Женени от пръв поглед - 5

  • 56 382
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 634
Значи гейовете, които аз познавам никога няма да се заинтригуват от тази клиширана претенциозна скумрия. Все пак и те мъж търсят.

# 721
  • Мнения: 3 154
Значи гейовете, които аз познавам никога няма да се заинтригуват от тази клиширана претенциозна скумрия. Все пак и те мъж търсят.

Ми той си е дъртичък вече - та каквото дойде.  Laughing
А може би точно затова се е светнал да търси жена. Я, колко желаещи има само тук - икономка, готвачка, да си трае, но да не е много глупава, но не пък и прекалено умна ... обаче и красива да е, за да не го е срам да я показва предполагам..
Е, то не може и кино и лимонада,  Герге мамин.

# 722
  • Мнения: 25 697
На мен пък ми е странно защо коментарите се въртят главно около външния вид на участниците и кой какво бил казал, пък другият как реагирал... С две думи - до махленско-клюкарски одумки.
Недостиг на турски сериали в ефира ли, що ли? Thinking
На никого ли не му прави впечатление принципът, по който са подбрани двойките?
Двойка №1: Пролетариат. Той - строител, тя - продавачка (продавачка с висше образование - специфика на българския модел!). Промити от рекламите и розовите романчета мозъци, лигня и захаросаност, та чак нагарча. Наивни и спонтанни, отдават се на емоциите и са готови на всичко в името на създаването на многодетно и щастливо семейство. И двамата са без бащи. И двамата живеят на общежитие. Той - в истинско, тя - в семейно. Тя - Командорша, той - щастлив и благодарен Изпълнител. Типична картинка, характерна за над 50% от живеещите в (извън)градските комплекси пролетарски семейства. (За останалите проценти типичното е "Той пие и бие", но това, естествено, в телевизионно шоу няма да го покажат, абсурд!)
Двойка №2: Представители на висшата прослойка на наемния труд - мениджъри и ИТ специалисти. Високи заплати, висок стандарт, жилище под наем, работохолизъм, амбиции, неудовлетвореност в личния живот, комплекси и депресии, златна мина за психотерапевти и семейни консултанти. Допълнителен бонус - некореняци, новософиянци, "довлекли се в големия град да изядат хляба на кореняците" (които заради тях са принудени да карат таксита, за да оцелеят Mr. Green)...
Двойка №3: Златната среда, имагинерната средна класа у нас. Собствен бизнес + собствено жилище. Без особени претенции, но и без кой знае какви способности. И без кой знае какви проблеми (освен, евентуално, да не ги изкарат принудително от сивия сектор на светло). Животът е безкраен празник - от купон до купон. Могат да си позволят да бъдат себе си (доколкото е възможно да си естествен пред камера). Специално за тази двойка - ако не им потръгне семейният живот, твърде вероятно е и след шоуто да си останат приятели, даже семейни приятели с бъдещите си половинки. Що пък не?

Никой друг ли не разглежда от по-широка гледна точка "социалния експеримент", или влечението към клюкарщината надделява? Сериозно се замислям кой всъщност е обектът на този експеримент - участниците в него или драгите зрители?  Thinking

