се затваря?
Да. С цип е, но за мен е доста малка. Аз обичам по-просторни чанти. Иначе е красива  Peace

# 21
  • Мнения: 481
Тук има ли представител от Пловдив?
Да има! Аз съм консултант към Орифлейм от почти 8 години. Освен това се занимавам с гримиране (сега не мога тъй като не ми остава време от  baby_neutral)
Много съм доволна от повечето продукти и редовно си ги ползвам. Номер едно за мен е Интим гела!

# 22
  • Мнения: 147
Здравейте мами,

радвам се, че ви допада темата и има толкова много отговори в страницата. Но по закона на Мърфи вчера се напълних с вируси и чак сега мога да отворя страницата.

Фон дьо тен - аз ползвам Джордани и наистина мога да кажа, че е страхотен, а че цената е по-висока - да така е, но пък е много икономичен. Също и Bisi  те е консултирала правилно  новите фон дьо тени са три вида за три различни вида кожа.

За коректора за тъмни кръгове под очите- поставят се няколко точици в тъмните зони и се разнасят леко с тампонче.

Вижънс - продуктите са по евтини, но наистина са по-нетрайни.

Белият завършек
- от едната страна е млечно бял, от другата е перлен.

Надявам се утре вече да успея да изчистя вирусите и пак да съм на линия!

# 23
  • Мнения: 3 447
Да кажа, че се прецаках със спиралата 500% обем - много е течна и никакъв обем не прави. Не препоръчвам Naughty
Много съм доволна от червилата в тъмносинята кутийка - не помня как се водеха. Много са трайни, без да са сухи.
Фон дьо тена Джордани също ми харесва Peace
Днеска си поръчах от новите трицветни сенки - Цветна фантазия май бяха. Някой да знае дали са хубави newsm78

# 24
  • Мнения: 3 932
Първо искам да уто#ня, не се заяждам, ама никак  Peace, за да избегна последва6ти реакции от този тип, но кое то#но в горното изре4ение трябва6е да ме убеди в това, козметиката е адаптирана към на6ите климати#ни особености, студа в 6веция ли  newsm78, а влажността на въздуха, тип кожа на 6вейцарците-бяла, прозра#на, #увствителна...аз ли4но не се асоциирам с този тип кожа, както и бол6инството в Бг.

.....
Както знаете в скандинавските страни е доста по-студено от тук и мога  най-отговорно да заявя, че силата на Орифлейм е в бялата козметика. В грижата за косата, кожата и тялото са просто перфектни.
Цитат


Последна редакция: чт, 16 мар 2006, 00:44 от Ivelina Mineva

# 25
  • Мнения: 2 596
Аз имам въпрос към теб. От години си купувам само фон дьо тен на Орифлейм. Наскоро си мислех да взема на Ейвън, но се отказах. Искам си пак на Орифлейм. Кажи някой подходящ, че не мога да чета линка, който си дала, става на йероглифи, нямам инкодинги за него. Кожата ми вече е по-скоро суха, преди беше мазна и матиращия ми действаще страхотно, но сега не знам...


http://bulgaria.oriflame.com/Final/Jena-DekorativnaKozmetika-Sle … -Hidratirasht.htm
Много, много благодаря.

# 26
  • Мнения: 4 546
Първо искам да уто#ня, не се заяждам, ама никак  Peace, за да избегна последва6ти реакции от този тип, но кое то#но в горното изре4ение трябва6е да ме убеди в това, козметиката е адаптирана към на6ите климати#ни особености, студа в 6веция ли  newsm78, а влажността на въздуха, тип кожа на 6вейцарците-бяла, прозра#на, #увствителна...аз ли4но не се асоциирам с този тип кожа, както и бол6инството в Бг.

.....
Както знаете в скандинавските страни е доста по-студено от тук и мога  най-отговорно да заявя, че силата на Орифлейм е в бялата козметика. В грижата за косата, кожата и тялото са просто перфектни.

това, което е за БГ и Източно Европа се произвежда в Полша.
а и след като се продава по цял свят, вкл и в ЮАР, където е доста топло, сигурно са имали предвид, че светът не е само швеция. мисля, че просто това си е рекламно лого. поне "шведско" на мен ми навява асоциации за нещо здравословно и екологично чисто. като "шведска горчивка"  Wink
защо така не мога да изляза от цитата

Последна редакция: чт, 16 мар 2006, 09:39 от kopche

# 27
  • Мнения: 147
Все пак страницата е да обменяме опит и мнения, а не да налагаме мнението си и да натрапваме продуктите на Орифлейм на тези, които не искат.
Въпрос на личен избор, Ivelina! Никой не иска да те убеждава в нещо, в което не вярваш. Много сме тези, които пък сме доволни

# 28
  • Мнения: 35 968
Първо искам да уто#ня, не се заяждам, ама никак  Peace, за да избегна последва6ти реакции от този тип, но кое то#но в горното изре4ение трябва6е да ме убеди в това, козметиката е адаптирана към на6ите климати#ни особености, студа в 6веция ли  newsm78, а влажността на въздуха, тип кожа на 6вейцарците-бяла, прозра#на, #увствителна...аз ли4но не се асоциирам с този тип кожа, както и бол6инството в Бг.

Аз съм абсолютно съгласна с теб! Дистрибутор съм и съм изпробвала всички техни кремове, подходящи за кожата и за възрастта ми - за мен кремовете им, независимо, че са произведени в Полша /което не значи, че рецептата е променена/ са по-мазни, отколкото е подходящо за нашите ширини  Rolling Eyes
има и други неща, които не ми допадат - например спиралите им са пълен боклук!  Sick
има разбира се и страхотни неща - по-скъпата им декоративна козметика, грижата за тялото, особено лосионите - невероятно са докарани!  Naughty
станах дистрибутор заради ФДТ на Джордани - втори няма като него  Peace
има и продукти, които не са много популярни сред клиентите, например Подсилващ възстановяващ балсам за сияйна кожа с АНА к-ни  Flutter
3-4 парфюма съм ползвала - доволна съм от трайността, ароматът е въпрос на вкус  Sunglasses
предметите им са винаги добре изработени - имам няколко техни дрънкулки, макар че не съм привърженик на бижутата на каталожната козметика  Tired

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
Тези новите палитри изглеждат много добре, дали са хубави?
И сивата чанта ми харесва, с цип ли се затваря?
Да. С цип е, но за мен е доста малка. Аз обичам по-просторни чанти. Иначе е красива  Peace

Малка  Shocked 
Представям си ти с какви торби ходиш  #Crazy Wink Laughing
А дали има вътре прегради?

Общи условия

Активация на акаунт