Отговори
# 225
  • Мнения: 11 820
Здравейте  Hug Heart Eyes и при нас има от гадния вятър иначе слънце пече  Mr. Green Ся да се оплача ...Седнали сме отвън на едно кафе с една приятелка и изведнъж една буболечка засилена се бумка в косата ми аз испадам целта у шокове  ooooh! пяркам си косата она още седи ...пяркам пак и отръкна  ooooh!

# 226
  • Мнения: 4 803
Миленка  Hug Heart Eyes
И аз съм така - една буболечка да има - у мойта глава ще дойде  ooooh! Mr. Green

# 227
  • Мнения: 11 820
Миленка  Hug Heart Eyes
И аз съм така - една буболечка да има - у мойта глава ще дойде  ooooh! Mr. Green
мани тва колкото да те естрах и пак на тебе се бумка ей не моа веке  ooooh!

# 228
  • Мнения: 4 803
Много сме коментирани днеска, многооо  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 229
  • Мнения: 11 820
Булка, сакаш ли гевречи  Mr. Green

# 230
  • Мнения: 27 518
 Здравейте  Hug  първо зафалим Габелфито  на  нашата  Габи    в Рим   и чак се объркаха заблудените и без  тва Серкини фенове  hahaha  Браво  Габи  Евала ! Mr. Green 

# 231
# 232
# 233
  • Мнения: 18 785
[quothor=Ирка Нарцисчева- Вицету link=topic=839977.msg30630136#msg30630136 date=1429352356]
На мен пък ем ми се обаждат, ем и смс-и ми пращат  Whistling
Систър, Гъбак, Герс  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
След малко и аз ще направя една разходка до залата  Mr. Green
[/quote]
 Hug
Чшшш випаджийката  hahaha кой кат тебе  hahaha

# 234
  • Мнения: 18 785
Много сме коментирани днеска, многооо  hahaha hahaha hahaha hahaha
Събираш ли пухчета  : Joy Joy Joy Joy

# 235
  • Мнения: 4 803
Много сме коментирани днеска, многооо  hahaha hahaha hahaha hahaha
Събираш ли пухчета  : Joy Joy Joy Joy
и глухарчета  hahaha hahaha

# 236
  • Мнения: 27 518
 Гери  Hug Heart Eyes коментира ни сме  
Скрит текст:
коя е тази за Хазал  колажа  непрежалимата  Mr. Green   ако трябва  да избирам с коя партньорка е ясно Хазал Кая  и то не защото  само с нея трябва , а защото в сравнение със сегашната му  Хазал е класи над нея  !
   

# 237
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


Цел ден се шуням по магазините Crazy Crazy Crazy
Обективното ми състояние след като се прибрах... Naughty

Искам да убия милото, да препарирам Боби и да обеся свекитУ #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Всички констатирани и установени Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 238
  • Мнения: 27 518
 Чачо тука е  усмихнат   свеж  , хубав  Heart Eyes в радио ли са  newsm78 с китарката  и гласчето му  Crazy Flutter   

# 239

Общи условия

Активация на акаунт