# 723
  • Мнения: 9 572
Скрит текст:
На мен пък ми е странно защо коментарите се въртят главно около външния вид на участниците и кой какво бил казал, пък другият как реагирал... С две думи - до махленско-клюкарски одумки.
Недостиг на турски сериали в ефира ли, що ли? Thinking
На никого ли не му прави впечатление принципът, по който са подбрани двойките?
Двойка №1: Пролетариат. Той - строител, тя - продавачка (продавачка с висше образование - специфика на българския модел!). Промити от рекламите и розовите романчета мозъци, лигня и захаросаност, та чак нагарча. Наивни и спонтанни, отдават се на емоциите и са готови на всичко в името на създаването на многодетно и щастливо семейство. И двамата са без бащи. И двамата живеят на общежитие. Той - в истинско, тя - в семейно. Тя - Командорша, той - щастлив и благодарен Изпълнител. Типична картинка, характерна за над 50% от живеещите в (извън)градските комплекси пролетарски семейства. (За останалите проценти типичното е "Той пие и бие", но това, естествено, в телевизионно шоу няма да го покажат, абсурд!)
Двойка №2: Представители на висшата прослойка на наемния труд - мениджъри и ИТ специалисти. Високи заплати, висок стандарт, жилище под наем, работохолизъм, амбиции, неудовлетвореност в личния живот, комплекси и депресии, златна мина за психотерапевти и семейни консултанти. Допълнителен бонус - некореняци, новософиянци, "довлекли се в големия град да изядат хляба на кореняците" (които заради тях са принудени да карат таксита, за да оцелеят Mr. Green)...
Двойка №3: Златната среда, имагинерната средна класа у нас. Собствен бизнес + собствено жилище. Без особени претенции, но и без кой знае какви способности. И без кой знае какви проблеми (освен, евентуално, да не ги изкарат принудително от сивия сектор на светло). Животът е безкраен празник - от купон до купон. Могат да си позволят да бъдат себе си (доколкото е възможно да си естествен пред камера). Специално за тази двойка - ако не им потръгне семейният живот, твърде вероятно е и след шоуто да си останат приятели, даже семейни приятели с бъдещите си половинки. Що пък не?

Никой друг ли не разглежда от по-широка гледна точка "социалния експеримент", или влечението към клюкарщината надделява? Сериозно се замислям кой всъщност е обектът на този експеримент - участниците в него или драгите зрители?  Thinking
+1  Peace

# 724
  • Мнения: 3 634
Мисля, че прекалено анализираш едно напълно посредствено ТВ-предаване. Не съзирам у създателите капацитет да търсят замисъла, който така обстойно ни представяш. Успешен и заможен са доста смешни понятия в този формат.

# 725
  • Мнения: 25 697
Успешен и заможен са доста смешни понятия в този формат.

Именно. Точно това кънти най-много на кухо в шоуто.
Най-малкото един истински успешен и заможен човек никога няма да седне да си губи времето, реномето и клиентите (или от каквото там зависи) в някакво си телевизионно шоу.

# 726
  • Мнения: 3 634
Успешен и заможен са доста смешни понятия в този формат.

Именно. Точно това кънти най-много на кухо в шоуто.

И все пак тук има доста мнения, че Г-тата и Стефан "имат пари" или някое подобно определение.

# 727
  • Мнения: 5 215

Благодаря! Не познах значи. Както се жали и е взискателен към всеки освен себе си, очаквах да е Дева.
Абсурд Дева. Ако беше Дева, щеше да изглежда добре и да е взискателен първо към себе си.  Crossing Arms

# 728
  • Мнения: 25 697
Останалите участници представители на кои зодии са, знае ли се? Че може и там да има характерност на типажите.  Laughing

