Грешки при гримиране

  • 22 560
  • 317
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Аз например никак не харесвам как си слага червило Лиса Елдридж.
Много безформено й стои. По принцип обаче аз съм за леките корекции на контурите с подходящ молив, а виждам, че тя никога не го прави. Маца на устните и толкоз.

Абсолютно не се съгласявам с теб.В зависимост от грима и това на което набляга ,тя използва различни техники.

http://www.lisaeldridge.com/video/25716/how-to-make-thin-or-unev … ery/#.VUBwOPBTTCM

http://www.lisaeldridge.com/video/20384/one-lipstick-different-w … -it/#.VUBxGPBTTCM

http://www.lisaeldridge.com/video/25509/glamorous-vintage-inspir … -up/#.VUBwWvBTTCM

Не бях попадала на тези клипчета. Благодаря ти, ще ги изгледам.
Аз по принцип харесвам гримовете й, най-малкото че стоят естествено, но самите й устни не ми допадат като форма и не виждам особено подобрение при тях след грима. Но нека погледна клиповете, може пък да се окаже друго.

# 286
  • Мнения: 2 716


И аз това се чудя. Дали тази процедура не уврежда миглите.  newsm78
Представям си го нещо като трайното къдрене, но може и да греша. Ако може повече информация - колко време издържа, как става разгримирането.  Hug
[/quote]

И аз си правя трайно извиване на миглите. При мен също издържа около 2 месеца. Слагам сенки и спирала. Почиствам грима по същия начин, както като не са ми извити миглите. Увреждане на миглите нямам. Те се подменят постепенно за около 3 месеца.

# 287
  • Мнения: 2 288
Грешки или по-скоро ужаси в гримирането наблюдавам из дебрите на градския транспорт!
 С тази мания за дебели вежди на какви карикатури го докарват някои е меко казано стряскащо. Наклепали молив, после се почесали, мръднали или знам ли какво и си оставят черти по цялото лице. Вежди тръгващи едва ли не от средата на носа, криви. Ей, много ми е мърляво, идва ми да извадя една мокра кърпичка  и да ги забърша или да им връча едно огледало да се видят, че тяхното явно са го забутали  в гардероба.
Откъде дойде тази мания да се правят на таласъми не разбирам и отказвам да разбера, още по лошото е, че не са единици, а стотици на ден!!!!
 smile3514

Хм, сега се замислям да си направя експеримент с рисувани вежди и да видя моя човек как ще ме възприеме и дали ще ми каже, че не разбирам родитителите, гаджетата, приятелите им не ги ли виждат.
 Peace

# 288
  • Мнения: 409
Камалия, ти беше от Русе нали? Ако е удобно ще споделиш ли, къде ходиш да ти извиват миглите и колко струва процедурата? Благодаря  bouquet

# 289
  • Мнения: 5 892
Да, при една козметичка Зария до хотел Ювелир. 20лв струва.
Един път в месец гостува друга козметичка от Плевен в салоните на Галка, но взима 37лв и не съм я пробвала.

# 290
  • Мнения: 9 991
Купих си боя за вежди и мигли и си боядисах миглите, но не се справих много добре. Иначе боята ще и изтече срока преди да я изхабя, доста е като количество.

# 291
  • Мнения: 409
Благодаря Камалия! И аз ще отида  Laughing

# 292
  • Мнения: 1 487
Оня ден гледам едно симпатично младо момиче, омазало абсолютно целите си бузи с тъмнорозов руж. Почти като маймунско дупе се беше докарала в лицето.

# 293
  • Мнения: X
Аз по принцип харесвам гримовете й, най-малкото че стоят естествено, но самите й устни не ми допадат като форма и не виждам особено подобрение при тях след грима. Но нека погледна клиповете, може пък да се окаже друго.

Аз пък последното което смятам, че са гримовете на Лиза е естествени. Изобщо не ми харесва.

# 294
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Що е то "естествен грим"?

С интерес ще видя предложенията ви.

# 295
  • Мнения: 9 991
Що е то "естествен грим"?

С интерес ще видя предложенията ви.

Mного грим, но все едно го няма.  no makeup makeup

Примерно това:

http://www.styletc.com/wp-content/uploads/2014/12/2-Cleanse.jpg

http://www.oncewed.com/diy/top-10-makeup-tutorials/

# 296
  • Мнения: X
Аз нямах предвид no make up ефект като споменах Лиза. Тя ми е просто винаги като палячо, особено в частта с червилото.

# 297
  • Мнения: X
Сега й гледах клипчето на Лиса с винтидж грима и малко се озадачих от избора на руж.
(няма да коментирам извиването на миглите след очната линия - това лично аз в домашни условия не бих могла да направя без да си разваля очната линия).
Но относно ружа, все си мислех, че трябва по някакъв начин да пасва на подбраното червило. Вече за пореден път виждам, че някои гримьори и блогъри изобщо не се водят по това.
Лиса си сложи червено червило и розов руж, а аз все си представях някакъв по коралов цвят или по-близък по тоналност до червилото. Вие как си избирате цвета на ружа?

# 298
  • Мнения: 5 892
Ако червилото ми е в розовата гама- розово- телесен руж.
Ако червилото ми е бежово, прасковено или червено- бежов руж. За бежов руж ползнам бронзираща пудра на Келвин Клайн.
Други цветове не ползвам.  Peace

# 299
  • Мнения: X
Вие как си избирате цвета на ружа?


Според каквото ми отива първо. Ако гримът на очите е силен, избягвам розови и особено коралови ружове, гледам нещо по-неутрално.

Общи условия

Активация на акаунт