Женени от пръв поглед - 5

  • 56 423
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • SF
  • Мнения: 21 564
Кой го написа това продуктово позициониране? И във връзка с какво?
Емблемата на Макдоналдс, докато пускаха фенерите, може да мине за продуктово позициониране.
Леле. Чисто луди сме. Една си мисли, че продуцентите искат да вкарат публиката в някакво русло, други се притесняват, че в предаването има продуктово позициониране... Как спите нощем? Изпотявате ли се?

# 691
  • Мнения: 5 230
Прашинке, усещам, че ако разбереш, че съществуват цели стаи за дрехи и обувки, ще припаднеш Laughing Еми не всеки може с два чифта кецки, дънки, риза и шал да живее Crazy За козметики и парфюми, предполагам дума не може да става ooooh!

Благодаря на момичетата за личните Heart Eyes От няколко поста разкривам човека зад аватара Sunglasses Sunglasses Sunglasses

Фаина, голяма находка... като гей дружинка са Laughing

# 692
  • Мнения: 19 560
Кой го написа това продуктово позициониране? И във връзка с какво?

Някой, който много иска да се направи на интересен, но същевременно не знае значението на този термин очевидно

# 693
  • София
  • Мнения: 3 150
Все си хапе устните този Георги, като някоя госпожица ми е.

# 694
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
При определени условия прехапването на устната може да е еротише.  Flutter
А според разни теории за невербалната комуникация това може да значи безпокойство, подтиснат гняв или враждебност.

Барелина,
Скрит текст:
ще ми е интересно да разкриеш що за чудо стои зад моя аватар Party

# 695
  • Мнения: 6 395
Тя тази враждебност не е много потисната, направо си бие на очи  Whistling Whistling

Иначе не случайно са избрани или играят сцени и театър или и двете тези двойки, за да има интрига  и да се покаже в този експеримент различни видове взаимоотношения и връзки.  Wink

# 696
  • София
  • Мнения: 23 130
Все си хапе устните този Георги, като някоя госпожица ми е.
Той явно е върл фен на Нюансите. Сигурно хапейки устнички, му се иска някоя да го напляска.

# 697
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Знам, че се уговорихме да не се четем, ама и аз това си помислих. Joy

Нищо чудно в следващите епизоди Гергана да влезе в ролята на онзи... как беше там... и да го понатупа. newsm66 hahaha

# 698
  • София
  • Мнения: 23 130
Нищо де, Фаинче. Животът е непредсказуем. може и да се харесаме някога.   Wink
Анастежа. Даже същата присъстваше в едно от писанията му.

# 699
  • Мнения: 5 230
За Георги имам два варианта за евентуален най-добър партньор.
Първият е свързан с мъж, а втория с властна и строга жена. 
Според  мен, проблемите му с общуването с жените, както и комплексите му имат голяма връзка с майка му.

# 700
  • Мнения: X
Май му трябва строга господарка.  smile3521

# 701
  • Мнения: 6 395
Трябва му.....шамар зад врата на Гошко и студена вода в лицето , че да вземе да се съвземе малко  Joy

# 702
  • Мнения: 3 634
Много е противен този Г. Крив в лицето, в тялото, в общуването... Дано в следващите епизоди не е пак с червения панталон и сивия шал. Любимата му тема е той самия и може във всяка ситуация да открие повод да се цупи или самоанализира. Епизодът беше много тъп, не знам дали ще гледам следващ.

# 703
  • София
  • Мнения: 23 130
Ха, грозен бил Георги (ама наистина е отвратителен, прилича ми на Гаргамел), ама я вижте колко фенки му се появиха в темата, които биха си го взели с удоволствие.

# 704
  • Мнения: 892
За Георги имам два варианта за евентуален най-добър партньор.
Първият е свързан с мъж, а втория с властна и строга жена. 
Според  мен, проблемите му с общуването с жените, както и комплексите му имат голяма връзка с майка му.
Много умно ,няма що.

Общи условия

Активация на акаунт