# 729
  • Мнения: 1 232
На мен пък ми е странно защо коментарите се въртят главно около външния вид на участниците и кой какво бил казал, пък другият как реагирал... С две думи - до махленско-клюкарски одумки.
Недостиг на турски сериали в ефира ли, що ли? Thinking
На никого ли не му прави впечатление принципът, по който са подбрани двойките?
Двойка №1: Пролетариат. Той - строител, тя - продавачка (продавачка с висше образование - специфика на българския модел!). Промити от рекламите и розовите романчета мозъци, лигня и захаросаност, та чак нагарча. Наивни и спонтанни, отдават се на емоциите и са готови на всичко в името на създаването на многодетно и щастливо семейство. И двамата са без бащи. И двамата живеят на общежитие. Той - в истинско, тя - в семейно. Тя - Командорша, той - щастлив и благодарен Изпълнител. Типична картинка, характерна за над 50% от живеещите в (извън)градските комплекси пролетарски семейства. (За останалите проценти типичното е "Той пие и бие", но това, естествено, в телевизионно шоу няма да го покажат, абсурд!)
Двойка №2: Представители на висшата прослойка на наемния труд - мениджъри и ИТ специалисти. Високи заплати, висок стандарт, жилище под наем, работохолизъм, амбиции, неудовлетвореност в личния живот, комплекси и депресии, златна мина за психотерапевти и семейни консултанти. Допълнителен бонус - некореняци, новософиянци, "довлекли се в големия град да изядат хляба на кореняците" (които заради тях са принудени да карат таксита, за да оцелеят Mr. Green)...
Двойка №3: Златната среда, имагинерната средна класа у нас. Собствен бизнес + собствено жилище. Без особени претенции, но и без кой знае какви способности. И без кой знае какви проблеми (освен, евентуално, да не ги изкарат принудително от сивия сектор на светло). Животът е безкраен празник - от купон до купон. Могат да си позволят да бъдат себе си (доколкото е възможно да си естествен пред камера). Специално за тази двойка - ако не им потръгне семейният живот, твърде вероятно е и след шоуто да си останат приятели, даже семейни приятели с бъдещите си половинки. Що пък не?

Никой друг ли не разглежда от по-широка гледна точка "социалния експеримент", или влечението към клюкарщината надделява? Сериозно се замислям кой всъщност е обектът на този експеримент - участниците в него или драгите зрители?  Thinking
Joy Joy Joy Абсолютно. Някои си печелят кинти, ние тук сме само по клюките. Между другото, всяка уважаваща себе си жена, има поне 50- сет чифта обувки. Утре ще взема да прочета моите... Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 2 009
И аз така смятам ,Барелина,съдейки по девата в къщата ми

# 731
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 860
На мен пък ми е странно защо коментарите се въртят главно около външния вид на участниците и кой какво бил казал, пък другият как реагирал... С две думи - до махленско-клюкарски одумки.
Евентуално, може би... външният вид, реакциите и думите следва да са отражение на вътрешния свят на всеки човек.  Mr. Green Демек така леееко клюкарствайки по ориенталски и привидно повърхностно може и да сме задълбали в типажите  Whistling Разбира се, не сме достигнали до такива цялостни и добри обобщения  Peace

Зодиите се знаят отдавна  Mr. Green Има ги на страница намбър уан

# 732
  • Мнения: 5 215
Како Сийке, в началото на мен точно това ми беше интересно.
Страхотен социален експеримент би било.
Какви типажи са избрали, какви характери ще покажат, как ще се опознаят двойките, какви проблеми ще се появят.
Но това предаване изобщо не е социален експеримент, а си е пълен сеир. Режисиран и монтажиран.

Що се учудвате, че Георги има няколко фенки? Едно време имаше Дом и Семейство и там какви случаи имаше ooooh!

# 733
  • Мнения: 25 697
Но това предаване изобщо не е социален експеримент, а си е пълен сеир. Режисиран и монтажиран.

Абсолютно точно, за жалост.  Confused

Зодиите се знаят отдавна  Mr. Green Има ги на страница намбър уан

Да бе, вярно.  Blush
Благодаря!

# 734
  • Мнения: 183
Много моля,която харесва Жоро и има за какво да си говори с него,намира го много забавен,компетентен,анализиращ,интересен и т.н,да си го прибере у тях,понеже на мен ми идва трудничко да го понасям.
ММ вчера по случайност се загледа в предаването и каза,че този е по-голям мрънкалник и от жена и ако е на мястото на половинката му да го убил до сега и да го излежи в затвора
Hug  bouquet едното за теб, другото за мъжа ти и един букет за Джулая. Почти цяла тема мълча и не мога да им се начудя на акъла на някои, пък се уморих да повтарям мнението си за Георги...

Общи условия

Активация на акаунт