Грешки при гримиране

  • 22 552
  • 317
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 8 707
Имам позната, която иначе е хубаво момиче със светло сини очи и почти черна коса.Но от години си слага черен молив от вътрешната страна на долния клепач и вътрешния ъгъл на окото.Ужасно и се изострят чертите, заприличва на птица. Дори на сватбата си беше така гримирана, което и добавя някак остър вид.
Фон-дьо-тен и пудра на лице с пъпки  Rolling Eyes
Не ми допада и, когато има толкова много гланц за устни, сякаш ще потече от долната устна.
Сини сенки не харесвам, но това не е точно грешка, просто аз не ги харесвам.

# 61
  • Мнения: 18 588
Камалия,с обикновена четка или такава за блeндиране  Simple Smile ти каква ползваш, всъщност ще си призная, че не знам има ли значение с каква четка се нанасят сенки точно там
и за да се върнем на темата ето един отличен/лично за мен/ грим
Мисля, че изключително добре я гримират. Simple Smile




 и тук без грим


и нещо покъртително-неподходящи цветове, несъобразени с тъмния тен, да не говорим за лъсналата кожа, веждите и за цялостното излъчване  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 5 892
На мен точно така ми стои черен молив или очна линия. Подчертава ми приближените очи и ги изостря . Мен ако питаш положението заприличва на зле гримиран травестит, който се е опитал да си направи "котешки очи" Mr. Green Особено с моя змийския цвят. Спирала ми е напълно достатъчна  Flutter

# 63
  • София
  • Мнения: 5 499
Камалия,с обикновена четка или такава за блeндиране  Simple Smile

Ето ти едно видео за разликата между четките:

# 64
  • Мнения: 1 794
 Hug
Aз имам  "котешки очи",очна линия слагам само ако ще излизам вечер.Или просто ми се лигави и си се мацотя за в къщи. LaughingМолив във водната линия на долният клепач хич не е за всеки.

# 65
# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025

И аз фдт слагам с абсолютно същата от около месец. С четка тип В слагам руж. Изключително мекички са и за цената си са супер.

Не понасям тази нова мода с веждите дебели по два пръста... Или нарисуваните като с маркер вежди. Слагането на ужасно много спирала, че миглите да станат супер слепени. Носенето на силен вечерен грим през деня.

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 16:57 от ❇Sisi_91❇

# 67
  • Мнения: 5 892
Вчера си поръчах Б за руж и още една. И за пудра ми е от тази серия. Много меки и гъсти, чудесно разнасят ФДТ  Hug

# 68
  • Мнения: 18 588
И аз щях да кажа за пъпките и фон дю тена.Но все пак хората с много пъпки се стараят да ги прикрият,да грозно е много,но и те се комплексират и вероятно слагайки повече грим се чувстват по-добре,та донякъде ги разбирам.
Това с вечерния грим за през деня си е класика в жанра.

# 69
  • Мнения: 5 892
И то също си е комплекс- имам позната, пишман-гримьорка, която не излиза от тях без пълен набор от тежък грим+големи изкуствени мигли. Ако има работа в 8 става в 6 да се направи на клоун. Един път ме гримира- намазала се обилно, с блестящия червен гланц върху червеното червило чак  Crazy... Като ме направи й викам "айде след 2ч ще дойда да те взема да излизаме"- тя ме гледа опулено "ама аз сега още не съм се къпала и оправяла..."  Shocked. Тоест си беше направила абсурдно силния грим за да се видим да ме гримира...
Иначе е хубаво момиче според мен, но винаги е с ужасно силен грим, а снимките си във ФБ ги обработва до неузнаваемост...  Sad

# 70
  • Мнения: 18 588
права си, гримирането понякога е фикс идея и също е комплекс, често срещано е особено сред тийновете, огромно количество всякакви продукти и никкаво съобразяване, просто някои жени/момичета са пристрастени към това да изглеждат добре и често си мислят, че това означава много грим, изкуствени мигли и всичко по много и много силно подчертано:)
и така често се получава споменатия от теб "клоунски ефект"
за фотошопа изобщо да не отваряме дума....

# 71
  • София
  • Мнения: 5 499
права си, гримирането понякога е фикс идея и също е комплекс, често срещано е особено сред тийновете, огромно количество всякакви продукти и никкаво съобразяване, просто някои жени/момичета са пристрастени към това да изглеждат добре и често си мислят, че това означава много грим, изкуствени мигли и всичко по много и много силно подчертано:)
и така често се получава споменатия от теб "клоунски ефект"
за фотошопа изобщо да не отваряме дума....


Не знам за клоунския ефект, ама със сигурност изглеждат по-стари. Сега, това може да е търсен ефект за някое момиче на 16, ама за жена над 20 вече ми иде множко... Peace

# 72
  • Мнения: 18 588
Именно, много се стъстаряват и освен това е смешно  Simple Smile но от годините е оправдано  Mr. Green а и те всички гледат да са като другите и да се сливат с мнозинството

# 73
  • Варна
  • Мнения: 10 634
Червено червило на фона на зъби, които не са избелени. Ужасно е! Ако се снима и дамата, става трагично.

Всички други грешки само ме разсмиват Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 2 705
На мен са ми много неприятни гримирани жени като панда. Преди години беше много популярно всички с едни огромни черни петна на очите, обаче наскоро разглеждах снимки от една сватба и по неясни за мен причини булката се беше гримирала точно така, тя цялата в бяло, светла кожа и руса коса и един отвратителен черен грим, ужасна карикатура. Гримьор е бил, небезизвестният в чалга средите- Бони.

Общи условия

Активация на акаунт