Грешки при гримиране

  • 22 532
  • 317
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 562
Мен също много, ама много ме дразнят силно подчертани гайтан-вежди,както и супер изразени скули като на бобър. Но явно е наложен стил вече. Много изкривява и променя лицето. Също така ме дразни грим без спирала, не стоят добре очите, не са подчертани, някак изпити. Не харесвам и лица с много яко фон дю тен, като набрашнени. За себе си избягвам много светли цветове на очите като бледо розово, бяло и прочие, имам големи очи и още повече се уголемяват, а и тези цветове ме правят изпита някак си.
Тънки, едва виждащи се вежди или пък перманетни ненавиждам.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 499
Мен също много, ама много ме дразнят силно подчертани гайтан-вежди,както и супер изразени скули като на бобър. Но явно е наложен стил вече. Много изкривява и променя лицето. Също така ме дразни грим без спирала, не стоят добре очите, не са подчертани, някак изпити. Не харесвам и лица с много яко фон дю тен, като набрашнени. За себе си избягвам много светли цветове на очите като бледо розово, бяло и прочие, имам големи очи и още повече се уголемяват, а и тези цветове ме правят изпита някак си.
Тънки, едва виждащи се вежди или пък перманетни ненавиждам.


Това с веждите и аз не го харесвам по простата причина, че силно подчертаните вежди състаряват. Ама тяхна си работа - ако искат да се правят на по-стари отколкото са, тяхна воля...

# 32
  • Мнения: 5 892
Сега се сетих, че не понасям грим /вечерен/ с брокат. Блястящи сенки- да, но брокат- не!  Peace

# 33
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 390
На мен пък с ами супер смешни комбинациите между цвета на кожата+неподходящ руж Mr. Green
Масово го наблюдавам това при тийнейджърките-розово бяла кожа наплескана с перли за бронзов загар,това гарнирано с ярко червило и подобни сенки.. ooooh!
Ружа е супер специфичен завършек и не е ли подбран цветово и нанесен правилно...отиде та се не видя Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 5 499
Ето потвърждение на ефекта на състаряване от подчертани вежди.

Без силно подчертани вежди:



Със силно подчертани вежди, зорлем състарена:

# 35
  • Мнения: 18 562
Тази втората снимка на Николета е ужасна и много показателна. Хич не ми харесва как я гримират. Лицето й е изпито, скулите и веждите ужасни, а не е грозна жена.
За умопомрачителния оранжево-кафяв тен да не говорим, че е друга тема. За мен по-интересното е, че много млади момичета й подражават.
Това с бялото лице и теракотон цвят руж-кафяво и оранжево съм го правила и аз като тийнейджърка, но сега осезнавам грешката си. Simple Smile Peace
Руж нося абсолютно всеки ден, съвсем леко нанесен в розово-прасковени цветове, защото имам бяла кожа.

# 36
  • Мнения: 5 892
Аз ползвам бронзираща пудра на СК и съм много доволна. Сега имам тен и ми се връзва чудесно с кожата.

# 37
  • Мнения: 18 562
Като имаш тен е друго, сега лятото ще сменям цветовете и фон дю тените, макар че не харесвам супер много тъмен тен, предпочитам си кожата бяла.
Eто още един пример за силно кафяви и подчертани и скули и комбинация на лилаво-сини сенки на летен загар  Simple Smile, което също не ми допада

# 38
  • Мнения: 5 892
Моделът е толкова отвратителен, че всякакъв грим изглежда зле.  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 18 562
Моделът е толкова отвратителен, че всякакъв грим изглежда зле.  Mr. Green

не е лъжа  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 7 325
Ако не беше напомпила джуки тип Мария, нямаше да изглежда толкова зле. Докторите дето създават тези кошмари да си скъсат дипломите. Ужас.

# 41
  • Мнения: 5 892
Сега й се е разградил хиалурона и изглежда по-добре. По същия отвратителен начин гримират и Андреа.
Мария я гримират хубаво.
В повечето случаи, винаги има изключения  Peace

# 42
  • Мнения: 7 006
Сега разбрах защо мъжете казват - като махнеш кита и   Shocked Sick


Ауууу,тва беше много брутално!
Направо потрес..

Хора, предупреждавайте поне, когато пускате такива шокови удари..Олях си цялата клавиатура с кафе

По темата..Не харесвам грим който не е съобразен с лицето или място и време..Същото важи и за облеклото

# 43
  • Мнения: 7 325
Не знам как гримират Мария, не съм я виждала от години. Последно, когато я видях беше жури на нещо и беше ужас в устата. Тази от снимката е същата. Интересно не им ли пречи толкова много каквото и да е това, което слагат.

# 44
  • Мнения: 609
Не харесвам:прекалено дебели,прекалено тънки вежди и такива с крива,огромна чупка;Брокат по клепачите-твърдо НЕ;
Руж,като на клоуна Кръсти.
Наклепаните:коректори,фон дьо тен-и и т.н.,в опит да се заличат пъпки по лицето.
И ужасяващата упоритост на някои хора,които просто не могат да полагат сенки,но продължават да ги "мацат" ,докато положението не стане плачевно.

Общи условия

Активация на акаунт