Женени от пръв поглед - 5

  • 56 350
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ако не ви харесва външният вид на участниците, изгледайте пак първия епизод, там са селектираните 15 мъже и 15 жени. Нашите са си най-хубави.  Peace

# 16
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Имаме 24 часа за редакция на първия пост, ако някой се сеща да променим или добавим нещ
Аз съм допуснала грешка в анкетата  "кифленските цайсиТЕ". Но май ще се нулира анкетата, ако го поправиш.

Може да добавиш линк към вибокс акаунта на предаването, където се качват епизодите и разни мини клипчета http://vbox7.com/user:jeneniotpruvpogled

# 17
  • Мнения: X
За анкетата - не се знае какво ще направи, ние разбираме само това, което ни показват. Все пак аз гласувах за цупенето, макар че тя може и да го понабие, както мята пудовки и щанги всеки ден.  Joy

# 18
  • Мнения: 1 327
Запис Crazy
Не знам какво ви дразни Гергана, но мен повече ме дразни Светлана. Гергана, която уж била "кифла" се помъчи поне да изпържи едни яйца на Георги, а Светлана стоеше със скръстени ръце и чакаше Стефан да й сготви. И друг път съм споменавала, че адски ме дразни голямото й чело, което не се сеща да скрие с едно бретонче. Да не говорим и какво огромно самочувствие има, а не е особено красива. Само мен ли ме дразни?

# 19
  • Мнения: 2 838
Вместо запис  Laughing
Аз се виждам с човек като Стефан! Забавен ми е и лежерен тип. Със сигурност не би ми било скучно с него и би ми било интересно. Къщата му е направена с вкус и по "последна мода" (както се казва). Двете Г-та са на квартири, така че обзавеждането едва ли е било тяхна идея.

# 20
  • Мнения: X
Мерси за темата.
Bibi И аз не я харесвам Светлана.
Относно Гери, на мен лично не ми допадат прекалено спортуващите жени, с мн мускули, плочки и широки рамене.

# 21
  • Мнения: 1 802
а Светлана стоеше със скръстени ръце и чакаше Стефан да й сготви. И друг път съм споменавала, че адски ме дразни голямото й чело, което не се сеща да скрие с едно бретонче. Да не говорим и какво огромно самочувствие има, а не е особено красива. Само мен ли ме дразни?
Ами мен не ме дpазни - споpeд мен доpи е по-красива от Гергана, просто не е толкова фешън изпълнение. Ако поработят върху нея ще я направят много хубава - и в лице и в тяло е много по-близко до стандартната красавица от Гергана. А за закуската. - не виждам нищо ненормално - все пак това й е първия ден в къщата на Стефан- те може и да са женени, но за тях всъщност това е първия ден, в който са отишли на гости с преспиване на партньора - няма лошо, че даже редно ми се вижда домакина да сготви.

# 22
  • Мнения: 3 331
Отговорът на Георги в страницата му във ФБ ми харесва. Такъв пост може да напише само интелигентен човек. всъщност не знам той ли го е писал или някой поддържа страницата му.

# 23
  • Мнения: X
Надявам се в тази тема да не се преминава отвъд добрия тон. В предишната тема се прекали много.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Светлана ми харесва повече от Гергана, а Гергана има по-хубави дрехи.

Това вместо запис. Blush

# 25
  • Мнения: 11 737
Да не ви изпусна и аз  Simple Smile То се е видяло, че до лятото ще гледаме формата.

# 26
  • Мнения: 8 524
Отговорът на Георги в страницата му във ФБ ми харесва. Такъв пост може да напише само интелигентен човек. всъщност не знам той ли го е писал или някой поддържа страницата му.
Какво е написал

# 27
  • До морето
  • Мнения: 7 065
Запис!

На мен Светлана ми е много по- симпатична и също не смятам, че беше длъжна от първата сутрин да развърти тиганите!

# 28
  • Мнения: 3 331
Отговорът на Георги в страницата му във ФБ ми харесва. Такъв пост може да напише само интелигентен човек. всъщност не знам той ли го е писал или някой поддържа страницата му.
Какво е написал
Много е дълго. Отговор на един пост. Ако нямаш възможност да го прочетеш във ФБ, ще ти го пратя на лични

# 29
  • Мнения: 8 524
Отговорът на Георги в страницата му във ФБ ми харесва. Такъв пост може да напише само интелигентен човек. всъщност не знам той ли го е писал или някой поддържа страницата му.
Какво е написал
Много е дълго. Отговор на един пост. Ако нямаш възможност да го прочетеш във ФБ, ще ти го пратя на лични
Мога и във фейса, дай ми линк Praynig

Общи условия

Активация на акаунт