Грешки при гримиране

  • 22 545
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
Силния грим не ме дразни, ако е умело направен. И нарисувани вежди харесвам  Blush
Например моите очи са по- приближени и дори една очна линия ми променя вида в негативна посока.
От любимия ми гримьор. Не знам моделката защо е винаги с отворена уста  Mr. Green
1  2 3
На мен не ми харесва, червилото да излиза от очертанията на устните, а май често се прави. На тези снимки също... непонятно ми е защо, като момичето има големи и сочни устни. Знам ли, може аз да съм непросветена в тази област.

# 16
  • Мнения: 5 892
Според мен е по желание на дамата. Така нелепо се гримира Венета Райкова.  Sick

# 17
  • Мнения: 7 325
Сега разбрах защо мъжете казват - като махнеш кита и   Shocked Sick

# 18
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Не зная къде греша пир слагането на тези кремове Би-би-би.Нямам проблемна кожа, но ми се иска да изглеждам гримирана Grinning понякога и ползвам такъв, но винаги става на петна? Някой знае ли защо се получава?

# 19
  • София
  • Мнения: 38 902
Не зная къде греша пир слагането на тези кремове Би-би-би.Нямам проблемна кожа, но ми се иска да изглеждам гримирана Grinning понякога и ползвам такъв, но винаги става на петна? Някой знае ли защо се получава?

Слагаш ли крем отдолу?
Как ползваш ББ крема - само като тониране или търсиш по-плътен слой?

# 20
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Не зная къде греша пир слагането на тези кремове Би-би-би.Нямам проблемна кожа, но ми се иска да изглеждам гримирана Grinning понякога и ползвам такъв, но винаги става на петна? Някой знае ли защо се получава?

Слагаш ли крем отдолу?
Как ползваш ББ крема - само като тониране или търсиш по-плътен слой?
Ами ползвам само него за крем, слагам го направо, само за тон, защото съм бледа малко, иначе кожата им е хубава.Дори една гримъорка каза, че нямало нужда да ми слага фон дъо тен, защото е хубава кожата.Но чувам забележки,че съм бледа, че не се гримирам и реших да пробвам.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 499
Дами, за тези от вас, които разбират английски и искат да научат как да си правят перфектен грим, предлагам поредицата на EnKore - много полезна информация и показани на практика трикове. На мен много ми помогнаха за някои основни неща в гримирането.
Ето едно от клипчетата, а има всякакви:

# 22
  • Мнения: 2 706
Хубава тема!
Според мен грешка е прекалено много фдт. Виждала съм и на хубави, чисти кожи сложено огромно количество. А как изглежда, ако е по-тъмен цвят от кожата ...  ooooh!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 275
Всяко лице е различно и грима трябва да бъде балансиран върху него. Разбира се не всеки може да се справи, а и вкусовете на хората са различни.
 За себе си мога да кажа, че имам изцяло рисувани вежди с черен молив, поради липса на такива. По рождение съм с много малко окосмяване, нямам видими вежди и мигли, рядко си епилирам краката, нямам косми и на ръцете. Пробвала съм с изкуствени мигли, изглеждам нелепо с тях. Но имам хубава коса, която боядисвам от скоро , поради липса на бели коси  в тъмно кафяво, доста по-тъмно от естествения ми цвят.На очите си слагам черен молив горе и долу и леки сенки, като избягвам кафявия цвят. Спирала няма как да ползвам. На устните гланц. Кожата ми е перфектна, генетично е,  никога не съм имала пъпки по лицето, не ползвам кремове, фон-дьо тен, пудра, руж, поради това че с тях изглеждам зле, въобще не ми помагат. Peace

# 24
  • Мнения: 7 721
Прекалено дебелите или много тънки вежди ме дразнят най-много.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз пък не харесвам черен молив във водната линия на окото на малки очички..... Tired, има и случаи без никакъв грим обаче пък черния молив е мацнат ooooh!.Чудя се на такива дами как се харесват гледайки се в огледалото с тези "цепки". Не харесвам и вежди подчертани с черен молив, направо е гротескно. Също така прекаляването с руж седи клоунско. Пет мигли с тон спирала...станали пет от напластяване.....Ъъъ тъмно матово червило на малки устички също ми е мн смешно, поне малко гланц, малко по прелят цвят, който да създава визуално някакъв обем и сочност. Като говорите за вежди, начи умирам си като видя вежди тип очудено лице или пък вежди запетайки.. Tired....ааа и вежди, който са оскубани отпред в началото си, така стоят разделечени и неестествени.

# 26
  • Мнения: 7 721
Странно ми е и гримирани и силно подчертани очи без да се сложи нещо на лицето.

# 27
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Не зная къде греша пир слагането на тези кремове Би-би-би.Нямам проблемна кожа, но ми се иска да изглеждам гримирана Grinning понякога и ползвам такъв, но винаги става на петна? Някой знае ли защо се получава?

Вероятно не е подходящ  Peace

Мога да ти препоръчам да почистиш кожата добре, нанеси бб-то на фин слой и фиксирай с пудра  Peace Може да бъде прозрачна и матираща.

Само с един ли си пробвала или всеки става на петна?

# 28
  • София
  • Мнения: 5 499
Не зная къде греша пир слагането на тези кремове Би-би-би.Нямам проблемна кожа, но ми се иска да изглеждам гримирана Grinning понякога и ползвам такъв, но винаги става на петна? Някой знае ли защо се получава?

Ако хидратираш лицето преди това с друг крем, трябва да го втриеш равномерно в лицето и да нанесеш ББ кремът 15 минути след това. Важно правило.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 275
Нали знаете, че грима цели да коригира човешките недостатъци. Peace

Аз пък не си умирам като видя на някой веждите. Simple Smile Избрала е такава форма, която е преценила че и отива. Peace Много малко жени съм виждала, която с визията си да предизвика смях в мен. Повечето жени се поддържат и изглеждат прилично или може би трябва на всяка срещната да и се търсят кусурите!? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт