Отговори
# 675
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Никой да ги не пипа,моя грижа са  Naughty Пък ако има желаещи  fight

# 676
  • Мнения: 30 820
Таман малко футбол ше погледам Party

# 677
  • Мнения: 30 820
Никой да ги не пипа,моя грижа са  Naughty Пък ако има желаещи  fight
Joy Joy Joy Joy Joy

# 678
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao

# 679
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 536
Нищо вярно няма в статията- ама и няма как, това са свободни съчинения на сериали бг!  Единствено че АФК е бил в конкуренция с "Имението" Много пъти сме публикували рейтингите минаващи 10% а е стигал до 12,5% през втория сезон! Първия са били по 8-9-10%  В топ 100 почти винаги е бил на първото място Peace  И Надето, която го е гледала в реално време ще ви каже Wink

# 680
  • Мнения: 27 775
Никой да ги не пипа,моя грижа са  Naughty Пък ако има желаещи  fight
 Hug  Марги    те мен редовно ма пращат мия чинии Mr. Green     моя грижа са   ти ша ми помагаш  Mr. Green Party

# 681
  • Мнения: 27 775
Нищо вярно няма в статията- ама и няма как, това са свободни съчинения на сериали бг!  Единствено че АФК е бил в конкуренция с "Имението" Много пъти сме публикували рейтингите минаващи 10% а е стигал до 12,5% през втория сезон! Първия са били по 8-9-10%  В топ 100 почти винаги е бил на първото място Peace  И Надето, която го е гледала в реално време ще ви каже Wink
няма ли  Shocked  ooooh!

# 682
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68  Марги  тука в диспанса нема ред за нищо  Mr. Green  слушаме си музика кой кога си иска  баня ме се  макар, че само в неделя се баня  Mr. Green  и Гера е скрила вноса от  фифа  hahaha  Мичонка  Hug Heart Eyes
Знам аз,знам  WinkНали все на балкона ви вися и да не пиша,ама тъй ше е...Нема ред,баняте се по всяко време,пък после Сера ви е крива,на всичкото отгоре си позволявате и на мазнотията да й завиждате  hahaha hahaha hahaha

# 683
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 536
Скрит текст:
Нищо вярно няма в статията- ама и няма как, това са свободни съчинения на сериали бг!  Единствено че АФК е бил в конкуренция с "Имението" Много пъти сме публикували рейтингите минаващи 10% а е стигал до 12,5% през втория сезон! Първия са били по 8-9-10%  В топ 100 почти винаги е бил на първото място Peace  И Надето, която го е гледала в реално време ще ви каже Wink
няма ли  Shocked  ooooh!

Цитат
Вторият сезон на поредицата с участието на младите звезди Хазал Кая и Чаатай Улусой започва на 9 септември 2011 г., излъчвайки се отново всяка петъчна вечер по ShowTV. С него мелодрамата отново заема първото място, но с далеч по-ниски рейтинги (вариращи между 7 и 8%)

Нито датата е вярна, нито инфото за рейтинга, че е спаднал втория сезон- точно обратното беше! Втория е по-висок от първия! Феми, не вярвай на нищо с адрес сериали бг  Naughty Понакога може и да налучкат истината, но най-често не!

# 684
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Никой да ги не пипа,моя грижа са  Naughty Пък ако има желаещи  fight
 Hug  Марги    те мен редовно ма пращат мия чинии Mr. Green     моя грижа са   ти ша ми помагаш  Mr. Green Party
newsm10 споразумяхме се Феми, мен мама ме е предупредила по желание и до тоалетна да не ходя,ама аз нали съм си с късмет пак на леко и меко се хванах-ти шЪ миеш,аз шИ гледам  Joy

# 685
  • Мнения: 30 820
Никой да ги не пипа,моя грижа са  Naughty Пък ако има желаещи  fight
 Hug  Марги    те мен редовно ма пращат мия чинии Mr. Green     моя грижа са   ти ша ми помагаш  Mr. Green Party
newsm10 споразумяхме се Феми, мен мама ме е предупредила по желание и до тоалетна да не ходя,ама аз нали съм си с късмет пак на леко и меко се хванах-ти шЪ миеш,аз шИ гледам  Joy
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 686
  • Мнения: 30 820
Гоооооооооооооллллллллллллллллллллл Party Party Party

# 687
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Скрит текст:
Нищо вярно няма в статията- ама и няма как, това са свободни съчинения на сериали бг!  Единствено че АФК е бил в конкуренция с "Имението" Много пъти сме публикували рейтингите минаващи 10% а е стигал до 12,5% през втория сезон! Първия са били по 8-9-10%  В топ 100 почти винаги е бил на първото място Peace  И Надето, която го е гледала в реално време ще ви каже Wink
няма ли  Shocked  ooooh!

Цитат
Вторият сезон на поредицата с участието на младите звезди Хазал Кая и Чаатай Улусой започва на 9 септември 2011 г., излъчвайки се отново всяка петъчна вечер по ShowTV. С него мелодрамата отново заема първото място, но с далеч по-ниски рейтинги (вариращи между 7 и 8%)

Нито датата е вярна, нито инфото за рейтинга, че е спаднал втория сезон- точно обратното беше! Втория е по-висок от първия! Феми, не вярвай на нищо с адрес сериали бг  Naughty Понакога може и да налучкат истината, но най-често не!
Даа,напълно съм съгласна  Peace Информацията им е неточна и не само сега,при повечето техни статии е така.

# 688
# 689

Общи условия

Активация на акаунт