Грешки при гримиране

  • 22 535
  • 317
  •   1
Отговори
# 75
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 390
Цитат
Все още има жени, които си очертават устните с тъмен молив и лепват светло розово червило.

Сериозно ли?! ooooh!
Имаше такава тотално изпращяла "мода" в началото на 90-те директно розовото червило окантено с черен молив-няма такъв смях Mr. Green

# 76
  • Мнения: 5 892
Най- ужасния гримьор ми е Джули, след нея- Бони.  Peace
Такъв грим съм виждала наскоро май само върху Бориса Тютюнджиева newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 2 702
О да и тази Джули, ужасни са. Направо не знам как има хора, които им дават пари за да ги гримират като клоуни, а тези двамата сигурно не са и евтини  ooooh!

# 78
  • Мнения: 5 008
Червено червило на фона на зъби, които не са избелени. Ужасно е! Ако се снима и дамата, става трагично.

Това вярно е доста зле, наскоро го видях. Зъбите й на живо не са изобщо толкова жълти, но снимките бяха покъртителни.

# 79
  • Мнения: 5 892
Преди време бях чела статия, че червено червило изисква много хубави и бели зъби и чиста кожа. Иначе несъвършенствата и зъбите изглеждали много по-зле, отколкото с всеки друг цвят.  Peace

# 80
  • Мнения: 31 317
Цитат
Все още има жени, които си очертават устните с тъмен молив и лепват светло розово червило.

Сериозно ли?! ooooh!
Имаше такава тотално изпращяла "мода" в началото на 90-те директно розовото червило окантено с черен молив-няма такъв смях Mr. Green
Може и с кафяв.
Приличахме на кукувици. Mr. Green

# 81
  • Мнения: 5 892
Аз хванах тъмнокафевия молив със светлобежовото червило  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 1 794
 Hug

Имам колежка,която се гримира винаги с един невероятно красив нюд грим.Винаги с прецизен френски маникюр.И винаги очертава устните с тъмно кафяв молив,червилото е също нюд. Twisted Evil
Когато говорим немога да откъсна поглед от устните и,направо ми е неудобно.Уж има вкус пък... newsm78

# 83
  • Мнения: 9 991
Чалга първенютата които показвате, освен многото грим и много фотошоп играе. И едно и грим за сцена друго е на улицата, където едва ли ходят така.

# 84
  • Мнения: 18 563
Фотошопа, да абсолютно съм съгласна.Аз святам, че и в ежедневието си ходят така някои от тях, гримовете, които показваме не са съвсем сценични, от концерти или прочие.

# 85
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Интересна тема, благодаря за нея  bouquet
Това, за което първо се сещам е, че не ми харесват блондинки/естествени и изкуствени Wink/ със силно бронзирани лица/къде прекалили със солариума, къде и с бронзантите/ ooooh!
Не харесвам силно опушен дневен грим, особено ако е съчатан и с ярко червило Confused
Забелязвам също, че много момичета не си подбират добре цветовете на ФДТ-те и разликите си личат отдалеч.
Имам една позната, която винаги си слага черен молив отгоре и отдолу на клепача, но явно той е мазен, а тя не слага база, и моливът винаги е отпечатан на клепача....

# 86
  • София
  • Мнения: 2 044
Преди време бях чела статия, че червено червило изисква много хубави и бели зъби и чиста кожа. Иначе несъвършенствата и зъбите изглеждали много по-зле, отколкото с всеки друг цвят.  Peace
Според мен всяко червило изисква хубави зъби Mr. Green

# 87
  • Мнения: 5 892
Преди време бях чела статия, че червено червило изисква много хубави и бели зъби и чиста кожа. Иначе несъвършенствата и зъбите изглеждали много по-зле, отколкото с всеки друг цвят.  Peace
Според мен всяко червило изисква хубави зъби Mr. Green
newsm10
Между другото си много хубава жена!   bouquet

# 88
  • Мнения: 9 991
Чудно че повече чалгарки показвате, аз от тях само Десислава харесвам, всички останали са ми :" как не трябва да изглеждам" и то не е само до грима, а "колко струва да изглежда толкова евтино". Иначе със същия този грим и посочени грешки има доста модели, които изглеждат много добре.

# 89
  • Мнения: 5 892
Абстрахирай се от това, че са чалгарки. Като давам някой за пример, имам предвид съчетанието между цветовете- тен, коса, грим и черти на лицето. Нищо повече.  Peace
Дай да видим малко от тези модели. Ако имаш предвид Кара- не харесвам нейните вежди.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт